Вітраж у вікна та двері у Львові.

  Студія CRAFTART займається професійним виготовленням вітражу у двері та вікна на протязі 20-ти років. В роботі використовуємо тільки найкращі матеріали світових брендів. Всі вироби виготовляємо в техніці «Тіффані», що дозволяє добитись складного малюнку та тонкої акуратної пайки.
  Художники-вітражисти студії Craftart допоможуть розробити унікальний проект з урахуванням всіх ваших побажань. Ми допоможемо визначитися з варіантом, що органічно впишеться та поєднає сюжет і колористику будь якого приміщення., а наші майстри візьмуть на себе всі монтажні та декоративні роботи із виїздом по Львову та Україні.

Вітраж для дверей та вікон у Львові

Вітраж – цікавий різновид оздоблення, що використовували ще древні народи. З того часу технології значно змінилась, проте суть залишається: це художній виріб з скла, яким оформлюють двері, вікна, фрагменти меблів, декоративні панно, тощо.

Перш зразки вітражів датуються ще другим тисячоліттям до нашої ери. Археологи відшукали їх на розкопках стародавнього Єгипту. У давньому Римі ж вигадали заповнювати вікна алебастром та селенітом. Так їм вдавалося створити затишне та химерне розсіяне освітлення.

Кольорові вітражі з’явилися після 10 століття. Ними прикрашали вікна храмів та церков. Зображення з набірного скла поєднувалися із розписами. Яскравий приклад таких нововведень – собор Паризької богоматері.

У 16 століття вітражі вийшли за межі храмів та стали поширеним елементом декору у заможних маєтках. У 19 столітті тенденцію відродив модерн: змінилися лише теми та сюжети. Сучасні тенденції втілюються у вітражах для дверей, вікон, перегородок, стель, меблів, ніш, світильників, бра, декоративних елементів різного розміру та конфігурації.

Вітраж в інтер’єрі або вітражні вставки

Ефект вітражу повністю базується на грі світла. Тому вони використовуються у різних інтер’єрних стилях, від розкішного арт-деко до лаконічного мінімалізму. Адже саме світло – важливий елемент при формуванні необхідної атмосфери та враження.

Вітражі в кімнаті – це романтика та втілення казки. Рослинний орнамент, композиція з квітів або геометрична абстрактна композиція буде виглядати вишукано та елегантно і підкреслюють напрямок стилю в інтер`єрі. А яскрава чи пастельна палітра кольорів створить гарний настрій та затишок.

Вітражне скло – це не лише декор, а й корисний дизайнерський інструмент для відтворення світлових ефектів. Цікавий малюнок на дверях зданий докорінно змінити сприйняття приміщення. Craftart спроектує та втілить найсміливіший задум, який органічно впишеться в стиль, доповнить та збагатить ваше помешкання.

Як правильно обрати вітражне скло для дверей та вікон?

Вітраж для дверей у Львові набирає популярність, проте не всі знають, як його правильно обрати та які бувають різновиди.

  • Вітраж Тіффані. Це класичні вітражі на вікна та двері. Невеликі скляні фрагменти різних розмірів та кольорів нарізаються і поєднуються у  задуманий малюнок за рахунок використання мідної плівки і припою. Допускається поєднання з фюзінгом та травленням. Вітраж методом Луіса Комфорта Тіффані найбільше поширений у світі.
  • Вітраж-фюзінг. Це складна та дорога техніка, при якій малюнок спочатку наноситься на скляну поверхню, а потім викладається невеличкими фрагментами згідно із готовою кольоровою схемою. Отримане полотно запікається.
  • Метод травлення. Виробляється лише спеціалізованими майстернями. Обриси зображення витруюються на скляній поверхні кислотою.
  • Псевдо-вітраж. Це простий розпис спеціальними фарбами. Є навіть готові трафарети. Проте це скоріш розвага для дітей та дорослих, аніж серйозне інтер’єрне рішення. Вітраж-плівка. З ним навіть можна впоратися самостійно та без досвіду чи художньої освіти, проте це не справжній вітраж.

Художники-вітражисти студії Craftart допоможуть розробити унікальний проект з урахуванням всіх ваших побажань. Ми допоможемо визначитися з варіантом, що органічно впишеться та поєднає сюжет і колористику будь якого приміщення. а наші майстри візьмуть на себе всі монтажні та декоративні роботи із виїздом по Львову та Україні.