Як зробити ремонт квартири в новобудові

як-зробити-ремонт-квартири-в-новобудові

Як зробити ремонт квартири в новобудові Львова без зайвих витрат? Вам допоможе правильно складене планування ремонтних робіт. В процесі ремонту може виникнути багато нюансів тому треба їх завчасно врахувати. Пам’ятайте: упущені з виду деякі особливості потім можуть вилитись непередбачуваними втратами коштів. Спочатку розглянемо як бездоганно провести ремонт в новобудові в стислий термін.

ремонт-квартири-в-новобудові

Якщо ви придбали квартиру у новобудові, який тільки здали в експлуатацію варто розуміти що будинок буде давати осадку. Для цього не обов’язково відкладати ремонт, тим більше коли питання житла стоїть гостро. Врахувавши технологічні особливості, ремонт квартири в новобудові пройде безболісно без поганих наслідків у майбутньому.

, ремонт-квартири-з-нуля

Щоб створити дійсно затишну, комфортну квартиру треба придумати дизайн інтер’єру. Коли є бажання і натхнення створити інтер’єр власної квартири самотужки без втручання професійного дизайнера, перегляньте тематичну літературу. Мережа Інтернет містить багато статей, типових проєктів квартир в новобудовах які допоможуть у просторовому вирішенні.

планування-ремонту-в-новобудові

Спочатку зробіть планування розміщення меблів, сантехнічних й електроприладів в новій квартирі. Це допоможе надалі у складанні схеми електромережі. освітлення приміщень. Порахуйте загальні величини : площу стін, площу стель, підлоги. Площі будуть потрібними для обчислення при закупівлі потрібних будівельних матеріалів для ремонту.

бригада-майстрів-ремонту

Наймаючи бригаду майстрів необхідно усвідомлювати що від вибору залежить якість всіх ремонтних робіт у новобудові. Оптимальним варіант — найняти компанію по ремонту в якій усі працівники мають вузьку спеціалізацію. Тобто містить бригади: сантехніків, електриків, малярів, плиточників тощо. Планомірність, поступові злагоджені дії майстрів фірми забезпечить якісний та своєчасний результат. Якісно зробити ремонт квартири в новобудові забезпечить складений компанією кошторис ремонтних робіт та будівеньних матеріалів. Наймання різних випадкових майстрів на різні етапи роботи становлять певні ризики. Відповідальне виконання комплексного ремонту однією компанією гарантує якість на всіх етапах узгоджений бюджет прописаний договором.

ремонт-квартир-в-новобудові-кошторис

Щоб зробити ремонт в новобудові дотримуйтесь правильної послідовності дій.

Послідовність чорнових робіт ремонту в новобудові:

 • Розведення електромережі;

 • Каналізація, встановлення труб водопроводу;

 • Демонтаж, монтаж перегородок;

 • Проведення опалення та вентиляції;

 • Заливання стяжки підлоги;

 • Вирівнювання стін, штукатурки;

 • Монтаж гіпсокартону на стелю;

 • Підготовка стін, стелі під фарбування(малярні роботи).

З чого починати ремонт квартири в новобудові?

Ремонт квартири в новобудові розпочинається прокладанням всі сантехнічних комунікації, встановленням водяного підігріву підлоги. У квартирах забудовник встановлює стандартну розводку труб водогону, каналізації. Монтують переважно дешевий котел та радіатори опалення. Електромережа встановлюється власником квартири.

Як зробити ремонт квартири в новобудові

Стяжка зазвичай вже змонтована будівельниками. Деякі забудовники монтують якісну рівну стяжку «як дзеркало», проте в основній більшості випадків стяжка буде кривою, непридатною для подальшого вкладання плитки чи ламінату. У такому випадку потрібно доводити підлогу до пуття або переробити. Повна заміна кривої неякісної стяжки новою якісною вбереже від подальшого осідання, утворення тріщин.

