Ремонт офісів під ключ у Львові: професійно та досконало із Сraftart

Офіс – візитна картка будь-якої компанії. Він справляє враження на гостей та потенційних партнерів. І саме від нього залежить комфортна та продуктивна робоча атмосфера в колективі. Саме тому не варто нехтувати професійним ремонтом офісів.

Роботи під ключ мають численні переваги:

  • Ви маєте лише одну угоду, і вам не доведеться шукати різних виконавців на різні роботи. Ми беремо на себе всю відповідальність від етапу розробки проекту до його здачі в експлуатацію.
  • Ви отримаєте чіткий план, який ми узгодимо заздалегідь. Всі ремонтні роботи виконуватимуться чітко по ньому. Тож ви зможете слідкувати за процесом та розраховувати час.

В роботі майже не буває зайвих перерв та простоїв, адже одна команда фахівців завжди діє злагоджено.
Всі матеріали, декорування та найдрібніші деталі ми узгодимо з вами разом із планом. Під час виконання робіт здійснюється авторський нагляд, тож можете не перейматися, що щось піде не так.

Ми самостійно прибираємо будівельне сміття та вирішуємо різноманітні організаційно-побутові проблеми.
Коли за всі етапи робот відповідає одна компанія, вірогідність будь-яких ризиків зводиться до нуля.
Ремонт офісів у Львові під ключ – це економія ваших сил, часу та бюджету.

Особливості ремонту комерційних об’єктів

Ремонт нежитлового приміщення має свої особливості відносно квартир та приватних будинків. Головний акцент необхідно робити на функціональності та зручності, проте не можна забувати й про естетичну сторону. Окрім того не менш важливий і фінансовий аспект, тож такі роботи мають бути максимально ефективні та доречні.

Є два основних види ремонту комерційних об’єктів:

  • Косметичний – це лише незначні зміни у переплануванні, використання перегородок та зміна оздоблення приміщень.
  • Капітальний – це повна зміна зовнішнього вигляду, а іноді й функціонального призначення. Сюди відноситься повне перепланування, знесення чи зведення стін та статичних перегородок, заміна інженерних мереж, зонування приміщення, дизайн інтер’єру, тощо.

У будь-якому випадку на перший план виходить професійність, адже важливо досягти максимальної якості і зробити це щонайшвидше. Жодна компанія не може простоювати без діла довгими місяцями. І ми готові допомогти!

Ремонт нежитлового приміщення у Львові

Сraftart – сучасна студія дизайну. Ми розробляємо та втілюємо у життя унікальні індивідуальні проекти. А серед них і ремонт комерційних об’єктів у Львові.

Кожен офіс – унікальний. Ми допоможемо передати ваш особливий дух та настрій. А також врахуємо специфіку діяльності компанії, потреби щодо організації приміщень та інші нюанси.

Ремонт офісів під ключ – це єдине керування та нагляд за проектом на кожному етапі його втілення. Кожен інтер’єр опрацьовується окремо. А кваліфіковані фахівці оберуть найкращі матеріали та декорування, займуться переплануванням та оздобленням приміщення, тощо.

Ремонт під ключ – це гарантія того, що ваш офіс буде бездоганним, а всі роботи завершаться якомога швидше. Ми пропонуємо увесь спектр послуг, а саме: монтаж грильято, підвісних стель армстронг, гіпсокартонні перегородки, звукоізоляція, перепланування, електромонтажні роботи, підключення гарячого та холодного водопостачання, монтаж сантехнічних приладів, плиточні роботи, встановлення ламінату та багато іншого. Звертайтесь!