Живопис та художній розпис стін у Львові.

  Художні розписи стін це один з ефектних видів декорування інтер’єру у Львові. В приватному будинку, квартирі чи офісі розписана стіна чи стеля наповнить приміщення змістом. Сюжет розпису потрібно обирати відносно стилю інтер’єру. Наші художники професіонали розроблять унікальний ескіз що буде гармонійно відповідати вашому приміщенню та виконають роботу незалежно від складності малюнку. Ми малюємо у різноманітних техніках та стилях. Виконуємо розпис на виробництві. В роботі ми використовуємо художні матеріали відомих світових виробників.

  Наприклад, щоб оздобити вільні стіни в офісі, торговому залі чи магазині можливо заповнити простір графічним малюнком або з обмеженою кольоровою гаммою. Підбір кольорів має відповідати напрямку в якому працює офіс чи торговий зал. Можливо використовувати кольори та символіку бренду. В кафе. барах та ресторанах часто використовують сюжетні сцени або орнаментальні композиції, що стосуються даного закладу. В приватних будинках частіше використовуються пейзажні мотиви, або вигляд вулиць європейських міст.

Студія CRAFTART виконує художній розпис стін та копії картин на замовлення у Львові.

Для завершального декорування інтер’єру на стіни замовляють картини. Художники студії CRAFTART створять живописну роботу за вашим задумом будь-якої складності. Виконуємо копії картин на замовлення у Львові. Картини на стінах вашого помешкання стануть справжньою окрасою інтер’єру, підкреслять індивідуальність та статус власника будинку.