Гіпсова цегла в інтер'єрі

Гіпсова-цегла-в-інтер'єрі

Гіпсова цегла в інтер’єрі стала вишуканим елементом стилю, адже раніше голу стіну намагались всіляко приховувати під товщею штукатурки, шпалер або плитки. Тепер, навпаки – зі зміною будматеріалів та поглядів на життя, саме цегляна кладка додасть вашому інтер’єру естетичного вигляду. Декоративна цегла на стіни співзвучна з усіма стилями – лофтом та звичайною класикою.
Реалістична імітація цегляної кладки виглядатиме гармонійно залежно від дизайнерського рішення як в інтер’єрі звичайного житлового приміщення, так і в оздобленні громадських закладів.

гіпсова-цегла-в-ітер'єрі

Кафе, ресторани та бари в містах зі старовинною архітектурою та історією, що розростаються у нові мегаполіси особливо відрізняються саме тенденцією використання, наприклад австрійської цегли у Львові, в декоруванні стін.

гіпсова-плитка-австрійська-цегла

Використання гіпсових поверхонь, що імітують цеглу на кухні квартири чи вашого дому стає популярним видом оздоблення. Цільні кам’яні цегляні блоки в більшості випадків виглядатимуть надто грубо, а їхня купівля була б економічно невигідною.

Старовинна цегла колись маркувалась заводськими клеймами, що вирізняло кожну окрему фабрику її виготовлення з-поміж усіх інших. Ця особливість стосувалася більше епохи, аніж моди у ті часи.

Популярна-гіпсова-плитка-на-стіни

Популярна гіпсова плитка на стіни

Інтер’єр в стилі «Лофт» первинно з’явився як просто бюджетне використання пустих заводських приміщень в Америці, які були покинуті через кризу, перенесення виробництва за межі міст. Тепер особливості стилю лофту стали ознакою сучасного неординарного інтер’єру.
Наприклад, біла класична плитка під цеглу, мабуть, є практичним вирішенням інтер’єру, що відрізнятиме вашу оселю, надаючи їй привабливий вигляд у будь-якому оточенні.

гіпсова-цегла-австрія-сіра

Звісно, вона виглядає на стінах дещо по-іншому аніж така ж гіпсова цегла. практичність її набагато вища. Найбільш популярними є гіпсова плитка “Австрія”, “Класика”,”Лофт”,”Марсель” та інші.

біла-класика-гіпсова-цегла-в-інтер'єрі

Біла класична гіпсова цегла в інтер'єрі

Декоративна біла класична цегла для внутрішнього облицювання – універсальний для найрізноманітніших стилів екологічний матеріал. Зокрема він візуально збільшуватиме простір приміщення, в якому вона буде викладена.
Біла класична гіпсова цегла в інтер’єрі кухні дивитиметься оригінально, особливо на тлі металевої техніки. Такий колір також зробить її просторішою світлішою.

гіпсова-цегла-класична-біла

 Неабиякою популярністю користується гіпсова цегла Австрійська цегла. Яскравий червоно-оранжевий колір з перепаленими місцями та старими заводськими клеймами виглядає максимально автентично. Такий декор надає інтер’єру своєрідного звучання.

характеристики-матеріалу-Ottocento

Що обрати для декору стін - гіпсову плитку під цеглу чи декоративну штукатурку ?

Ці різні види декору мають свої переваги та недоліки в залежності від задуму оздоблення стін та типу приміщення. Встановлення гіпсової цегли, зазвичай не потрібно попереднього очищення, вирівнювання, шпаклювання та шліфування стін.

цегла-з-гіпсу-на-стіні

Якщо ви плануєте ремонт квартири одночасно прагнете зекономити кошти на підготовці стін, тоді кращим варіантом для вас буде декоративна гіпсова плитка. Ціна гіпсової плитки максимально доступна.

Декоративна штукатурка налічує безліч видів та способів нанесення суміші. Ціновий діапазон роботи та матеріалу в порівнянні в порівнянні з гіпсовою плиткою майже рівнозначний.

декоративна-штукатурка

Проте для декоративної штукатурки підготовка поверхні має бути ідеальна, як під фарбування стін. це стосується глянцевих видів або з легкою фактурою. До таких видів декоративної штукатурки належить: Венеціанська, “Стукко”, “Отточенто”, Персія та Сахара. В одній Венеційській штукатурці можливе нанесення різними манерами письма.

гіпрактичність-гіпсової-плитки

Практичність та економність.

Гіпсова плитка практичніша, коли мова іде про стійкість та догляд. Легкий процес реставрації та заміна фізично пошкодженої плитки. Великий асортимент гіпсової цегли дозволяє підібрати свій персональний варіант оздоблення стін. Вибір декоративної цегли щораз розширюється. Виготовлення під замовлення певної фактури покриття та кольору. Після остаточного монтажу на стіну можливе додаткове тонування та лакування.

гіпсова-цегла-в-інтер'єрі

Переваги гіпсового матеріалу натомість в його стовідсотковій екологічності, оскільки він здатний підтримувати необхідний приміщенню рівень вологості, тобто «дихати».
Гіпсова імітація цегли також вирізняється довговічністю. Експлуатація не вимагає прискіпливості у догляді, але є доволі крихкою з точки зору вразливості.

гіпсова-цегла-в-інтер'єрі-переваги

Переваги облицювання гіпсовою плиткою:
• Легкість виробів, простота монтажу своїми руками. Маса плиток дозволяє клеїти їх на обшивку із ДСП та гіпсокартону, що не суттєво впливатиме на навантаження стін.
• Екологічність матеріалу. Гіпс не переймає жодних шкідливих впливів.
• Прийнятна ціна. Недорогий декор із такої гіпсової цегли у порівнянні зі звичайними матеріалами, наприклад, як натуральний камінь, буде в рази економнішим.
• Широкий спектр застосування у різних стилях інтер’єру, починаючи від артдеко чи модерну, закінчуючи лофтом або класикою.

гіпсова-цегла-в-інтер'єрі

Гіпсову цеглу також можна додатково тонувати у потрібному кольорі або відтінку відповідно до дизайнерського задуму.
Такий вид оздоблення вдало поєднується із фарбованими стінами й навіть декоративною штукатуркою в певних частинах домашнього простору.

гіпсова-плитка-в-лоджії

Гіпсова імітація цегли, зазвичай застосовується: щоб створити певний акцент і оживити внутрішній вигляд приміщення.
Гіпс активно використовується у поєднанні з іншими матеріалами. Це може бути дерево або мармур. Деколи такої кладки достатньо. В деяких вивірених ділянках цегляна стіна надасть вашому житлу ексклюзивного вигляду. Підбір колористики та типу декору проводиться згідно з проектом дизайну.

імітація-цегли-згіпсу-вінтер'єрі

Декорування стін гіпсовою плиткою від CRAFTART

Декорування стін гіпсовою плиткою та декоративною штукатуркою доповнюють малярні роботи. Навіть одна стіна оздоблена під цегляну кладку значно оживить інтер’єр та додасть змістовного наповнення. Економія на малярних роботах та матеріалі для шпаклювання стін значно скоротить бюджет на ремонт квартири.

gipsova-plytka

Дизайн-студія CRAFTART надає послуги всіх видів оздоблювальних робіт у Львові професійним підходом та за доступними цінами.