Ціни на сантехнічні роботи та монтаж теплої підлоги у Львові

При виконанні комплексного ремонту

Назва робітОдин. виміруЦіна, грн
1 Сантехніка та тепла підлога
Монтаж трубопроводу (гаряча вода)1 точ600
Монтаж каналізаційних труб1 точ250
Монтаж лічильника1450
Монтаж сантехнічних приладів1від 400
Влаштування каналів (штроби)м\п120
Монтаж котла11600
Монтаж та підключення радіаторів опалення1 точ850
Монтаж та підключення теплої підлогим²150

Монтаж теплої підлоги у Львові

Щороку все більшої популярності у Львові та по всій Україні набирають сучасні системи теплої підлоги. В першу чергу це зручна та функціональна система опалення, на яку вкладається декоративне підлогове покриття.

Порівняно із радіаторним опаленням, монтаж теплої підлоги має кілька переваг:

 • Тепло у приміщенні розподіляється рівномірно, а не зосереджене лише навколо батареї.
 • За рахунок значної площі, тепло швидко поширюється, а у приміщенні легко підтримувати комфортний мікроклімат.
 • По теплій підлозі приємно та безпечно ходити босоніж навіть коли за вікном мороз.
 • Суттєвий плюс теплої підлоги – ціна роботи, що сповна виправдана енергоефективністю результату.
 • Раціональне використання ресурсів та гнучке налаштування опалення дозволяє значно зекономити енергію.
 • Правильно змонтована конструкція теплої підлоги надзвичайно довговічна, не потребує складного догляду та ремонту.
 • Повністю зникає типова проблема радіаторного опалення: конвекційне утворення та скупчення пилу.
 • Відсутність батарей, труб та інших видимих інженерних комунікацій не лише економить простір у приміщенні, а й дозволяє розгорнутися із втіленням вишуканих інтер’єрних рішень.

Монтаж водяної теплої підлоги у Львові: ціна та особливості

Найскладніший етап підключення підігріву підлоги водяного – монтаж трубопроводу. Найпоширеніші кілька схем:

 • Равлик. Труби по спіралі наближаються до центру, а потім – розкручуються у зворотному напрямку. Наближене розташування основного та зворотного ходу дозволяє максимально ефективно використовувати тепло та позбавитися холодних ділянок.
 • Змійка. Гарячий теплоносій подається вздовж стін до найхолоднішої частини кімнати, а зворотній хід відходить до центру. Це оптимальний варіант для приміщень з великою площею чи у випадках, коли уклін підлоги – більше необхідного. Таким чином можна дотриматися однакової довжини контурів.
 • Подвійна змійка. Відрізняється тим, що у контурі використовуються подвійні петлі. Це дозволяє рівномірніше розподіляти тепло.

Різні технології можуть поєднуватися між собою. Лише професіонали можуть обрати та розробити найкращу схему, враховуючи всі тонкощі конкретного проекту.

Також не можна забувати й про підготовчі роботи. Наприклад, стяжка підлоги, ціна у Львові на яку також залежить від площі приміщення, дозволяє досягти значно якіснішого результату.

Стяжка та монтаж теплої підлоги від Craftart

Щоб в домі завжди було тепло та затишно, варто замовити у нас монтаж теплої підлоги, ціна якої вже незабаром виправдає себе. Основний секрет якісного втілення подібних складних проектів – професіоналізм. Важливо, щоб вирівнюванням, стяжкою, облаштуванням інженерних комунікацій займалися лише досвідчені фахівці.

Майстри студії Craftart виїжджають на обєкти у Львові та Львівській області. Наші дизайнери допоможуть розробити проект, урахувавши всі побажання замовника та особливості приміщення. Після монтажу теплої підлоги ми також виконаємо всі оздоблювальні роботи: укладку декоративного покриття, плитки, монтаж плінтусів, тощо. Бездоганний результат роками буде приємно радувати власників.

Послуги сантехніка у Львові

 Сантехнічні роботи – це першочергове завдання з якого починається ремонт квартири, офісу та приватного будинку. Неможливо виконувати інші роботи коли на розведена сантехніка та система опалення. Для цього потрібно запросити відповідальну фірму, що професійно та з гарантією виконає свою роботу. Всі сантехнічні комунікації варто попередньо спланувати перед початком ремонту у новобудові. В загальному проекті дизайну квартири повинні бути креслення з розміщенням сантехнічних приладів та техніки в точному масштабі.