підігрів-підлоги-у-квартирі-новобудови

Опалення та підігрів підлоги у квартирі новобудови

Встановлення водяної теплої підлоги означає, що стяжку прийдеться повністю або частково переобладнати. Внизу стелять пінополістирол покриття для утеплення приміщення. Стяжка монтується товщиною не менше 5-ти сантиметрів, армується сіткою з нержавіючої сталі для підсилення конструкції. У ванній кімнаті додається гідроізоляція

вирівнювання-стін-в-квартирі

Вирівнювання стін

Поштукатурені стіни в новобудовах трапляються не дуже рівні тому виникає потреба корекції. Вирівнювати стіни можна різними способами. За допомогою штукатурних сумішей в рідких випадках монтажем гіпсокартоном. Це визначає реальний стан стін. Паралельно вирівнюють зовнішні й внутрішні кути в кімнатах, укоси вікон, дверей.

Як зробити ремонт квартири в новобудові

Монтаж підвісної стелі з гіпсокартону

В основному, щоб одержати рівну поверхню стелі використовують конструкцію профілів та гіпсокартону. Підвісна стеля з гіпсокартону — доволі швидке та надійне рішення. В пряму і складнішу стелю заздалегідь монтують електричні дроти для освітлення приміщень. Зберегти висоту кімнат вирішить опускання на мінімальну висоту підвісну гіпсокартонну стелю. Комбінація короба по периметру кімнати та натяжної стелі візуально збільшить висоту кімнати. 

У ванній кімнаті, туалеті часто монтують натяжну стелю. До того ж натяжна стеля завдяки своїм герметичним і вологостійкими властивостями може запобігти затопленню сусідами зверху. Для санвузлів такий тип стелі одночасно дешевий і дуже практичний. Якщо монтується стеля в санвузлах, обирайте якісний зелений вологостійкий гіпсокартон.

Після виконання підготовчих «чорнових робіт» виконуємо чистові оздоблювальні роботи.

Шпаклювання-стін-малярні-роботи-у-Львові.

Малярні роботи

Наступним етапом ремонту квартири в новобудові буде фінішна обробка стін та стель. Поверхня стін шпаклюється, шліфується. потім наноситься ґрунт. Така стіна рахується готовою до фарбування, монтажу шпалер, декоративної штукатурки.

Паралельно проводиться облицювання керамічною плиткою ванної кімнати, підлоги коридору та кухні.

Послідовність чистових робіт ремонту квартири в новобудові:

 • Облицювання стін, підлоги плиткою кухні, коридорі, санвузлів;

 • Монтування сантехнічних, електричних приладів;

 • Фарбування стель у всіх кімнатах;

 • Фарбування стін, нанесення декоративної штукатурки, наклеювання шпалер, гіпсової плитки на стіни;

 • Вкладання ламінату, паркетної дошки, паркету в кімнатах;

 • Установка плінтусів по периметру кімнат;

 • Розставлення меблів та побутової техніки на заплановані місця
Встановлення-ламінату-паркетної-дошки-в-квартирі

Встановлення ламінату, паркетної дошки

Встановлення ламінату, паркетної дошки здійснюється на завершальній стадії ремонту квартири в новобудові. На завершення встановлення розеток, електроприладів монтаж запланованих сантехнічних приладів у ванній і туалеті. Підключення душової кабіни, ванни в залежності потреб господаря.

Не слід форсувати етапи ремонту, а дотримуватись усіх будівельних норм. Зроблений якісно ремонт квартири в новобудові один раз прослужить довгий термін. Велике значення має продуманий попередньо проект та кошторис.

Як зробити ремонт квартири в новобудові

Ремонт квартири в новобудові CRAFTART у Львові

Зробити ремонт квартири в новобудові “під ключ”, дотримуючись правильної послідовності та технології забезпечить компанія CRAFTART. Професійні працівники візьмуть всі турботи організації ремонту вашого помешкання. Щотижнева звітність виконаних робіт згідно з попереднім кошторисом надає прозоре бачення процесу. Поради в дизайні від фахівців. В оздобленні декоруванням ви берете безпосередню участь. Ремонт квартири пройде в приємній творчій атмосфері для досягнення омріяного стильного житла.