Середземноморський стиль інтер’єру

Середземноморський стиль інтер’єру

Середземноморський стиль інтер’єру — найкраще джерело натхнення для створення дизайну затишного дому. Спосіб життя людей в дружній відкритій атмосфері південного узбережжя формує традиційний дизайн дому. Кожен регіон містить свої особливі відтінки та манери оздоблення. Проте багато спільних рис дизайну об’єднує різні країни Середземномор’я.

середземноморський-стиль-інтер'єру-кухні

Різноманіття етнічних традицій, культурних напрямів прибережних країн дає можливість утілення найзаповітніших творчих ідей та фантазій. Середземноморський стиль інтер’єру являти собою мікс традиційного облаштування дому всіх національних культур Середземного моря.

Греція, Франція, Іспанія, Марокко, Італія — кожна країна має свої характерні національні риси, що впродовж багатьох століть лише додавали йому неповторності та впізнаваності.

класична дерев'яна кухня

Основні характеристики середземноморського інтер’єру:

  • Високі стелі з масивними дерев’яними балками;

  • Натуральні матеріали оздоблення;

  • Присутність арок в проймах;

  • Однотонно пофарбовані світлі стіни;

  • Декоративна штукатурка на окремих стінах;

  • Керамічна плитка, мозаїка на стінах та підлозі;

  • Дерев’яна підлога вираженої текстури;

  • Дерев’яні меблі та плетені крісла;

  • Вироби ручної роботи, вітраж, різьба, розписи стін;

  • Натуральний текстиль;

середземноморський-стиль

Середземноморський стиль інтер’єру зазвичай асоціюється з морем, відпочинком та спекотними літніми днями у відпустці, йому перш за все притаманні такі основні ознаки, як простота, практичність та мінімалізм. Перед створенням відповідної атмосфери та настрою квартири, слід також нагадати собі палітру усіх кольорів морського пейзажу.

середземноморський-інтер'єр-кімнати

Свіжість, природні кольори об’єднані в продуманому практичному середовищі – це середземноморський стиль інтер’єру. Комфортна атмосфера приміщення створюється з неабиякою винахідливістю. Середземноморський стиль інтер’єру дає натхнення для творчості створити власну домівку, передати колоритну атмосферу морських держав. В оздобленні використовують ковані меблі, дерев’яні балки, кераміка, текстиль та інші декори морської тематики

стіни-та- стелі-середземноморського-стилю

Оздоблення стін та стелі

Середземноморський стиль інтер’єру здебільшого характеризують: сліпуча білизна і синява, блакитний, бірюзовий, оливковий, кораловий, пісочний і світло-коричневий кольори. В основному на стелю просторої та високої кухні монтують декоративні дерев’яні балки доповнені кованими світильниками. Поєднання різних природних матеріалів значно збагачує приміщення. Ремонт квартири, приватного будинку проводиться в чіткій відповідності до дизайну. Стіни оздоблюють білосніжною, або іншою однотонною матовою декоративною штукатуркою, однак вдало дібрана природна імітація різноманітних фактур — один із варіантів, який застосовуються залежно від напряму та концепції дизайнерського вирішення.

керамічна-плитка-в-середземноморському-стилі

Підлога

Підлогу стелять палубною дошкою та керамічною плиткою активного яскравого кольору. Керамічна плитка розмальована візерунками може стати сміливим доповненням як у випадку оздобленні підлоги, частковому облицюванні стін. Характерна рисою Середземноморського стилю інтер’єру є пофарбоване дерев’яне покриття підлоги. Тут фантазія не обмежуватиметься, адже використання гальки чи інших декоративних елементів у вигляді каменю, який нагадуватиме пляж часто буває цілком доцільним.

Легкі штори на довершення додадуть повітряності, а віконниці для декорування вікон виглядатимуть доречно навіть у звичайній квартирі.

Середземноморський стиль інтер’єру

Етнічні особливості середземноморського стилю

Існує декілька різних напрямів стилю, в межах особливостей культурних впливів тої чи іншої країни. Хоча у широкому розумінні стиль асоціюється із рибальством та мореплаванням охоплюючи все, що пов’язане географічною назвою. Найбільш популярними є щонайменше такі види середземноморського стилю:

середземноморський-стиль-грецької-кухні

Грецький стиль

Серед усіх країн середземноморського узбережжя, особливою естетикою та багатством декоративних форм відзначається Греція, чим, вочевидь, країна завдячує надзвичайно великою кількістю прилеглих до неї островів. Для грецького напряму характерні вільні просторі приміщення збудованими арками та проходами без дверей. Велике значення приділяється кухні. У грецькому сприйнятті кухня — це душа дому.

грецький-стиль-спалні

Характерною є холодна синя та біло-блакитна палітра кольорів стін, різьблені меблі з натуральної деревини, мармуровий камін. Світла спальня в кремових тонах оздоблена легкими шторами, низькими диванами та периною.

Середземноморський стиль інтер’єру

Італійський стиль середземномор'я

Завдяки теплій кольоровій гамі та можливості використання венеційської штукатурки та інших екстравагантних декоративних засобів, італійський напрям, хоча й вважається дорожчими, мабуть, завдячує своєю популярністю римському впливу на сусідні країни в минулому.

італійська-кухня-середземноморський-інтер'єр

Середземноморський стиль інтер’єру відрізняється чіткою деталізацією, що підкреслює кожну дрібницю дизайну: застосуванням кованих елементів, природного каменю, дерев’яних балок або витончених ліній класичних меблів. Плетені або дерев’яні меблі темних тонів акцентують насиченість інтер’єру, а масивна плитка нагадує про античні часи.

мароканський-середземноморський-стиль

Мавританський (Іспанія та Марокко, з арабськими та турецькими нотами)

Декорування інтер’єру в середземноморському стилі рідко коли сягає його безперечного чистого вигляду, та зазвичай обмежується лише притаманними елементами: нюанси у вигляді мозаїчної плитки, низькі дивани, подушки та строкаті килими

мароканський-інтер'єр-спальні

Наприклад, іспанська середземноморська квартира відрізняється наявністю в ній обробленого каменю, глини, й тканини, стиль більше нагадує грецький і марокканський, із характерним використанням круглих форм арок. Мавританський стиль впізнається саме візерунками й широким спектром різнобарвної палітри використання кольорів

інтерєру-ванни-середземномор'я

Середземноморський стиль інтер’єру у Львові.

Середземноморський стиль інтер’єру стрімко набирає популярності у Львові. Створений середземноморський дизайн інтер’єру дедалі частіше зустрічається та реалізується в ремонті приватних будинків та квартир.

стиль-країн-середземного-моря-у-львові

Проєкт дизайну та втілення комплексу ремонтних, оздоблювальних робіт допоможе студія CRAFTART у Львові. Крім дизайну та ремонту квартири, приватного будинку створимо унікальний художній витвір з дерева, скла, металу та інших природних матеріалів. Індивідуальний підхід, увага до кожної дрібниці інтер’єру.