Ціни на ремонт квартир у Львові

Новобудовам2від 2200 грн
Квартири вторинного ринкум2від 2500 грн
Елітні квартирим2від 2900 грн

Ремонт квартири – неминуча необхідність. Він допоможе оновити приміщення, привести його в належний вигляд для життя чи роботи, повністю змінити все. Це не тільки естетика, але і функціональність з безпекою.

Щоб розрахувати вартість ремонту квартири під ключ у Львові, потрібно визначитися з планами і побажаннями. Є кілька основних варіантів:

  • Косметичний ремонт – візуальне оновлення приміщення. Він передбачає зміну оздоблення: переклеювання шпалер, фарбування, оновлення стелі та підлоги, тощо. Це простий і економний варіант, коли потрібно просто освіжити приміщення, без глобальних переробок чи перепланувань, без серйозної заміни комунікацій.
  • Капітальний ремонт передбачає повну переробку оздоблення стін, підлог, стель та інших поверхонь, включаючи вирівнювання і штукатурення, ґрунтування, шпаклювання, інші підготовчі роботи. Зазвичай сюди також відноситься заміна труб водопостачання, каналізації, проводки, вентиляції та інших інженерних мереж. Чим складніші роботи – тим більшого професіоналізму вони вимагають. Тому краще звертайтеся до фахівців за ремонтом квартири у Львові, ціна якого залежить від специфіки конкретного проекту.
  • Дизайнерський ремонт передбачає унікальні концепції, глобальне перепланування, розробку індивідуальних дизайнерських проектів, знесення стін, установку перегородок, втілення нестандартних конструктивних рішень. Такий ремонт теж вимагає виняткової майстерності, наявності досвіду, навичок, креативності. Саме на ньому в першу чергу спеціалізується наша студія дизайну Craftart.

Ремонт квартир під ключ у Львові: переваги та особливості

Зайнятися ремонтними роботами можна самостійно. Але це довго, складно і зазвичай супроводжується величезними витратами. Щоб щасливі сподівання на зміни не стали на заваді, краще замовити професійний ремонт квартир під ключ.

Такий варіант має кілька переваг:

  • Типові проекти і рішення давно відпрацьовані на практиці. Індивідуальні – досконало опрацьовуються експертами, щоб уникнути будь-яких помилок, чого практично неможливо досягти самостійно.
  • Професіонали ретельно підберуть будівельні суміші, оздоблювальні матеріали та все необхідне.
  • Правильні монтажні роботи, дотримання технології та температурного режиму, інших умов – гарантія охайного, надійного та довговічного результату.
  • Всі роботи виконуються швидко та поетапно, під ретельним контролем. Результат точно відповідатиме проекту до найменших дрібниць.
  • Під час монтажних робіт дотримуються всі інженерні стандарти і вимоги безпеки. Особливо це стосується комунікацій.

Професійний ремонт квартир у м. Львів від Craftart

Студія Craftart пропонує професійний ремонт квартир у Львові та Львівській області. Ми з легкістю беремося за проекти будь-якої складності. Навіть якщо ви ще не визначилися із загальною концепцією, наші дизайнери допоможуть все спланувати, врахують всі побажання та особливості приміщення.

Остаточна вартість ремонтних робіт завжди індивідуальна. Перед укладенням договору досвідчені фахівці оцінять обсяг робіт, допоможуть підібрати оптимальні рішення і узгодити основні нюанси.

Ремонт квартири, виконаний досвідченими фахівцями – це завжди значні зміни, що стануть важливим кроком до подальшого приємного майбутнього. Основна мета Craftart – втілювати мрії та творити дива.