ВІТРАЖНІ ЛАМПИ CRAFTART

  Вітражні лампи це спаювання сотень, тисяч попередньо вирізаних та зашліфованих елементів з кольорового скла по гіпсовій формі згідно лекала. Вітражисти студії Craftart спроектують та виготовлять настільні лампи, люстри, світильники та бра будь якої форми та колористики на замовлення. Пропонуємо виготовлення класичних світильників по технології Тіффані, а також ультрасучасних варіантів освітлення які органічно впишуться у ваш інтер`єр. 

  Вітражні скляні вироби все частіше стають елементами оздоблення різноманітних приміщень. Вітраж у міжкімнатних дверях та бра, або торшер виконані в одній стилістиці та кольоровій гаммі створять взаємне доповнення та поєднання декору. Настільні лампи Тіффані створюють неповторне враження затишку та може бути надзвичайно оригінальним та коштовним подарунком. В кабінеті керівника вітражний настільний світильник додасть статусу, індивідуальності власника.

ВІТРАЖНІ ЛАМПИ В ТЕХНІЦІ ТІФФАНІ

  Луіз Комфорт Тіффані – художник та дизайнер який здобув міжнародне визнання творчими скляними виробами в період модерну (сецесії). Його вітражні панно, абажури, лампи завжди були елементом розкоші та хорошого смаку і залужили на високу оцінку клієнтів. У Ню Йорку на 5-тій авеню у 1870 році магазин-галерея “Тіффані” була місцем де члени королівських сімей, президенти та знаменитості купували дорогі подарунки. За тих часів ціна за виріб залежала від форми та складності та в середньому становила 700 – 1000 доларів. Підставки, кріплення були вилиті з якісної бронзи та патиновані під старовину.

МОЗАЇКА

  Студія Craftart виготовляє художню мозаїку на замовлення зі смальти, кольорового скла, керамічної плитки та поєднання матеріалів.  Досить оригінально та неповторно виглядає мозаїчний фриз у ванній кімнаті або тематичне декорування на стіні в кухні.  Намальований та узгоджений ескіз буде втілений у життя, враховуючи всі ваші побажання, стилістику та колористику інтер`єру. Наша мозаїчні картини зі скла несуть ексклюзивний неповторний характер. Вітражна майстерня Крафтарт працює у всіх стилях та напрямках, від класичних до ультрасучасних. Наші високохудожні мозаїчні вироби стануть неповторною прикрасою вашого дому, додадуть індивідуальності та довершеності.

  Мозаїка це витвір мистецтва виконаний шляхом складання смальти, каменю, скла, керамічної плитки та інших матеріалів. Починаючи з античності і до сьогодення основним матеріалом природний камінь різних порід, забарвлення та текстури. З розвитком варення скла з`являється смальта. Завдяки різноманітній кольоровій гаммі смальта дозволяє розширити можливості матеріалу та використовується для створення живописних мозаїчних панно. Мозаїка часто зустрічається на фасадах церков та інших сакральних спорудах.