Ціни на декоративну гіпсову плитку у Львові

Ціни від виробника

Декоративна гіпсова плиткаОдин. виміруЦіна, грн
 Види плитки  
1Плитка гіпсова класична пряма біла (цегла 235х60х10)м²135
 Плитка гіпсова класична пряма тонована  (цегла 235х60х10)м²155
2Плитка гіпсова біла «Марсель» (цегла 220х50х15)м²155
 Плитка гіпсова кремова «Марсель» (цегла 220х50х15)м²180
 Плитка гіпсова «Марсель» тонована під замовлення в базі (цегла 220х50х15)м²190
3Плитка гіпсова Живий камінь «Корсика» біла (цегла 315х90х17)м²180
 Плитка гіпсова Живий камінь «Корсика» тонована в базі (цегла 315х90х17)м²215
4Плитка гіпсова біла «Австрія» (цегла 285х70х10)м²160
 Плитка гіпсова «Австрія» тонована (цегла 285х70х10)м²185
 Плитка гіпсова «Австрія» червона (цегла 285х70х10)м²від 280
5Плитка гіпсова «Австрія ексклюзив» тонована під замовлення в базі (цегла 285х70х10)м²від 250
6Плитка гіпсова «Лофт»  біла (230х65х10 цегла)м²160
 Плитка гіпсова «Лофт» тонована червона в базі та ефектом протертості (230х65х10 цегла)м²260
 Клей гіпс монтажний 25кг (розхід 8 -10 м2) Від 160
 Суміш для заповнення швів 25 кг (розхід 8-10 м2) 160/220
 Додаткова фарба, лак (при потребі) договір
    
 Декоративна гісова плитка під індивідуальне замовлення ( формат, колір, логотип, напис, малюнок)м²договір
 В упаковці 1 м² декоративної гіпсової плитки з урахуванням шва.  
 Монтаж декоративної гіпсової плитки  
 Монтаж на стіну гіпсової плитки всіх видівм²280
 Шви звичайнім²20
 Розшивання швівм²40
 Додаткове тонування , лакуванням²60
 Монтаж на відкоси, обхід розеток, сходинок та ін.м/пдоговір
 Вартість повного цикл роботи з матеріалом ( від вибору до монтажу) Від 440
 При повному замовленні з монтажем від 30м2 доставка по місту безкоштовна  

Імітація цегляної стіни –  бюджетний спосіб вдало оздобити свій інтер’єр зі смаком. Окрім арт-студій, барів та кафе в стилі лофт, фактура цегли знаходить своє застосування як актуальний тренд  у вирішенні простору типових або  смарт-квартир . Гола цегляна кладка та її імітація – смілива альтернатива традиційним гладким стінам, покритим шпалерами або фарбою.

Зазвичай, вигляд цегланої стіни подобаються багатьом тому, що цегла викликає в людей асоціації, такі як палаючий камін, сімейний затишок. Дизайнери студії Craftart за вашим бажанням використають різні варіанти з поєднанням інших декорів, наприклад з дерева або декоративної штукатурки і цегли щоб надати вашому будинку, квартирі, кафе чи офісу свій, особливий шарм, який підкреслить індивідуальнісь вашого приміщення.

Стиль лофт родом з фабричних районів Нью-Йорка. В середині минулого століття першими лофт-просторами вважалися бюджетні приміщення в покинутих промислових будівлях. Міська влада здавали такі об’єкти під квартири малозабезпеченим верствам населення, з умовою, що ремонт повністю лягає на плечі мешканців. Саме тому цегляні стіни в більшості своїй залишалися голими і існували в інтер’єрах в первозданному вигляді.

У таких просторах часто мешкали люди мистецтва і студенти, які вели богемний спосіб життя.

Як не дивно архітектурна особливість, в якій раніше домовласники просто економили на оздобленні, стала ознакою розкішного інтер’єру. Вміле поєднання грубої шорсткості старезної цегляної кладки стало ознакою ексклюзивного інтер’єру.

Найкращий матеріал для оздоблення інтер`єру  –декоративна гіпсова плитка, до того ж сучасні підходи і технології дозволяють добитися найбільшого спектру різноманіття фактури і кольору.

 «Оголена» цегляна кладка, безумовно – головний елемент в стилі лофт-простору. Однак їй знайдеться місце і в інших інтер’єрних стилях, таких як: класичний австрійський інтерєр, що витворився наприкінці позаминулого століття та завдяки своїй неповторності з використанням  клеймованої цегли оригінальих майстрів та підприємців довоєнної епохи просвітництва, відзначається особливою вишуканістю якщо ви хочете створити в себе вдома затишну аристократичну атмосферу старого Львова.

Використання цегляних стін та їх імітації в якості елемента дизайну пройшло довгий шлях, трансформувались, розширили сфери застосування, і стало можливим в будь-якій кімнаті житлових апартаментів –  від вітальні до ванної кімнати.

Плитка гіпсова класична – виглядає як біла цегла з відносно чіткими гранями та шорохуватою поверхнісю. Найчастіше використовується в декоруванні житлових та комерційних приміщеннях. Склад екологічно чистий гіпс.

Плитка гіпсова «Марсель» – має вигляд цегли з рельєфною поверхністю та плавними гладкими сторонами. Виготовляється в різноманітному тонуванні. Популярна в кремових та світлих тонах. Служить окрасою для будь яких приміщень. Склад екологічно чистий гіпс.

Плитка гіпсова «Корсика» має вигляд цегли з квадратними елементами що висупають на різній висоті і утворюють оригинальну рельєфну площину. Ефектно виглядає тонованою та в поєднанні з ішими матеріалами. Склад екологічно чистий гіпс.

Плитка гіпсова «Австрія»  відтворює стару австрійську цеглу, що органічно вписується у класичний та сучасний інтер`єр, додає аристкратичного вигляду вашій оселі . Цікава фактура під старовину збагатить  та урізноманітнить  атмосферу офісу, кафе або ресторану. Склад екологічно чистий гіпс.

Плитка гіпсова «Австрія ексклюзив» тонується в базі під замовлення з різноманітними кольорами та відтінками згідно ідивідуального дизайну інтерєру та потреб замовника. Склад екологічно чистий гіпс, барвник та натуральні домішки.

Плитка гіпсова «Лофт» має ідустріальний вигляд та з додатковим тонуванням, лакуваннням та створенням ефекту протертості буде відповідно виглядати в сучасному інтерєрі. Індивідуальний підхід створить свій власний варіант емітації цегляної кладки яка буде мати надзвичайно природній вигляд. Склад екологічно чистий гіпс, барвник та натуральні домішки.