Ціни на електромонтажні роботи у Львові

При виконанні комплексного ремонту

Назва робітОдин. виміруЦіна, грн
1Електромонтажні роботи  
 Влаштування штробм\п50
 Розведення електромережі1 точ150
 Розведення TV мережі1 точ170
 Монтаж розподільчого щитка1 точВід 400
 Монтаж вимикачів та розеток1 точ50
 Монтаж світильника1100
 Монтаж світлодіодної стрічки1договір
 Монтаж люстри1договір

Монтаж електромережі у Львові та Львівській області від Craftart

Монтаж електромережі у Львові одна з першочергових та невід`ємних частин ремонту квартири або будь якого приміщення. Для грамотного розведення електрики в квартирі, офісі, кафе бажано мати дизайн проект з кресленням на яких вказане точне розташування освітлення , електроприладів, розеток і т.д. Проектна документація виключить зайві роботи зекономить вам кошти та запобіжить непотрібним витратам. При замовленні ремонту «Під ключ» або розведенню електромережі Craftart надасть вам креслення по розташуванні електроприладів та координати освітлення, розеток, вимикачів тощо. Все розташування та кількість електричних точок попередньо узгоджується з замовником. 

Всі майстри Крафтарт фахівці у своїй спеціальності з великим стажем роботи. Ми надаємо такі послуги професійного електромонтажу: 

    • Виїзд на об’єкт, проектування та розрахунок вартості робіт і матеріалів.
    • Розведення електропроводки в приватних та промислових приміщень (квартири, приватні будинки, офіси, магазини, кафе, ресторани, готелі тощо.)
    • Монтаж електрощитів (автомати УЗО, реле напруги.)
    • Встановлення та підключення зовнішнього та внутрішнього освітлення
    • Встановлення електричного підігріву підлоги.

Працівники студії Craftart виїжджають на об’єкти у Львові та Львівській області та допоможуть розробити проект та кошторис.

Всі види робіт з електромонтажу виконуємо якісно і професійно. Візьмемо до уваги всі ваші побажання, особливості приміщення втілимо їх у життя з оптимальними затратами та гарантією.