Сучасний ремонт квартири у Львові

Сучасний ремонт квартири у Львові

Сучасний ремонт квартири у Львові — мрія, яку нескладно втілити в реальність. Львів стрімко забудовується. Багато молодих сімей купують квартири у новобудовах Львова. Після придбання квартири у новобудові постає багато запитань стосовно організації сучасного ремонту та відповідного інтер’єру власної квартири.
 Молоді сім’ї та новоприбулі власники зазвичай думають над тим, як ефективно провести ремонт квартири:

• Вчасно розпочати та завершити його.
• Заощадити кошти.
• Добитися максимального комфорту.
• Використовувати якісні будівельні та оздоблювальні матеріали.

організація ремонту квартири

Планування та організація ремонту квартири у новобудові Львова.

 Коли у вас виникає бажання бачити свою нову власну квартиру з якісним сучасним ремонтом стає зрозуміло, що тільки одного ремонту щоб привести до ладу своє житло навряд чи буде достатньо, а гарно облаштовувати інтер’єр самотужки може виявитися дуже складним завданням. Наприклад, кількість пропозицій різноманітних оздоблювальних та декоративних матеріалів часто заплутує споживачів. Тому варто визначитись з дизайном квартири, що буде відповідати вашим індивідуальним запитам.
 Для початку, щоб виконати сучасний ремонт квартири у Львові, потрібен план дій. Дизайн проект дасть розуміння в якому напрямі потрібно рухатись. На основі замірів та проектного креслення складається розширений кошторис на всі ремонтні роботи. В кошторисі враховується всі покрокові витрати щоб здійснити сучасний ремонт квартири у Львові.

Першочергові кроки:
• Дизайн проект квартири
• Креслення перепланувань. розташування меблів, електромережі, сантехніки, тощо.
• Складання кошторису всіх видів ремонтних робіт.
• Складання кошторису на будівельні та оздоблювальні матеріали.

Коли у вас є вся планова документація — ремонт пройде гладко, у визначені терміни та з дотриманням усіх вимог.

Сучасні тенденції дизайну та ремонту квартири.

 Вибір популярного економного стилю дизайну інтер’єру допоможе оптимізувати бюджет без втрати естетики.
Наприклад, сучасні стилі дизайну інтер’єру, що є водночас напрочуд бюджетними: Лофт та Мінімалізм.

дизайн квартири в стилі лофт

Сучасний ремонт квартири в стилі Лофт.

 Дослівно лофт (англ. Loft – горище, мансарда) – це пристосований під житло заводський цех, який з легкої руки творчих людей, що винаймали такі приміщення в часи кризи у США став одним з найдорожчих стилів в інтер’єрі завдяки поєднанню мінімалізму та відчуття стилю. Серед акцентів у лофті, окрім антикваріату і створення індустріальної атмосфери промислових цехів Америки, переважають елементи популярні в мистецьких колах часів його виникнення. Наприклад, завдяки Енді Ворхолу у 60-ті роки лофтові інтер’єри стали ще більш популярними ніж раніше. Митець жив на Манхеттені у свої квартирі-фабриці.
На дизайнерське вирішення інтер’єрів у стилі “Loft” можна натрапити в численних кафе та сучасних ресторанах, елітній нерухомості. Моду підхопили американські бізнесмени, економісти та юристи – і зараз вона поширена по всьому світу, зокрема в туристичному Львові.

loft дизайн ремонт

Для інтер’єру в стилі лофт притаманні:

• Оголені цегляні стіни, що виступають своєрідним елементом декору та імітуються за допомогою декоративної гіпсової плитки від студії Craftart, різноманітних типів на будь-який смак, і відповідно до специфіки інтер’єру.
• Широке використання декоративної штукатурки на стінах. Імітація бетонні плити, ефект іржі на металі це невеликий перелік можливостей декоративної штукатурки.
• Відкриті комунікації, характерні для інтер’єру в стилі лофт, що залишаються в інтер’єрі після високоякісних монтажних робіт електромережі та сантехнічних робіт під час ремонту.
• Індивідуально спроектовані та виготовлені меблі у стилі Лофт: столи, стелажі, розсувні двері, ширми самих незвичних форм та текстури.

Сучасний ремонт квартири у Львові в стилі Мінімалізм.

Мінімалізм в інтер’єрі як окремий стиль так і в поєднані з елементами лофту, завжди свідчив про раціональний хід думок господаря будь-якої квартири чи дому, вміння практично і без зайвої дешевизни облаштувати свій житловий простір.

Сучасний ремонт в стилі мінімалізм

 Квартира у стилі мінімалізму перш за все відзначатиметься максимальною комфортністю та простотою.  При цьому акценти у вигляді різноманітних елементів декору, дивуватимуть ваших гостей своєю оригінальністю.
Так чи інакше, мінімалізм у вашій квартирі вимагатиме дотримання фундаментальних принципів, що є в основі створення вишуканого дизайну інтер’єру також для будь-якого іншого стилю.

• Простір у вашій квартирі повинен бути функціональним та вільним від зайвих речей.
• Меблі та декор гармонійними із дотриманням відчуття рівноваги й балансу
• Зручність та практичність оздоблювальних матеріалів не повинна поступатися якості та зовнішньому вигляду
• Вітальня вашої квартири може стати неповторною без жодних складних візерунків чи рельєфних оздоблень та люстр, вже тільки вдало спроектованому освітленню, геометричним формам, що притаманні мінімалізму та вдало дібраним або навіть авторським шторам.

Створити та реалізувати сучасний ремонт квартири у Львові допоможуть фахівці студії дизайну та ремонту CRAFTART. Дизайн-студія готова втілити всі ваші найсміливіші бажання у створенні індивідуального дизайну квартири !