Виготовлення камінів на замовлення у Львові.

  Студія CRAFTART виготовляє встановлює каміни з каменю на замовлення у Львові. Всі роботи зі створення індивідуального каміна починаються з проєктування та підбору матеріалу. Скульптори по художній обробці каменю виконають різьбу мармурі, граніті, пісковику, вапняку. Мармурові каміни часто компонуються з іншими металевими та дерев’яними декоративними елементами. Наші художники спроектують і виготовлять камін з каменю будь-якої складності та форми. Працюємо в різних стилях та напрямках. Всі наші каміни є ексклюзивні неповторні та виконуються в одному екземплярі.
  Дизайн-студія CRAFTART створить ваш особистий вишуканий камін що гармонійно впишеться у ваш і інтер’єр та надасть вашому дому неповторного аристократичного вигляду.

Каміни з каменю на замовлення у Львові

Чи можливо відшукати щось, що асоціюється із домашнім затишком та теплом більше, ніж камін? Розташовані у самому серці дому, вони зігрівають не лише приміщення, а й душу. Водночас вони виконують одразу кілька завдань: виступають у якості елементу опалювальної системи, створюють атмосферу у кімнаті та підкреслюють бездоганний смак та статус власників.

Серед розмаїття матеріалів найпоширенішими залишаються каміни з каменю. Вони більш практичні, надійні, довговічні та монументальні. Натуральні матеріали завжди розкішно виглядають та чудово вписуються в інтер’єр. Виготовити камін під замовлення у Львові можна під будь-який стиль, від традиційної класики до модерну.

Основні матеріали для камінів – мармур, граніт, вапняк, ракушняк, тощо. Різні породи підбираються індивідуально, в залежності від бажаного задуму оформлення інтерє`ру та бюджету. Декоративний натуральний камінь може бути як основним, так і доповнюючим оздоблювальним матеріалом.

Переваги камінів з каменю під замовлення

Безпрограшна розкіш – каміни з мармуру.

  • Зазвичай це традиційний білий мармур, найбільш розповсюджений та відомий. По структурі він буває крупно-, середньо- та дрібнозернистим. В залежності від різновиду, він набуває відтінку слонової кістки, жовтуватого кольору, або має рожеві чи сірі прожилки.

  • Менш поширений сірий мармур. Його вирізняє чітко виражена зерниста фактура та численні кольорові прожилки, завдяки яким можна створити унікальні та неповторні візерунки. Глибина та насиченість відтінку варіюється.

  • Ексклюзивний та найдорожчий варіант – кольоровий мармур, структура та забарвлення якого цілком залежать від місця його видобутку: Італія, Греція, Україна, Індія, Китай, Гватемала і т.д. Розмаїття кольорів вражає. Це варіант для найоригінальніших дизайнерських ідей.

Каміни з мармуру та інших видів каменю мають ряд технічних переваг:

  • Міцність, стійкість до пошкоджень, до агресивного навколишнього середовища, несприятливих умов, механічних впливів, тощо;

  • Хімічна нейтральність;

  • Довговічність та тривале збереження всіх основних якостей: структури, форми, кольору;

  • Практично необмежений експлуатаційний термін при правильному догляді;

Камінь роками вважаються бездоганними матеріалами для виготовлення та оздоблення камінів.

Чому замовити портали для камінів варто саме у нас?

Розробити портали для камінів на замовлення у Львові можна у нашій дизайн-студій Craftart. Особливі індивідуальні проекті значно кращі та надійніші за типові моделі. Вони досконало впишуться в інтер’єр, підійдуть за габаритами та конфігурацією, стануть неперевершеною окрасою вашого дому легко.

Індивідуальна розробка – це безмежні декоративні можливості. Наші досвідчені дизайнери легко впораються із найскладнішими завданнями. Більше не доведеться витрачати дорогоцінний час на виснажливі пошуки моделі, що ідеально задовольнить всі вимоги.

Наші фахівці Craftart виконують всі етапи роботи, від початкової розробки проекту до встановлення. Під час обговорення та затвердження ескізу легко внести додаткові корективи. Каміни на замовлення завжди будуть підкреслювати вашу індивідуальність.