Як зробити б'юджетний ремонт у новобудові?

б'юджетний ремонт в новобудові

 Дуже часто власники житла цікавляться як зробити б’юджетний ремонт в новобудові.Тому, що не можуть витрачати зайве на ремонт квартири через нестачу коштів або ж квартира призначається для здачі в оренду. Власники квартир в новобудовах шукають дешевих варіантів ремонту квартири. наймають різних майстрів на окремі роботи та частково роблять з невеликими паузами. Кожні нові працівники знаходять недоліки своїх попередників. За виправлення вимагають додаткову плату. Частіше це дійсно так. Тому що майстри не зв’язані в одну системну бригаду відповідають тільки за свою частину роботи, а не за наступний. Тому щоб зробити б’юджетний ремонт в новобудові потрібно все зважити.

 Наприклад, підготовку стін робить одна група майстрів, а фарбування та монтаж шпалер інша. Таких прикладів є багато коли замовник розраховує економно використати кошти. В результаті отримує незадовільну якість та зовсім недешевий ремонт. Відповідальної особи за весь процес немає.
Щоб зробити б’юджетний ремонт в новобудові варто розуміти, що економія коштів повинна бути розумною. Потрібно пам’ятати що чудес не буває. Проте якщо розібратись у суті та правильно спланувати всі ремонтні роботи та вартість матеріалу то можливо добитись очікуваного результату.

малярні роботи

Дві основні поради:

 1. Домовлятись та підписати договір з однією фірмою або бригадиром.
Це ваш страховий поліс від небажаних та затратних перероблень та цінових непорозумінь. В бригаді майстрів повинні бути спеціалісти своєї справи: малярі, сантехніки, електрики та плиточники. Під чітким керівництвом всі роботи проводяться злагоджено для досягнення загальної цілі.
 2. Зробити проект ремонтних робіт та розширений кошторис робіт та матеріалів.
 Після цього у вас появиться чітка картина послідовності всіх етапів та ціни. Весь процес роботи у вас порахований та зрозумілий. Відповідальна особа або фірма повинна надати звітність виконаних робіт перед кожною виплатою.

розрахунок вартості ремонту

Розрахувати вартість ремонту квартири в новобудові.

 Розрахунок ціни ремонтних робіт та матеріалів вам зможуть зробити фахові працівники фірми яка і буде виконувати його під ключ. Б’юджетний ремонт в новобудові найбезпечніший у варіанті в якому сторони пов’язані договором. Попередньо замовник озвучує свої побажання, а виконавець окреслює планування роботи, ціни та терміни виконання. Ціна на всі ремонтні роботи в новобудові коливається в діапазоні 80-140 у.о. за квадратний метр площі приміщення. Ціна будівельних матеріалів є сталою. Значна цінова різниця може бути у виборі плитки, паркету, ламінату, шпалер, сантехніки та електроприладів. Б’юджетний ремонт в новобудові залежить від вибору декору.

На розрахунок вартості ремонту впливає декілька факторів:

1. Загальна площа та кількість кімнат.
2. Обсяг робіт виконаних забудовником.
3. Робити перепланування або залишити в первинному стані.
4. Клас ремонту та цінова категорія оздоблювальних матеріалів.
5. Рівень професійності та відповідальності майстрів або фірми.

Як зробити б'юджетний ремонт квартири в новобудові Львова

 Як зробити б’юджетний ремонт квартири в новобудові та заощадити кошти? Квартири в новобудовах Львова мають багато переваг перед квартирою вторинного ринку. Деякі основні роботи виконують самі забудовники, що входять у вартість житла. Це система опалення, стяжка, штукатурка, вікна, вхідні двері та деколи розведення електромережі. Досить часто дешевші квартири вимагають більше витрат на малярку та вирівнювання стін. Це обумовлено використанням дешевих неякісних матеріалів фірмою забудовника.

недорогий декор квартири

Які недорогі засоби декорування використовувати для ефектного вигляду стін?

 Щоб декорувати власне житло та не витрачати великі гроші є декілька простих засобів дизайну. Можливо оздобити квартиру недорогими натуральними матеріалами, проте загальний вигляд приміщення буде виглядати естетично та вишукано.
 Наприклад, використати нанесення декоративної штукатурки на окремі стіни. У вітальній за м’якою частиною або на протилежній стіні з телевізором. Часткове нанесення такого декору збагатить ваш інтер’єр та надасть дорогого та вишуканого вигляду за невеликі кошти.

 Популярний варіант б’юджетного ремонту в новобудові це оздоблення стін декоративною гіпсовою плиткою, що імітує цегляну кладку. Монтаж декоративної цегли не потребує затратної підготовки стін та монтується просто на стіну Широкий вибір декоративної штукатурки та гіпсової плитки дозволить підібрати колір та фактуру для вашого індивідуального дизайну. Незалежно від стилю який ви задумали від класичного до дизайну в стилі «Лофт» можливо підібрати вид та колір декоративної штукатурки та цегли. На підлогу можливо підібрати недорогу однотонну плитку, а в санвузол придумати оригінальний нестандартний варіант вкладання плитки. У кімнати бажано стелити паркетну дошку, але можливий ламінат.

засоби декору квартири

Б'юджетний ремонт в новобудові Львова від CRAFTART

 Студія CRAFTART займається виконанням комплексного ремонту квартир та студій в новобудовах Львова. Попередні заміри та консультація. Складаємо детальний кошторис всіх ремонтних робіт та матеріалів на різний бюджет. Виконуємо базовий проект та креслення всіх комунікацій. Після затвердження проекту та кошторису виконаємо ремонт під ключ в обумовлені в договорі терміни.