Як спланувати ремонт квартири

планування ремонту квартири

 Як спланувати ремонт квартири після покупки квартири в новобудові або для капітальної реконструкції старої квартири? Для цього треба добре обдумати послідовність та передбачити майбутні витрати. Що ви хочете бачити у фіналі ремонту? Вам потрібен план дій від початку та до кінця. Ремонт квартири починається з базового дизайн проекту. Він містить у собі усі креслення та розрахунки ремонтних робіт у квартирі або будинку, від плану розташування меблів до виконання завершального оздоблення. У вас буде в руках чіткий план всіх дій, точні розрахунки всіх робіт та матеріалів.

креслення стелі

Що входить в базовий дизайн проект:

Варіанти планувальних рішень (плани демонтажу та монтажу стін при потребі)
План розміщення меблів
План підлоги з позначенням типу покриття
План конструкції стель і розрізи
Схема освітлення з прив’язками
План розташування розеток, вимикачів та електроприладів
Схема сантехніки та теплої підлоги
Схема дверних отворів
Схема кондиціонування
Схема розгортки кухонного устаткування
План розташування сан технічного обладнання
Розгортки стін всіх приміщень та розрізи
Друкований пакет креслень

 Після розробки та затвердження проект потрібно скласти повний кошторис ремонтних робіт та будівельних і оздоблювальних матеріалів. Маючи всі креслення та ціни можна розпочинати ремонт у квартирі.
Без цього весь процес будуть супроводжувати помилки, що відіб’ються зайвими витратами та затяжним терміном. Наприклад, власники житла беруть на виконання робіт різних майстрів які виконують свою частину роботи і їх не турбує наступні та паралельні ремонтні роботи. Без проєкт та складання кошторису на роботи та матеріали процес буде довготривалим та витратним. Якщо це ваш перший ремонт у квартирі варто дослухатись до наших порад.

Як спланувати ремонт квартири

Пропонуємо покрокову інструкцію почергового виконання всіх ремонтних робіт:

1 Демонтаж та монтаж стін та перегородок
 Якщо ви задумали перепланувати квартиру потрібно почати з демонтажних робіт та вивезення буд. сміття. Потім монтуються стіни з цегли, газоблоку або перегородки з гіпсокартону. Всі роботи виконуються згідно з кресленнями демонтаж та монтаж стін

Як спланувати ремонт квартири

2. Сантехнічні роботи
 Варто на початку розвести труби водопостачання та підігріву приміщення. Якщо ви передбачили водяний підігрів підлоги, тоді можливо буде потрібен демонтаж стяжки. Потрібно провести всі комунікації підігріву під’єднати котел та перевірити роботу опалення та теплої підлоги. потім змонтувати чистову стяжку , щоб вийти на один рівень підлоги. Якщо це новобудова то опалення та сантехнічні виводи труб там передбачені. Ці сантехнічні роботи обов’язкові на початковому етапі. Після підведення усіх труб пізніше монтуються усі сантехнічні прилади.

розведення електромережі

3. Розведення електромережі.
Розведення електричної проводки, монтаж та підключення до щитка. Всі позначки та точні розміри по вкладанні ел. дротів по стінах та стелях повинні бути вказані в кресленні та планах розгорток стін. Електромонтажні роботи проводяться згідно з планами що передбачають розміщення всіх ел.точок. Це електроприлади, вимикачі, розетки. лампи освітлення та інше. Все це підключається на завершальному етапі після оздоблення стін та стель.

іпсокартон та малярні роботи

4.Гіпсокартонні роботи
 Переважно всі перекриття стель не є рівними, тому оптимальним та не дорогим варіантом є стелі з гіпсокартону. Ще можливий дешевий варіант — натяжна стеля.
5. Малярні роботи
 Наступний етап є підготовка стін та стель до фарбування, шпалер або нанесення декоративної штукатурки та декоративної гіпсової плитки.

паркетні роботи

6. Плиточні роботи
Монтаж плитки у ванній кімнаті, санвузлі може проходити паралельно з малярними роботами.
Пізніше монтується в коридорі та кухні, але перед остаточним фарбуванням стін.
7. Монтаж паркетної дошки, ламінату на підлогу, та плінтусів по периметру кімнат.

Як спланувати ремонт квартири

8.На остаточній фазі ремонту квартири проводиться монтаж сантехнічних приладів: душова кабіна, умивальник, змішувач, рушникосушка, пральна машина та інше.
9 Паралельно виконується монтаж електрики та вентиляційних приладів: розеток, вимикачів, точкових ламп, люстри, витяжки та інше.
Встановлення дверей бажано провести до остаточної підготовки стін. Після цього прибирання приміщень та можна завозити та монтувати меблі. Ще одна перевага в користь проєкт дизайну що меблі, зокрема кухонні та шафу купе можна замовити попередньо.

Як розрахувати вартість ремонту квартири в новобудові?

 Власники квартир у новобудовах Львова мають значну перевагу тому, що базові роботи та обладнання входять у вартість житла, проте це залежить від самого забудовника. Переважно дешевші квартири потребують більших витрат на ремонтні роботи та матеріали. Це обумовлено нижчою якістю штукатурки, стяжки системи опалення та ін. Тому перед вибором житла варто переглянути ці основні показники якості.
 Квартири вторинного ринку складно класифікувати через їх різноманіття. Панельні будинки та цегляні мають свої особливості. Деякі квартири в центральній частині старого Львова знаходяться в задовільному стані, а інші в аварійному. Потрібна попередня експертиза , щоб розрахувати вартість ремонтних робіт. Буває трапляються непередбачені «сюрпризи», що потребують додаткових витрат. Центр Львова збудований в різні періоди, тому потрібно враховувати всі історичні фактори.

планування ремонту квартири

Де замовити ремонт квартири у Львові?

 Щоб весь ремонт пройшов швидко та без зайвих непередбачуваних витрат варто звернутись до професіоналів. Це зекономить вам кошти, витрачений час та нервову систему. В цій статті коротко описано послідовність ремонту. Після підписання угоди виконуються проектні креслення, складаємо кошторис на всі ремонтні роботи та будівельні матеріали.
 Студія ремонту CRAFTART виконує всі види ремонтних робіт у новобудовах, та квартирах вторинного ринку. Злагоджена робота наших професійних майстрів, оперативність, та відповідальність основні умови нашої роботи. При замовленні ремонту квартири під ключ послуга базового дизайну – 50%. Складання повного кошторису робіт та матеріалів – безкоштовна. Щотижнева звітність по виконаних роботах та витратах на матеріал згідно з кошторисом