Ремонт квартири або будинку – це комплекс виконаних робіт пов’язаних з модернізацією вашого приміщення. При цьому, бажання клієнта втілюються у реальність.

Craftart працює на результат, поступово, ґрунтовно і комплексно виконає дизайн квартири та ремонт квартири.

На етапі проектування враховуємо всі побажання замовника, які узгоджуються на стадії ремонту, реалізуються до найдрібніших деталей, що відповідають потребам власника житла.

Капітальний ремонт "під ключ"

Ремонт

Офіси - від 150$

Ремонт

Квартири - від 220$

Ремонт

Приватні будинки - від 250$

Комплекс ремонтних робіт під ключ включає в себе і можливість перепланування приміщення, заміну сантехнічних труб, розведення електрики, устрій вентиляції, покращення стін і стель і тд.

Ремонт під ключ виконуємо в новобудовах, приватних будинках та вторинному житлі.

В спектр наших послуг входить недорогий капітальний ремонт під ключ. При невеликому бюджеті виконаємо частковий або повний обсяг робіт, втілимо ідеї власника для організації комфорту свого житла.

Все більше людей надають перевагу дизайнерському вирішенню в капітальному ремонті. Продуманий проект зумовлює поступові правильні дії в досягненні бажаного результату.

Ми успішно працюємо в даному напрямку. Ексклюзивний дизайн і його втілення – це перш за все злагоджена праця дизайнера і виконавця робіт. Вони говорять “однією мовою”, що в результаті дає злагоджену роботу у всіх напрямках.

За індивідуальним проектом, що відображає побажання клієнта, розробляється план наступних дій для досягнення потрібної мети. Виконроб проводить всі роботи в тісній співпраці з дизайнером, і як результат власник отримує першокласний ремонт під ключ високого рівня. Навіть при порівняно невеликих затратах, можливе виконання ремонту з частковою участю дизайнера, після узгоджень.

Наші послуги:

Ремонт квартири – неминуча необхідність. Він допоможе оновити приміщення, привести його в належний вигляд для життя чи роботи, повністю змінити все. Це не тільки естетика, але і функціональність з безпекою.

Щоб розрахувати вартість ремонту квартири під ключ у Львові, потрібно визначитися з планами і побажаннями. Є кілька основних варіантів:

  • Косметичний ремонт під ключ – візуальне оновлення приміщення. Він передбачає зміну оздоблення: переклеювання шпалер, фарбування, оновлення стелі та підлоги, тощо. Це простий і економний варіант, коли потрібно просто освіжити приміщення, без глобальних переробок чи перепланувань, без серйозної заміни комунікацій.
  • Капітальний ремонт під ключ передбачає повну переробку оздоблення стін, підлог, стель та інших поверхонь, включаючи вирівнювання і штукатурення, ґрунтування, шпаклювання, інші підготовчі роботи. Зазвичай сюди також відноситься заміна труб водопостачання, каналізації, проводки, вентиляції та інших інженерних мереж. Чим складніші роботи – тим більшого професіоналізму вони вимагають. Тому краще звертайтеся до фахівців за ремонтом квартири у Львові, ціна якого залежить від специфіки конкретного проекту.
  • Дизайнерський ремонт під ключ передбачає унікальні концепції, глобальне перепланування, розробку індивідуальних дизайнерських проектів, знесення стін, установку перегородок, втілення нестандартних конструктивних рішень. Такий ремонт теж вимагає виняткової майстерності, наявності досвіду, навичок, креативності. Саме на ньому в першу чергу спеціалізується наша студія дизайну Craftart.

Ремонт квартир під ключ у Львові: переваги та особливості

Зайнятися ремонтними роботами можна самостійно. Але це довго, складно і зазвичай супроводжується величезними витратами. Щоб щасливі сподівання на зміни не стали на заваді, краще замовити професійний ремонт квартир під ключ.

Такий варіант має кілька переваг:

  • Типові проекти і рішення давно відпрацьовані на практиці. Індивідуальні – досконало опрацьовуються експертами, щоб уникнути будь-яких помилок, чого практично неможливо досягти самостійно.
  • Професіонали ретельно підберуть будівельні суміші, оздоблювальні матеріали та все необхідне.
  • Правильні монтажні роботи, дотримання технології та температурного режиму, інших умов – гарантія охайного, надійного та довговічного результату.
  • Всі роботи виконуються швидко та поетапно, під ретельним контролем. Результат точно відповідатиме проекту до найменших дрібниць.