Водяний підігрів підлоги в новобудові Львова

водяний-підігрів-підлоги-в-новобудові-львова

Перш за все як встановити водяний підігрів підлоги в новобудові необхідно здійснити потрібні розрахунки. Такий тип підігріву популярний завдяки легкому та швидкому монтажу. Виходячи з планування виготовляється попередній проект опалення згідно Беруться до уваги побажання замовника, дотримуючись технологічних нормативів. Складається детальний кошторис матеріалу, обладнання і роботи. Щоб рівномірно обігріти квартиру потрібно визначити деякі нюанси для досягнення прийнятного рішення. Водяний підігрів підлоги в новобудові проводяться на початку ремонту квартири.

 • Планування опалювальної системи;

 • Розрахунки теплотехніки;

 • Підбір потужності обладнання;

 • Монтаж опалення

водяний-підігрів-підлоги-опалення

В основному використовують комбінований варіант опалення квартири в новобудові. Замовлення монтажу опалення, водяний підігрів підлоги в новобудові та будинку професійно виконає CRAFTART. Фахові спеціалісти зроблять усі необхідні розрахунки, виконають весь комплекс робіт пов’язаних з опаленням та підігрівом підлоги. Використовуються якісні перевірені матеріали відомих провідних фірм. Добротне виконання роботи гарантуватиме довгий період експлуатації. Ремонт квартири пройде гладко та надійно.

Водяний підігрів підлоги в ремонті квартири економний та комфортний вид опалення.

Водяний підігрів підлоги останнім часом дуже популярний в квартирах новобудов Львова. Всі монтажні роботи системи опалення варто довірити фаховим спеціалістам. В ідеалі комплексні ремонтні роботи у квартирі доручити одній компанії що буде відповідати за гарантійний термін експлуатації системи.

Водяна-тепла-підлога-як-варіант-опалення

Монтаж водяного підігріву підлоги

Монтаж водяного підігріву підлоги має багато нюансів. Підбір відповідних терморегуляторів, створенням потрібного тиску та інше. Перелік деяких особливостей монтажу:

 • Труби для теплої підлоги відповідної товщини;

 • Верхня точка температури підігріву становить не вище-36 градусів;

 • Розташування труби відносно стіни – не менше 15-см;

 • Труби монтуються на утеплювач фольгою (відбиває тепло в потрібному напрямку).

 • Труби прокладаються методом «змійки», спіральним, комбінованим;

 • Довжина контуру опалення не повинна перевищувати 60 м;

 • Змонтована система водяного підігріву випробовується підвищеним тиском води;

 • Тепла підлога заливається стяжкою 3-5-см

 • Завершальний монтаж плитки здійснюється спеціальним клеєм для теплої підлоги;

методи-прокладання-труб-підігріву

Методи прокладання труб

В процесі проектування прокладення труб першочергово визначається принцип циркуляції води. Потрібен остаточно затверджений план розташування меблів, сантехнічного обладнання у ванній кімнаті. Це обумовлено економним розташувати підігріву підлоги. Наприклад, на кухні де планується розташувати робочу частину та у ванній кімнаті під ванною або душовою кабіною підігрів не потрібний. Водяний підігрів підлоги в новобудові визначається способом вкладання труб:

 1. Змієподібна;

 2. Подвійна змієподібна;

 3. Спіральна;

 4. Здвоєна спіральна;

 5. Петле подібна;

 6. Змішана спіральна та змієподібна;

Змієподібний метод вкладання труб найкраще підходить невеликим приміщенням. В більші кімнати не рекомендується. Тепло в таких схемах розподіляється не рівномірно. При великій площі тепловіддача просувається по трубі повільно і в кінці шляху охолоджується.

спіральний-змієподібний-метод

Спіральна (равлик) схема виділяється значною продуктивністю. Встановлюється методом прокладення труб від стін до центру кімнати та у зворотному напрямку. Теплоносій рухаючись досягає центру та повертається назад. запозичуючи частку теплової енергії нового потоку. На більшій площі такий метод гарантує рівномірність поширення тепла підлоги.

Кімнати складнішої ламаної форми потребують комбінації двох варіантів монтажу труб. Основна площа виконується спіральним методом, а окремі частини монтуються змійкою.

монтаж-колектора

Монтаж колектора опалення

Монтаж, підключення колектора відіграє основну роль в управлінні водяним підігрівом підлоги в новобудовах. На ринку пропонує великий вибір різних видів колекторів для опалювальної системи. Модифікація розподільних гребінок є різною.

Складники розподільчого колектора:

 • Клапан балансування;

 • Термостат;

 • Помпа;

 • Запірний компонент;

 • Бай пас;

 • Електро запобіжник.

Залежно від типу теплої підлоги його конфігурація змінюється. Проте запірний клапан, який відповідає за регулювання води окремого контуру підігріву обов’язково присутній. Монтується коробка колектора на висоті 35-40 см відносно рівня підлоги. Регулюванням можливо досягнути оптимального обігріву приміщень.

підігрів-підлоги-монтаж-колектор

Тестування теплої підлоги

Після закінчення монтажу водяного підігріву підлоги проводиться повне тестування системи. Це обов’язкова процедура виявлення можливих неполадок. Випробовування проводиться в умовах вищого тиску, температури нагріву.

Спочатку система опалення заповнюється водою. Підіймається тиск до п’яти барів з подальшим спадом. При найвищому тиску детально оглядається весь трубопровід. Процес повторюється декілька раз для запобігання можливого протікання труб.

Якщо все працює досконало встановлюється тиск на позначці двох бар та залишається в робочому стані на добу. Температурний режим залишається незмінним — ознака того що система водяного підігріву підлоги працює нормально.