Художні вироби

Вітражі

decorative-plastic

Декоративна пластика

Художні вироби

Живопис

sculpture

Скульптура

Львів недарма вважають культурною столицею України. Мистецькі традиції нашого міста мають глибокі коріння які сягають сивої давнини, коли у нас почали оселятися художники-ремісники з усієї Європи, що дозволило увібрати усі найкращі здобутки світового мистецтва. За часів Австро-Угорської імперії Львів почав бурхливо розвиватися, що зумовило відкриття Торгово-промислової школи де одним з основних напрямків стали такі факультети як мистецький та  ахітектурний промисел. Взявши найкращі традиції навчального процесу європейських художніх академій, тут почали випускати висококласних спеціалістів з таких напрямків як живопис, скульптура, різьба, графіка, вітраж тощо.

Художники та дизайнери які працюють в студії Крафтарт мають великий досвід роботи в царині мистецтва. Першочергово ми вислухаємо всі ваші побажання, трансформуємо їх у проектну частину, візуалізуємо та втілимо в життя мистецький твір. Ми працюємо у всіх стилях- від класичних до найсучасніших. Наші високохудожні вироби органічно впишуться та  прикрасять ваш дім, додадуть індивідуальності, неповторності вашому приміщенні чи оселі.

Про компанію

Мабуть, кожна студія дизайну ставить перед собою певну мету. Наприклад, ми хочемо, аби послуги дизайнера у Львові були щонайвищої якості. Тому намагаємося розвивати у собі низку рис. Ось деякі спостереження щодо цього.

  • Креативність. Дизайнер Сraftart допоможе клієнтові придумати щось дійсно оригінальне: щось таке, що бентежитиме і захоплюватиме дух. Є один дієвий спосіб визначити якість ідеї: класну дизайн-ідею хочеться щонайскоріше втілювати.
  • Уважність. Ми завжди цікавимося побажаннями клієнтів та намагаємося зробити все, щоб виправдати їхні сподівання. Вважаємо, що хороший дизайнер має бути ще й непоганим психологом. По-іншому магія не подіє, і мрії реалізувати не вдасться.
  • Відповідальність. Процес розробки та виконання проекту — справа дійсно серйозна і клопітка. Усвідомлюючи це, усі замовлення виконуємо вчасно і якісно, щоб не втратити довіру клієнта.
  • Відкритість. Для того, аби надавати послуги дизайнера у Львові, місті справді творчому та динамічному, необхідно постійно вчитися і бути відкритим до інновацій. Нові техніки, нові віяння — Сraftart готовий до змін ХХІ століття.
  • Сміливість. Однак ми маємо відвагу робити дійсно оригінальні речі, котрі вибиваються із встановленого канону і кидають виклик сірій нудній буденності.