Скандинавський стиль дизайну квартири

Скандинавський-стиль-дизайну-квартири

Скандинавський стиль дизайну квартири здобув популярність сьогодні.
Виникнення та формування стилю започатковано з країн північної Європи. Нордичний характер декору, меблів та інших ужиткових предметів інтер’єру захопив людей своїм новим поглядом на буденні речі. Сплеск популярності скандинавський стиль у всій Європі здобув під час ряду виставок в Мілані 1947-році, зайнявши нішу як окремий стиль дизайну. Прогресивні дизайнери взяли його на озброєння. Трансформація проходить, доповнюючись щораз новими трактуваннями.

скандинавський-етно-стиль-вітальня

Скандинавський стиль дизайну квартири це поєднання функціональність та мінімалістична естетика. Різке зростання популярності стилю починається з 1980-х років у всій Європі. Вдале поєднання дещо грубуватих елементів в середовищі новинок меблів, побутової техніки. Суворе природне середовище вимагало облаштовування оселі практично щоб кожен фрагмент виконував якусь певну функцію. Використовуються традиційні елементи що впродовж тривалого періоду характеризували побут північних країн. Досить поширеними в скандинавських країн є камін розташований в центрі або в куті кімнати.

кімната-в-скандінавському-стилі

Сучасний стилізований скандинавський стиль дизайну квартири або будинку об’єднує в собі традиційні форми. Пройшовши трансформацію, збагатившись здобутками цивілізації скандинавський стиль набув зовсім іншого свіжого вигляду. Приміщення кімнат витримані у світлих тонах для створення сонячної атмосфери. це обумовлено прагненням корінних мешканців, Суворі погодні умови нестача слонячого світла компенсувалась в облаштуванні свого дому. швидким настанням темноти в цьому регіоні.

квартра-в-скандинавському-стилі

Якщо ви вирішили зробити ремонт дизайн квартири в скандинавському стилі варто спланувати розміщення меблів в кімнаті. Дизайн квартири в скандинавському стилі по своїй природі має бути мінімалістичним. Оберіть варіант де оптимально розміщені всі необхідні елементи, буде легкий доступ до кожної ділянки. Оздоблення та декор максимально стриманий і дуже обмеженої кількості. У квартирі скандинавського типу загострюється увага не кількістю декоративних елементів, а якістю та ексклюзивністю. Розрахунок вартості ремонту квартири вас приємно здивує. Професійний підхід гарантує очікуваний результат за невеликі кошти.

Основні характеристики стилю:

  • Світлі тони;
  • Добре освітлення;
  • Легкі форми;
  • Натуральні матеріали;
  • Умовний розподіл зон;
дизайн квартири в стилі лофт

Дерев’яний декор в скандинавському інтер’єрі

Скандинавський стиль дизайну квартири включає використання природніх матеріалів. Наприклад, присутність речей з натурального дерева. Це можуть бути дерев’яні панелі. які розділяють частини просторого приміщення. Легкість та прозорість панелей служить одночасно і декором та несе в собі функцію поділу приміщення. Основний наголос — природність та ненав’язливі форми обраного декору. Приємна текстура дерева освіжає техногенне приміщення.

дерево=в-скандинавському-інтер'єрі

Як застосувати скандинавський стиль в ремонті власного дому

Плануючи ремонт,  скандинавський стиль дизайну квартири та будинку підходить для створення особистого комфортного простору.

В різних країнах він трактується по своєму. В дизайні немає чітких лекал. ви зможете по своєму застосувати цей стиль в реконструкції житлового приміщення. Незмінним залишається обмаль використання оздоблення, максимальна практичність, поєднання технічних та дизайнерських новинок з природними матеріалами. Стриманість, елегантність форми та кольору наповнить змістовним використанням житлової площі.

скандинавський-дизайн-квартири

Гармонія кольору

Загальна кольорова палітра кожної кімнати легка та невимушена. На стінах домінують білий та півтони дуже світлих кольорів. Здебільшого використовується тепла гама кольорів. 2-3 відтінки присутні в кімнаті. Сірий колір в інтер’єрі не загострює уваги та нейтрально сприймається на стіні. Можлива гра нюансів та зрідка на контрастах. Повністю пофарбована біла кімната збагатиться темною графікою витончених ліній, надасть приміщенню своєрідного характеру.

колір-скандинавському-стилі

Щоб інтер’єр не став безликим в білому варто ввести легкий орнамент або декоративну штукатурку. Застосування природних матеріалів це може бути невелика декоративна балка, виразною текстурою дерева — грамотно розставлені акценти, що перекликаються та взаємно доповнюються створюють атмосферу скандинавського інтер’єру. Палубна дошка на підлозі, ніша декорована гіпсовою плиткою під цеглу. Скандинавський стиль відкриває широке поле для фантазії, проте відбір декору має свої рамки.

мансарда-скандинавський-стиль

Щоб передати своїй квартирі рис скандинавського стилю обирайте характерні оздоблювальні матеріали. Стіни фарбують світлим пастельним тоном. Обирайте світло сірі теплі кремові відтінки. Поєднання дерев’яної текстури підлоги та швидше темнішою керамічною плиткою компонуйте своє середовище. Меблі займають домінантне місце в домівці. М’які негроміздкі меблі в першу чергу мають бути зручними та відповідати стилю. Акцентувати варто на обідньому столі. Стильний дерев’яний комод, стіл на кухні може стати родзинкою кухні або вітальні.

вітальня-в-скандинавському-стилі

Вітальня в скандинавському стилі перш за все зберегти відкритого простору. Стилізовані світильники пледи зі стильними принтами, картини на стінах мають виступити і яскравими акценти. обмежена кількість має компенсуватись оригінальністю. Зверніть увагу на непересічні декоративні елементи. Оптимально виконані під індивідуальне замовлення ручної роботи. Оригінальні декоративні деталі надає інтер’єру індивідуальності. Загальна кольорова гама кімнат повинна передати гармонію, створити атмосферу душевного спокою.

скандинавська кухна

Розпочинаючи ремонт квартири якщо ви схиляєтесь до оздоблення інтер’єру мінімальними засобами дизайн квартири в скандинавському стилі може стати ефектним варіантом. Якщо у вас є бажання та час спробувати самотужки створити дизайн інтер’єру власної квартири варто ознайомитись з численними статтями в мережі.

скандинавський-дизайн-кімнати

Реалізувати ремонт квартири зі стильним скандинавським дизайном вам допоможе спеціалісти нашої студії CRAFTART. Доступна вартість ремонту під ключ та виправдані витати на оздоблення квартири досягнуть бажаного результату. Недорогі, проте ексклюзивні декоративні елементи сформують загальний ефектний інтер’єр вашого житла.

елементи-скандинавського-стилю

Створити цікаві неординарні декоративні елементи в скандинавський стиль дизайну квартири допоможуть професійні художники дизайнери та конструктори студії Craftart у Львові.