Стиль дизайну інтер’єру кухні.

Стилі-дизайну-інтер’єру-кухні.

 Кухня — це душа дому. Обраний стиль дизайну інтер’єру кухні має відповідати запитам господарів. Вона є невіддільною частиною загального інтер’єру квартири. Тут ми займаємось приготуванням різних страв, обговорюємо життєві проблеми, часто приймаємо рішення.  Кожна господиня мріє мати тут зручний та функціональний простір. У кожного власника квартири чи дому свої звички та погляди на планування зони комфорту. Доведено що люди в день найбільше активного часу проводять на кухні. Тому варто приділити особливу увагу в розробці дизайн проекту.

стильні кухні

 Дизайн інтер’єру розвивається зі стрімкою швидкістю. Сучасні тенденції спонукають до створення максимально комфортних житлових приміщень направлених на створення сучасного та затишного простору. Дизайн та витрати на ремонт в маленькій квартирі буде значно відрізнятись від просторої кухні-їдальні у приватному будинку. Замовивши дизайн з власним баченням стилю появиться розуміння оптимального розташування всіх елементів: техніки, робочої частини, сантехнічних та газових приладів.
В основному кухні бувають трьох видів: Лінійна, L — подібна, П — подібна.

 • Лінійна — це розміщення меблів вздовж стіни. Лаконічний варіант для студії.
 •  L — подібна – кутова. Популярна в невеликих та середніх приміщеннях. 
 • П — подібна – тристороння. Переважно застосовується у просторих приміщеннях. Одна зі сторін може бути стійкою.

Дизайн кухні в стилі Мінімалізм.

стиль мінімалізм кухні

 Основні риси мінімалізму — це максимальна функціональність і простота. Приміщення проектується з використанням всіх технологічних новинок. Ні одна деталь не є надлишковою, а має своє особисте призначення. Фасади кухонні здебільшого білі або сірі. Загальна кольорова гама приміщення дуже стримана. Стіл та крісла світлі та зручні. Оздоблення стін та стелі виконане у дуже світлих тонах. Можливе нанесення легкої не надто фактурної декоративного покриття. На стіну робочої зони кухонних меблів часто монтують скло замість плитки. Знаходять ефектні способи монтажу прихованого освітлення. На вікнах монтуються приховані карнизи. Сюди стилістично підходять прямі римські або японські штори з однотонної тканини. Щоб позбавитись надмірної «сухості» в оформлені кухні, бажано встановити вазон з екзотичними рослинами.

 • Економне використання площі.
 • Прості лаконічні форми.
 • Легкий доступ.
 • Мінімум декору.

Скандинавський стиль дизайну кухні.

Скандинавський стиль дизайну кухні.

 Скандинавський стиль почав поширюватись у всій Європі з 40-х років та став найбільш популярним сьогодні. Розвиток та нове сучасне звучання у 2020 надихає до нових експериментів. Основою як і у мінімалізмі максимальний комфорт та функціональність. Проте його трактування має свою неповторну індивідуальність.
Скандинавський стиль дизайну інтер’єру кухні включає об’єднання ультрасучасних технологічних новинок побутової техніки з натуральним матеріалом. 

скандинавська кухна

 Оформлення простору в стриманій кольоровій гамі та розподіл освітлення. Наявність невеликих дерев’яних балок або панелей перегородок, оригінального світильника або іншого декору створить неповторний шарм у вашій кухні. Популярним підлоговим покриття — керамічна плитка великого формату, шліфована палубна дошка. Дизайн кухні у скандинавському стилі дає можливість влаштувати свою власну фантазію, що підкреслить вашу індивідуальність. Оздоблення має бути у мінімальній кількості тобто нести в собі естетику та певну функцію.

 • Поєднання технологічних новинок і природних матеріалів.
 • Збереження відкритого простору.
 • Вільний підхід в будь-яку частину.
 • Ергономічність та простота.
 • Невеликі акценти.

Лофт стиль дизайну інтер'єру кухні.

стиль лофт в кухні студії

 Стиль дизайну інтер’єру кухні Лофт добре підходить для рішення в кухні студії. Основним завданням в облаштуванні економічність та оптимальне облаштування простору. Слово “Loft” в перекладі означає горище. Він бере початок з великої депресії у 30-х у Ню Йорку та актуальності досягнув у наш час. Завдяки недорогому декоруванні можливо досягнути ультрасучасного індустріального звучання. Поєднання в інтер’єрі рівних білих стін та часткового декору стане цікавим нестандартним наповненням вашого житла.

loft kuhnya

 Присутність механічних металевих декоративних елементів, цегляної кладки на стіні робочої зони, декоративна штукатурки що імітує бетон ось неповний перелік. що характеризує Лофт. У квартирі студії оптимальним є лінійний варіант розміщення кухонних меблів.

