Ціни на ремонт приватних будинків у Львові та області

Приватні будинким2від 2900 грн

Ремонт будинку – неминуча необхідність. Він допоможе привести його в належний вигляд для життя, повністю змінити все. Це не тільки естетика, але і функціональність з безпекою.

Щоб розрахувати вартість ремонту особняку під ключ у Львові, потрібно визначитися з планами і побажаннями. Є кілька основних варіантів:

  • Капітальний ремонт передбачає повне оздоблення стін, підлог, стель, сходових кліток та інших поверхонь, включаючи вирівнювання і штукатурення, ґрунтування, шпаклювання, інші підготовчі роботи. Зазвичай сюди також відноситься прокладання труб водопостачання, каналізації, електромережі, вентиляції та інших інженерних мереж. Чим складніші роботи – тим більшого професіоналізму вони вимагають. Тому краще звертайтеся до фахівців за ремонтом будинків у Львові, ціна якого залежить від специфіки конкретного проекту.
  • Дизайнерський ремонт передбачає унікальні концепції, глобальне перепланування, розробку індивідуальних дизайнерських проектів, знесення стін, установку перегородок, втілення нестандартних конструктивних рішень. Такий ремонт теж вимагає виняткової майстерності, наявності досвіду, навичок, креативності. Саме на ньому в першу чергу спеціалізується наша студія дизайну Craftart.

Ремонт будинків під ключ у Львові: переваги та особливості

Щоб щасливі сподівання на зміни не стали на заваді, краще замовити професійний ремонт будинку під ключ.

Такий варіант має кілька переваг:

  • Типові проекти і рішення давно відпрацьовані на практиці. Індивідуальні – досконало опрацьовуються експертами, щоб уникнути будь-яких помилок, чого практично неможливо досягти самостійно.
  • Професіонали ретельно підберуть будівельні суміші, оздоблювальні матеріали та все необхідне.
  • Правильні монтажні роботи, дотримання технології та температурного режиму, інших умов – гарантія охайного, надійного та довговічного результату.
  • Всі роботи виконуються швидко та поетапно, під ретельним контролем. Результат точно відповідатиме проекту до найменших дрібниць.
  • Під час монтажних робіт дотримуються всі інженерні стандарти і вимоги безпеки. Особливо це стосується комунікацій.