Ціни на оздоблювальні роботи у Львові

При виконанні комплексного ремонту

Назва робітОдин. виміруЦіна, грн
1  Підготовчі роботи та оздоблення стін, стель  
 Встановлення армованої сітким²60
 Вирівнювання стін (при потребі)м²договір
 Монтаж перфорованого кутникам\п40
 Монтаж арочного кутникам\п80
 Встановлення стрічки з скло волокнам\п30
 Грунтування 1 разм²25
 Закидання штраб електричнихм\п40
 Закидання штраб сантехнічнихм\п65
 Вирівнювання відкосів (вікна, двері)м\п80
 3-х разове шпаклювання стін стельм²130
 3-х разове шпаклювання коробам² 120
 Шліфовка стін до гладкої поверхні (під фарбування, шпалери та декоративну штукатурку)м²60
 Наклеювання шпалерм²Від 100
 Фарбування 2 разим²Від 60
 Фарбування короба 2 разим\п60
 Декоративна штукатуркам²Від 170
 Монтаж карнизу (багету) та фарбуванням\пВід 70
 Монтаж інших декорів та реставрація  договір

Один із ключових фінішних етапів ремонтних робіт у приміщенні – оздоблення стін. Адже саме стіни привертають основну увагу, створюють фон для втілення різноманітних дизайнерських ідей, задають настрій та атмосферу кімнати.

Особливості та технологія дозволить досягнути обраних результатів.

При підготовці та оздобленні стін однаково важливу роль грають як чорнові, так і чистові роботи.

  • Чорнові передбачають вирівнювання поверхні, ґрунтовку, захист, тощо. Перед декоративним оздобленням завжди проводяться штукатурні роботи, ціна яких заздалегідь включає всі основні етапи. Сюди ж відноситься шпаклювання та ґрунтування, тощо.
  • Обираючи декоративне оздоблювання, варто орієнтуватися на бажаний результат, адже ринок будівельних матеріалів зараз практично безмежний. Найпростіше – фарбування стін, ціна якого найвигідніша. Використовуються акрилові та структурні фарби, тощо. Не втрачають популярності і шпалери, що відрізняються матеріалами, фактурами, призначенням. Також використовуються різноманітні панелі, листові та штучні матеріали, декоративна штукатурка. Вона, до речі, буває різної фактури, текстури та тонується у будь-які кольори, та вимагає професійного підходу.

Щоб результат приємно вразив не лише зовнішнім виглядом, а й надійністю та довговічністю, необхідно правильно та вдумливо обирати матеріали, а також – використовувати їх відповідно рекомендаціям виробників та будівельним стандартам.

Шпаклювання та фарбування стін у Львові від Craftart

Оздоблювальні роботи – кропіткий та виснажливий процес. Важливо досконало дотримуватися порядку дій, контролювати, наскільки поєднуються між собою обрані матеріали, тощо. Окрім того, це одні із наймасштабніших робіт під час ремонту приміщення. Це завершальний етап, результат якого повинен радувати око господаря квартири чи приватного будинку.

Щоб запобігти проблем та зайвих витрат, краще одразу доручити його професіоналам своєї справи. У Львові та Львівській області це студія дизайну Craftart!

Ми розробляємо оригінальні проекти та повністю втілюємо їх у життя під суворим авторським наглядом. Всі етапи, від планування та закупки до здачі об’єкту, виконуються професійними вузькоспеціалізованими фахівцями, які здатні створити із нічого справжнє диво.

Навіть якщо ви ще не визначилися з власними побажаннями щодо декоративного оздоблення стін, наші дизайнери допоможуть обрати оптимальний варіант, врахувавши побажання, особливості конкретного приміщення, його призначення та бюджет. Також ми повністю беремо на себе всю технічну частину – підготовку, вирівнювання, штукатурку, шпаклювання стін, а ціна приємно вразить своєю доступністю.

Craftart – це креатив та якість, адже ми сповна відповідаємо за всі етапи ремонтних робіт!