  Наші майстри професійно виконають монтаж системи опалення, водопостачання та каналізації в квартирі та приватному будинку під ключ.

Ми представляємо виконання всіх типів сантехнічних робіт у Львові вже протягом 15 років.

  Студія ремонту Craftart допоможе вам у вирішенні будь-яких проблем з капітальною заміною та перенесення  водяних та каналізаційних труб, монтажем сантехнічних приладів та встановленням водяного підігріву підлоги. При бажанні замовника розробляємо проект з розташування сантехніки. Врахуємо всі побажання клієнта, виходячи з можливостей переобладнання приміщення. Проект передбачить всі наступні роботи по ремонту квартири чи будинку. Базовий або частковий дизайн проект допоможе запобігти зайвих витрат в майбутньому процесі виконання наступних робіт в ремонті.

Craftart надає послуги сантехнічних робіт у Львові:

 • Монтаж та заміна водопроводу і труб опалення;
 • Монтаж та заміна каналізаційних труб;
 • Монтаж сантехнічних змішувачів;
 • Монтаж унітазів, умивальників, душових кабін, ванн, тощо;
 • Монтаж систем безперебійного водопостачання, опалювальних котлів;
 • Монтаж теплої підлогита радіаторів опалення;
 • Монтаж лічильників та автоматики;
 • Монтаж сифонів;
 • Заміна стояка та кранів;

  В роботі ми використовуємо якісні та довговічні, перевірені часом матеріали відомих брендів. Наші сантехніки відмовляються використовувати ненадійні дуже дешеві матеріали на які не дають гарантії. Замовник повинен розуміти, що використання неякісної продукції у майбутньому може призвести до не поправних наслідків, тому така невиправдана економія в базових речах може  обернутись значними витратами.

Сантехнічні роботи у Львові це пакет послуг з проведення та заміною труб та обладнання які виконають фахові майстри. Від грамотного планування та послідовності у виконанні всіх видів ремонтних робіт залежить отриманий позитивний результат. Коли в будинку все досконало працює  це створює комфортну зону у вашій оселі.

  У будь-якому разі потрібно запрошувати професіоналів. Майстри студії мають вузьку спеціалізацію. Всі наші працівники професіонали своєї справи з тривалим досвідом та набутими знаннями. Злагоджена команда студії ремонту Craftart якісно та оперативно виконує кожен етап ремонтних робіт.

Виїзд на об’єкт та заміри розрахунок вартості матеріалу та сантехнічних приладів, складення кошторису на виконання сантехнічних робіт.  

Ціни на сантехнічні роботи у Львові

  З часом все змінюється та прогресує . В світі прослідковується тенденція до удосконалення зростання вибору сантехнічних матеріалів матеріалів та пристроїв. Сьогодні на ринку багато приладів які потребують фахового підходу до їх підключення та встановлення. Наші спеціалісти перебувають у постійному вивченні сантехнічних новинок які появляються в продажу в Україні та закупівлею нових відповідних інструментів

Ціни на сантехнічні роботи залежать від деяких чинників:

 1.   Обладнання
 2.   Об’єм роботи
 3.   Терміни

  В нашій компанії ви можете замовити повне переобладнання сатехніки у житлі вторинного ринку. Ні для кого не секрет, що у багатьох будинках центральної частини Львова стоять труби та чавунні стояки ще з 50-х років. Наші сантехніки зможуть повністю переобладнати квартири сучасними матеріалами, про те вартість роботи буде вища ніж в новобудові.

Завдяки практиці ми добре вивчили новобудови Львова та володіємо потрібній інформацією про особливості кожного забудовника.

  Оперативність та якісне виконання роботи сантехніка по вигідній ціні.

  В нас можна замовити послугу по заміні стояка  у Львові в «хрущовках». Наша бригада сантехніків виконає роботи будь-якої складності. Наша перевага це-доступна ціна, розрахунок вартості, доставка всіх матеріалів на місце призначення та якість і оперативність в роботі. Наприклад: попередньо порахована кількість та вартість доставляється в квартиру або будинок зранку, та при невеликому об’ємі роботи до вечора сантехніки можуть закінчити роботу.