Художній розпис стін у Львові.

  Студія CRAFTART виконує художні розписи на замовлення у Львові. Наші художники працюють в різних жанрах та техніках живопису. Високоякісні розписи на замовлення у Львові будь-якого розміру, складності та різноманітної тематики. Використовуємо широкий асортимент високоякісних фарб та барвників іноземного виробництва.

Розписи на стінах: картинна галерея вдома

Після насиченого робочого дня так хочеться повернутися додому, до свого тихого затишного гніздечка, і відпочити. Ми дійсно живемо у час викликів та змін, коли важко знайти спокій, гармонію, душевну рівновагу. Не дивно, що сучасна людина має надзвичайно високі вимоги щодо вигляду й функціональності власного житла, бо це місце, де справді можна відволіктися від всього зайвого, поринути в особистий маленький світ. Тільки ось питання: як зробити оселю комфортною та естетично привабливою? Чудовою ідеєю для декору стане настінний розпис. Замовивши малюнки на стінах в кімнаті, можна проявити власний творчий потенціал і приємно здивувати близьких і друзів, котрі навідаються в гості.

Художній розпис стін: час визначає характер

Розписи на стінах помешкань з’явилися дуже давно. Ще в Давньому Римі та Греції багаті мешканці прикрашали власні оселі орнаментальними та сюжетними фресками й мозаїками. А стінописи Стародавнього Єгипту і Криту досі вражають своєю майстерністю та досконалістю. Говорячи про декоративний розпис стін у добу Відродження, згадуються такі майстри як Рафаель, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело. Їхні роботи по нинішній день надихають молодих дизайнерів.

Як бачимо, настінний розпис пройшов довгий шлях розвитку і становлення. З часом сюжети стали більш світським. Малюнки на стінах в кімнаті з успіхом входять в житлові інтер’єри.

Важливою віхою в історії розписів стала поява шпалер. Саме вона спричинила певне розділення “за ціною”. Відтепер стінописи і фрески вважаються ознакою багатих осель, а люди, котрі розраховують на недороговартісний ремонт, обирають шпалери.

Отож, кожне століття ставило перед декоративним розписом власні завдання. Однак, прикрашаючи своє житло, людина завжди мала намір зробити світ навколо себе хоча б трішечки красивішим.

Розпис стін у м. Львів: нові ідеї

Варто відзначити активний розвиток та високий рівень дизайну у Львові. Останнім часом дизайнери все частіше вводять художній розпис стін у свої проекти. Використовуються як традиційні, так і новітні технології. Рослинні абстракції чи оригінальні сюжети — у дизайн-студіях можна замовити роботу на будь-який смак. Декоративний розпис стін підійде для кухонь, віталень, коридорів та ін. Дуже часто малюнки наносять на стіни в дитячій кімнаті. Як відомо, естетичний смак необхідно прививати малюкам з дитинства.

Неабиякої популярності набуває розпис стін в офісах різноманітних компаній, де намагаються створити справді творчу атмосферу для працівників. Адже, креативний малюнок біля робочого місця додає натхнення і мотивації персоналу.

Отож, можна впевнено говорити, що настінний живопис створює стиль і настрій дому. Розширюючи простір, робить його більш комфортним і затишним. За допомогою художнього розпису стін молоді активні люди знаходять можливість проявити власну індивідуальність: підкреслити смак або ж проманіфестувати певну ідею чи життєву настанову.

Замовити художній розпис стін у Львові ви можете саме у нас.