Виготовлення вітражів на стелю у Львові.

  Студія CRAFTART виготовить на замовлення вітраж на стелю будь-якої конфігурації та складності у Львові. Наш колектив професійних художників на протязі 20-ти років працює над створенням вітражів у стелю. Враховуючи стиль вашого інтер’єру та ваші побажання виконаємо та встановимо вітраж у стелю за попередньо намальованим індивідуальним проектом.  Кожен наш виріб є унікальний та немає повторів. При виготовленні вітражу використовуємо виключно скло та матеріали провідних виробників Сполучених Штатів Америки.
  Робимо: заміри, варіанти ескізів в масштабі, підбір кольорової гамми вітражного скла, виконуємо та встановлюємо вітраж у стелю. При потребі виконаємо всі робочі креслення для самої стелі та конструкції. Співпрацюємо з дизайнерами та архітекторами.
  CRAFTART допоможе здійснити ваш неординарний задум для сучасного інтер’єру та високохудожній виріб в класичному стилі що акцентує та добавить затишку та аристократичного шарму вашому дому.

Вітражні стелі у Львові

Прагнучи до індивідуальності, самовираження та нетипових рішень, дизайнери вигадують все більше незвичайних ідей. Один із нових трендів – вітражні стелі.

Суть рішення прямо відображена в його назві: створення на стелі унікального напівпрозорого малюнка. Для підсилення декоративного ефекту використовуються складне освітлення.

Звичайні вітражі використовуються в інтер’єрах та оздобленні тисячоліттями, проте можливість перенести їх на стелю якісно, безпечно та без значних витрат з’явилася порівняно нещодавно.

Зазвичай вітражі на стелю складають з квадратних чи прямокутних скляних деталей, що змонтовані на непомітному каркасі. У якості опори – спеціальний Т-подібний профіль. На його гранях і фіксуються скляні фрагменти. Можливі ковані каркаси купольні конструкції та інших форм для виоких та великих приміщнеь

Які є варіанти вітражів на стелю?

Варіантів є досить багато, тому потрібно звернутись до майстрів студії Craftart, щоб дізнатись який з них буде найоптимальніший по вигляду та ціні.

Переваги вітражних стель

Швидко зростаюча популярність вітражних стель обумовлена їх очевидними перевагами:

  • Унікальний зовнішній вигляд. Кольоровий прозорий малюнок із прихованою підсвіткою створює у кімнаті зовсім іншу атмосферу. Таке оздоблення ще не надто поширене, тож воно неодмінно вразить родину та гостей.
  • Різноманіття. З скла можливо виготовити будь-які зображення, від рослинних елементів до химерної геометрії. Можливо втілити будь який попередньо розроблений проект.
  • Стійкість. Металевий каркас міцний та надійний. Конструкція та вітраж  не сприймає вологу та інші чинники впливу ззовні. Такі стелі можна сміливо монтувати навіть у ванній кімнаті чи на кухні.
  • Все матеріали – виключно безпечні та екологічні. Вони не виділяють жодних токсинів. Використовуємо матеріали та скло провідних фірм США : Spectrum, Wismach,  Uroborus та ін. Технічно, стелі-вітражі такі ж безпечні, як звичайні натяжні чи інші каркасні конструкції.

Окрім того, матеріал потребує делікатного поводження, тож встановлювати вітраж на стелю мають досвідчені фахівці.

Майстри студії Craftart виїжджають на заміри  у Львові та Львівській області, можливий виїзд в інші міста України. Ми допоможемо обрати та спроектувати унікальні інтер’єрні рішення на будь-який смак. Серед них і такі цікаві та оригінальні вітражі на стелю. Після цього досвідчена бригада впорається з монтажними та оздоблювальними роботами, щоб ви ще довго раділи оновленню квартири чи будинка.