Ціни на плиточні роботи у Львові

При виконанні комплексного ремонту

Назва робітОдин. виміруЦіна, грн
1Вкладання плитки  
 Вкладання плитким²Від 280
 Зарізка кута  під 45 м\п200
 Укладання фриза та декорівм\п100
 Вкладання плитки 10х10м²Від 310
 Плінтус з плитким\п120
 Вирізання отворів в плитці190
 Фугування плитким²35
 Монтаж мозаїким²Від 400
 Фугування мозаїким²Від 50
 Монтаж гіпсової плитки (під цеглу)м²200

Плиточні роботи

Укладання плитки у Львові – одне із найпоширеніших замовлень, адже універсальний оздоблювальний матеріал використовується ледь не повсюди. І це легко поясними за рахунок її основних переваг:

  • Виняткова натуральність, екологічність, нетоксичність, антиалергенність. Будь-які потенційно небезпечні речовини знищуються на стадії випалу.
  • Біостійкість. Обпалена поверхня не боїться цвілі, грибка, не сприяє скупченню бактерій. Плитка використовується в медичних і лабораторних установах.
  • Вологостійкість. Плитка підходить для ванних кімнат і басейнів.
  • Простота в догляді. Матеріал легко очищається, не вбирає запахи і бруд, не збирає пил, довгий час не потребує ремонту.
  • Довговічність. Керамічна плитка стійка до стирання, по ній можна ходити у взутті, рухати меблі. Вона довго зберігає первинний вигляд і властивості.
  • Міцність. Правильно підібраний матеріал не боїться високих навантажень і механічних пошкоджень.
  • Пожежна безпека. Обпалена глина не підтримує горіння та не розповсюджує вогонь.
  • Декоративність. Існує безліч забарвлень, відтінків, фактур, текстур і форм. Яскравість кольору зберігається, незалежно від зовнішніх умов, атмосферних впливів чи освітлення.

Ще одна перевага плиточник робіт у Львові – ціна. Студія Craftart пропонує доступні тарифи на ремонтні та будівельні роботи, тож таким чином можна додатково зекономити не лише час та зусилля, а й гроші.

Покласти плитку у м. Львів: ціна, різновиди та особливості

Керамічна плитка – це обпалена суміш на основі глини, мінералів і піску. Вона може відрізнятися формою, фактурою, кольором і наявністю покриття. В залежності від технології виготовлення, плитка буває подвійного або одинарного випалу.

Технологія укладання плитки, ціна у Львові на яку залежить від типу покриття, може змінюватися для різних різновидів. Зокрема, існують такі види плитки:

  • Глазурована. Покрита тонким захисним склоподібним шаром, який поліпшує механічну міцність, зносостійкість, стійкість до вологи та твердість матеріалу. Також він додає глянцевого блиску, дозволяє експериментувати з кольорами та іншими візуальними ефектами.
  • Неглазурована. Практично однорідна плитка, зазвичай – класичних натуральних кольорів і без малюнків.

Основна характеристика матеріалу – його здатність стиратися. Існує п’ять класів зносостійкості, в залежності від інтенсивності навантажень, які здатна витримувати плитка. Це також зрештою впливає на ціну укладання плитки у Львові.

CRAFTART є виробником декоративної гіпсової плитки у Львові. Пропонуємо широкий асортимент та виконуємо під індивідуальне замовлення різного кольору та фактури. Декоративна гіпсова плитка, що імітує цегляну кладку виготовляється з екологічного гіпсу. Її популярність щоразу зростає і використовується для монтажу на стіни в квартирі, офісі та торгівельних приміщеннях. Доступна ціна та швидкий монтаж стане окрасою вашого дому та зекономить ваші кошти.

Укладання плитки у Львові від Craftart

Секрет успішного ремонту – професійність його виконання. Досвідчені майстри студії дизайну Craftart зможуть покласти плитку, ціна у Львові на яку приємно здивує економних клієнтів. Наші фахівці беруть на себе всю відповідальність, від розробки проекту до остаточної здачі об’єкту.  Результат неодмінно вразить не лише красою та охайністю, а ще й надійністю.

До плиточних робот також входить оформлення кутів, монтаж плінтусів та дзеркал, монтаж гіпсової плитки, кладка мозаїки, ексклюзивної мозаїки під замовлення та ін. Професійні бригади виїжджають на об’єкт у Львові та Львівській області. Звертайтеся до нас, якщо прагнете зробити дійсно оригінальний та неповторний ремонт! Ми допоможемо з пошуком ідей, вибором матеріалів та реалізацією концепцій будь-якої складності!