 • Невимушене оточення.
 • Гіпсова плитка імітація цегли.
 • Зонування та зручність.
 • Індустріальні світильники.
 • Недорога вартість.

Етностиль в дизайні кухні.

Етностиль в дизайні кухні.

 Багато замовників схиляються обравши стиль дизайну інтер’єру кухні в стилі Етно. Цей стиль полягає у вдалому поєднанні сучасних віянь та характерних національних традицій. Це може бути Середземноморський стиль, стиль Кантрі, Український, Індійський, Африканський та багато інших. Оздоблення інтер’єру кухні здійснюється з використанням традиційних елементів певного регіону.

середземноморський дизайн кухні

 Наприклад, у середземноморському використовуються елементи запозичені з культурних традицій Італії, Греції, Балкан та частково Туреччини. В цих країнах кухня поєднана з їдальнею є центральним приміщенням в будинку з притаманним соковитим колоритом. Місце де збирається вся родина. Поширена декоративна штукатурка “Veneciano” “Maumurino” та Марсельського воску що здавна наносяться на стіни. Кольорове поєднання світлих стін та темних меблів.  Вдале використання обмеженої кількості декорування є визначальною в формуванні особливого настрою.

 • Відповідна атмосфера.
 • Сучасний вигляд та зручність.
 • Екологічні матеріали.
 • Оригінальні акценти.
 • Характерний декор.

Класичний стиль дизайну кухні.

класична кухня

 Універсальний стиль дизайну інтер’єру кухні є класичний. Характеристики класичної кухні перевірені часом. Класика буде актуальною ще продовж багатьох років. Меблі однозначно виконані з масиву дерева. Їх тонування залежить від обраної колористики дизайну. Гарно виглядають тоновані фасади що передають природну текстуру. Також в тренді є білі кухонні дерев’яні меблі або кольору слонової кістки. Вони вирізняються винятковою елегантністю. Присутність різьблення та вітражу на фасадах створює певну атмосферу та говорить про витончений смак та статус господаря. Великий стіл та зручні класичні стільці розміщені у центрі приміщення.

класична дерев'яна кухня

 На стінах класичні шпалери або однотонна кремова побілка. Можлива присутність гіпсової ліпнини на стелі, при достатній площі й висоті стелі. Підлогу викладають здебільшого керамічною плиткою з мармуровою текстурою, що гармонійно перекликається зі стільницею на кухні. Одна або декілька копій натюрмортів Нідерландських майстрів 18-го століття на стінах. Французькі штори на вікнах є завершальним елементом класичного інтер’єру.

 • Витриманість кольору.
 • Природні та якісні матеріали.
 • Домінування естетики виробів з дерева.
 • Вишуканість ліній.
 • Достатність вільного місця.

Вартість ремонту кухні у Львові.

ремон кухні

 Не секрет, що повна ціна ремонту кухні, меблів та побутової техніки буде становити приблизно 40% від загального ремонту та умеблюванні квартири. Це обумовлено потрібною кількістю розеток для підключення всіх побутових електроприладів та освітлення. В загальну ціну входять кухонні меблі, повністю начинені побутовою технікою, роботи з встановлення водяного підігріву підлоги й сантехніки. Для порівняння витрати на кімнату тієї ж площі значно менші. Основна кольорова гамма та оздоблювальні матеріали повинні відповідати проекту всієї квартири. Для досягнення результату потрібно ретельно спланувати всі етапи ремонту.

дизайн кухні у львові

Приступаючи до облаштування квартири варто замовити дизайн проект.  Отримана документація застрахує від помилок, які тягнуть за собою надлишкові витрати. Прозорість та планомірне виконання вам гарантоване. В студії CRAFTART спроектують та реалізують індивідуальний стиль дизайну інтер’єру кухні, що повністю відповідатиме вашим потребам.

Дизайн проект містить у собі:

 • Візуалізацію;
 • Перелік демонтажних робіт;
 • Робочі креслення розташування меблів;
 • Креслення з розведення електромонтажі та світла;
 • Проектування системи опалення, сантехніки та вентиляції;
 • Розгортки стін з усіма позначками;
 • Специфікація плитки, декоративної штукатурки тощо;

Якщо у вас є готовий дизайн (візуалізація) і всі робочі креслення можна розрахувати точну вартість ремонту «під ключ» в кухні.