Різьблені вироби з дерева у Львові.

  Студія Craftart пропонує виготовлення ручної художньої різьби в дереві у Львові. Продовжуючи давні традиції наші майстри різьбярі виконають будь-який ваш задум в дерев’яних меблях, сходах та інших ужиткових декоративних елементах вашого дому. Всі роботи виконуються за попередньо затвердженим проектом. Різьблені вироби з дерева виконується з повним циклом роботи, тобто від проекту до готових меблів, так і частково.

  Розробимо індивідуальний проект та виготовимо унікальну художню різьбу в дереві різної породи. Професіональний підхід та якість наших виробів відповідає зразкам музейного типу. Різьблені вироби студії Craftart нададуть вишуканості та аристократичності вашому приміщенні.

Художня різьба є один з давніх видів оздоблення меблів. Найдавніші пам`ятки художньої різьби в дереві сягають глибокої давнини – часів розквіту  Древнього Єгипту та Месопотамії. З віками різьба трансформувалась у високе мистецтво декорування меблів, інтер`єрів та предметів побуту.

З початком епохи середньовіччя, на тлі розвитку  стилів архітектури поруч розвивається певна стилістика художньої різьби в дереві притаманна тому чи іншому періоду розвитку мистецтва – готика, ренесанс, бароко, рококо, ампір тощо.

Ще на початку 20го сторіччя важко було собі уявити інтер`єр будинку без меблів оздоблених різьбою. На даний час меблі з елементами художньої різьби стануть чудовою окрасою  вашого дому.

Студія Craftart пропонує проектування та виконання різьби в різних породах деревини на замовлення. Ми створюємо дерев`яні різьблені меблі: кухні, барні стійки, комоди, креденси та інші елементи. Комплексне вирішення створить ефект довершеності, неповторності вашого інтер’єру. Художники нашої студії також працюють в напрямку сакрального мистецтва: іконостаси, кіоти і т.д.

Замовити художні різьблені меблі у Львові ви можете саме у нас