Венеційська декоративна штукатурка у Львові.

Венеційська декоративна штукатурка у Львові

Оздоблення стін венеціанкою.

  Венеційська декоративна штукатурка – популярний вид одоблення стін у Львові. Коли мова заходить про декорування стін, то відразу напрошуються безліч запитань з приводу хитромудрих іноземних назв різних видів такого оздоблення. Найбільш популярним видом оздоблення є декоративна штукатурка. Звичайно, на просторах мережі, ви можете знайти не тільки пояснення значень назв кожного виду привабливих вирішень дизайну вашого інтер’єру, але й способи виконання таких робіт власноручно. Однак тоді як хіба венеційські патриції замовляли оздоблення своїх палаців у майстрів, сьогодні це може собі дозволити кожен. Виконати роботи по нанесенню венеційської декоративної штукатурки у Львові вам допоможуть професіонали студії Craftart.

венеційська штукатурка

 Тривалий час прийнято було вважати, що венеційська штукатурка походить з Венеції, адже такий вид оздоблення був популярним там в епоху Відродження. Т Сучасні археологічні розкопки підтверджують застосування цього виду штукатурки у багатьох містах стародавнього Риму.

  У Венеції така штукатурка набула популярності через те, що транспортування піску для звичайної штукатурки у місті, яке розташоване на воді було проблемним.  До складу розчину для оздоблення входили подрібнені залишки каменю та мармуру, яких у той час у самій Венеції зберігалося вдосталь. Для того щоб виготовити розчин мармур змішували з вапном.

  До того ж, венеційська декоративна штукатурка завдяки своєму складу була стійкою до вогкого навколишнього середовища венеційської лагуни. Матеріал при своїй стійкості до вологості, надавав стінам більш естетичного вигляду в порівнянні з, скажімо, використанням кам’яних плит.

venecianка u lvovi

Власивості венеційської штукатурки.

  Бактерицидні властивості у поєднанні з водонепроникністю венеційської штукатурки, а також візуальні ефекти дають змогу використовувати її для оздоби як для вишуканих вітальні, коридору, сходової клітки, так і для ванних кімнат та інших приміщень з підвищеною вологістю.

Венеційська декоративна штукатурка дозволяє досягти найрізноманітніших візуальних ефектів полірованого мармуру. «Венеціанка» передає природність каменю та застосовується як в інтер’єрах громадських будівель, барів та ресторанів, так і в простих квартирах, офісах, особняках.

Венеційська декоративна штукатурка у Львові

  Під час ремонту квартири пам’ятайте що нанесена на стіни венеційська декоративна штукатурк надасть кімнаті довершеності та естетичного вигляду. ЇЇ довговічність та естетика буде актуальною окрасою вашого дому протягом тривалого часу. 

  Студія Craftart має багаторічний досвід нанесення декоративної штукатурки у Львові всіх видів. Різноманітність палітри «венеційської штукатурки» дозволить вам підібрати свій особистий колір та текстуру. Наші спеціалісти виконають індивідуальні зразки співзвучні з дизайном вашого інтер’єру в різноманітній кольоровій гамі на замовлення та ви будете задоволені результатом. Докладна інформація та ціни на роботу з матеріалом на цій сторінці – https://craftart.com.ua/poslugy/dekoratyvni-shtukaturky/  Craftart пропонує втілити ваші ідеї з декорування стін в інтер’єрі в реальність.

  Венеційська декоративна штукатурка має в своєму складі Marmorino Veneziano Classiс. Суміш специфічними хаотичними мазками послідовно наноситься на поверхність стіни та стелі. Такий матеріал надає приміщенню особливого мармурового забарвлення. Додаткове  завершальне полірування та воскування проявляє глибину текстури. Венеційська декоративна штукатурка добре лягає на поверхню підготовленої стіни та добре зчеплюється з поверхнею. Багато шаровість нанесення матеріалу створює ефект натуральності каменю. Глянцевий мармуровий вигляд «венеціанки» та переливання на світлі додає неперевершеної вишуканості та парадності приміщенню. Різноманітна техніка нанесення венеційської штукатурки (венеціанка) це ціле мистецтво. Тому для виконання цього завдання потрібно звертатись до висококваліфікованих спеціалістів.

планування ремонту квартири

Де замовити декоративну штукатурку у Львові ?

Венеційська декоративна штукатурка від студії CRAFTART нижче ринкових цін. Ми використовуємо оргинальні брендові матеріали фірм Colorificio veneziano, Oikos та інші. Широко застосовується в декорування рецепцій та коридорів готелю, віталень в квартирах та приватних будинках. Наша досвідчена бригада декораторів нанесе венеційську штукатурку на стіни, стелю, ніші та колони. Стіни повинні бути підготовленні як під малярні роботи: пошліфовані та загрунтовані. Студія Craftart пропонує безкоштовну консультацію дизайнера для підбору текстури та тональності шо буде відповідати колористиці вашого інтер’єру.

   На сторінці сайту « Декоративні штукатурки» вказані ціни та представлені деякі зразки. Все різномаїття кольору та текстури неможливо вмістити на сторінці сайту, тому ми розробляємо персональні зразки венеційської штукатурки. Також ви зможете самотужки попередньо розрахувати вартість матеріалу та роботи на вашу площу. Ціни на роботу з матеріалом та види декоративної штукатурки на відповідній сторінці сайту.

decoratyvna shtukatyrka

 Група наших спеціалістів надасть вам повну інформацію та зразки по всіх видах декоративної штукатурки у Львові. Наші майстри працюють на завершальному етапі ремонту квартири та будинку. Виїзд на обєкт, точні заміри та складання кошторису робіт безкоштовна.

  Оперативність, якість, відповідальність та акуратність – основні риси майстрів-декораторів студії Craftart. Звернувшись до нас, ви будете задоволені результатом нашої роботи по монтажу декоративної штукатурки у Львові. Контактні телефони на головній сторінці сайту.