Живопис. Картини на замовлення Львів.

  Студія CRAFTART пропонує виготовлення якісних, високохудожніх копій картин відомих майстрів живопису різних стилів та напрямків. Наші художники працюють в різних жанрах та техніках живопису. Високоякісні картини на замовлення у Львові, будь-якої складності та різноманітної тематики.

Студія Craftart пропонує виготовлення якісних високохудожніх копій картин відомих майстрів живопису різних стилів та напрямків.

Звертаючи увагу на інтер’єри оформлені в класичних стилях, спостерігаємо що вони не піддаються швидкоплинним модним тенденціям. Як правило проекти класичних інтер’єрів обирають люди солідного статусу, які поціновують високе мистецтво зокрема живопис. Одним з основних акцентованих елементів оформлення цих кімнат є картини майстрів живопису старої школи.

З періоду Раннього середньовіччя живописці почали більше акцентувати увагу на натуралістичному зображенні обличчя, пейзажу та архітектури, починає з’являтися портретна схожість натури. В період Ренесансу митці досягають небачених вершин майстерності передачі кольору та освітлення в картинах різних жанрів будь це натюрморт, портрет, пейзаж чи багатофігурна композиція. Цікаво спостерігати трансформацію живопису в різні віки; в період Бароко він дістає багатство орнаменту, у Рококо стає вишуканим і стриманим, у Класицизмі домінує досконалість ліній та композиції, а Імпресіонізм захоплює своєю палітрою кольору.

Художники студії Craftart мають класичну художню освіту завдяки чому можуть виконати картину будь якої складності та техніки. Маючи великий досвід роботи досвідченні майстри намалювали не один десяток достойних творів мистецтва які стали справжньою окрасою елітних помешкань. Картини на замовлення у Львові бездоганно виконають художники нашої студії.