Декоративна штукатурка, гіпсова плитка в прихожу та коридор.

декоративна цегла в коридорі

Декоративна штукатурка, гіпсова плитка в прихожу та коридор досить цікавий та надзвичайно практичний метод оздоблення стін. Прихожа та коридор складають перше враження про інтер’єр квартири або будинку. Велика кількість декоративних матеріалів та засобів дозволять оригінально оздобити будь-яке приміщення. В коридорі бажано використовувати зносостійкий матеріал оскільки там відбувається постійний рух.

Декоративна штукатурка та гіпсова плитка в прихожу та коридор.

Переваги та недоліки в оздобленні коридору та прихожої:

 1. Чистота та практичність.
Декоративну штукатурку або гіпсова цегли легко очистити від забруднення завдяки її міцності та покриттю. Натуральні складники та довговічність.  Пофарбовані стіни менше стійкі до забруднень та пошкоджень через невеликі подряпини та забруднення потрібно перефарбовувати цілу стіну тоді як декор легко реставрується.
 2.  Індивідуальний дизайн.
Використовуючи декоративні штукатурки можливо добитись цікавого та оригінального дизайну. Розмаїття видів декору, кольору та фактури зможе задовольнити найвибагливішого замовника.  Можливість поєднувати різні види декору дає широку можливість для втілення особистої фантазії.
 3.  Доступна ціна
Нанесення декоративної штукатурки та монтаж гіпсової плитки дозволить зекономити певні кошти на підготовці стін в коридорі та холі. За помірну ціну ви отримаєте неперевершений результат на багато років.
 4.  Зносостійкість
В склад матеріалів входять натуральні природні компоненти. Наприклад, в штукатурці «під бетон» цементна основа, «венеціанка»- мармурова та вапняна, гіпсова плитка – високоякісний твердий гіпс. Міцність та витривалість матеріалу говорить сама за себе. Додаткові різноманітні покриття спеціальним воском, акриловим лаком сприяє додатковому захисту від забруднень

декоративна штукатурка в коридор

Який декор вибрати для коридору та прихожої?

  Вибір декорування коридору досить великий. Добре якщо у власників квартири є дизайн проект де враховані всі види декору у приміщенні. Поширеним оздобленням стін є декоративна штукатурка, декоративна гіпсова плитка в прихожу та коридор що імітує цегляну кладку. В сучасному інтер’єрі часто поєднують декоративну штукатурку та гіпсову плитку «під цеглу». Гіпсова цегла може бути різних відтінків та фактури в залежності від дизайнерського задуму. Використовується «цегла» як декор в різних напрямах сучасного дизайну. При монтажі не потребує витрат на підготовку стін Екологічно чистий матеріал та невисока вартість продукції стане практичною окрасою коридору.
  В коридорі сучасної квартири та студії в стилі Лофт на деякі стіни наносять   штукатурку Бетон та частково вкладають декоративну гіпсову плитку що імітує цеглу. Широка гамма сірих відтінків бетону та гіпсової цегли допоможуть створити ефектний та неповторний інтер’єр. Бетон та цегла є основними атрибутами Лофт приміщень.

штукатурка марсельський віск

  Для прихожої та коридорів добре підходять зносостійкі види декоративні штукатурки. Наприклад, марсельський віск є досить стійким декором. Для його нанесення непотрібна ідеальна підготовка стін. Це вже непоганий фактор для економії коштів на ремонт. До того ж він піддається реставрації з плином часу. Марсельський віск дуже органічно вписується в класичний та сучасний інтер’єр. Цей вид декоративної штукатурки бере початок з часів стилю італійського відродження і є актуальним в наш час. Широка кольорова гамма та різна товщина та манера нанесення на стіни дозволить вам обрати свій персональний варіант.

венеціанка в коридорі

  Якщо у вас інтер’єр будинку задуманий у класичному стилі тоді варто обрати венеційську штукатурку або «Стукко». Різниця між ними у манері та товщині нанесення. Коли «Венеціанка» є гладенькою полірованою поверхнею то “Stucco” містить в собі змішану гладку та пористу поверхню. Цей вид декоративної штукатурки імітує зріз мармуру зі своєрідною текстурою каменю та надає вишуканості та парадності прихожі та коридорам. ЇЇ зовнішній вигляд виглядає дуже багато та відтворює поверхню мармуру з характерними прожилками.
  Травертин –це декоративна штукатурка що відтворює природній пористий камінь. В основі матеріалу є екологічна натуральна вапняна суміш з мармуровими вкрапленнями. Натуральний вигляд, та стійкість до механічних пошкоджень перевага цього виду покриття стін для коридору.Такі види декоративної штукатурки як “Отточенто”, “Сахара”, “Лувр” добре підходять в спальню або вітальню.

Декоративна штукатурка, гіпсова плитка в прихожу та коридорі від студії CRAFTART стане цікавим декором, який швидко монтується на стіну.

декоративна штукатурка робота

Ремонт та оздоблення коридору в квартирі.

  Студія ремонту та дизайну CRAFTART займається нанесенням всіх видів декоративної штукатурки на стіни у Львові. Наші професіональні майстри з багаторічним стажем попередньо створять для вас індивідуальні зразки, що будуть відповідати інтер’єру. Якість та оперативність роботи. Декоративна гіпсова плитка в коридор стане сучасним та практичним оздобленням стін.
  CRAFTART займається власним виробництвом декоративної гіпсової плитки що імітує цегляну кладку. Пропонуємо готові вироби що поширені на ринку та цікаві ексклюзивні зразки за недорогою ціною. Виготовляємо на замовлення з індивідуальним форматом та тонуванням. Доставка та професійний монтаж гіпсової плитки на стіни в короткий термін.
  Завдяки великому вибору формату, структури та кольору декоративної гіпсової плитки, ви зможете цікаво декорувати стіни вашого приміщення. Це може бути класична біла, плитка під стару австрійську цеглу, лофт та ін. Декоративна штукатурка гіпсова плитка в прихожу та коридорі є недорогим доступним оздобленням.

 Ціни та повну інформацію про декоративну штукатурку та декоративну гіпсову плитку «цеглу» ви знайдете на відповідних сторінках нашого сайту.