Шпаклювання стін у Львові.

Шпаклювання-стін-малярні-роботи-у-Львові.

Шпаклювання стін це остання фаза підготовки приміщення до фарбування, наклеювання шпалер. Якість шпаклівки формує остаточний вигляд кімнати. Сучасний ринок пропонує велику кількість вибору шпаклювальної суміші. Завдяки використанню перевіреного матеріалу і фаховим майстрам поверхня стане придатною до подальшого оздоблення.  Добре виконана штукатурка відіграє немаловажну роль у подальших оздоблювальних роботах. Шпаклювання стін запорука легкості, швидкості надання квартирі естетичного вигляду.

Ціна шпаклівки.

 Ціна шпаклівки формується відповідно нерівності стін. У вартість робіт входить собі наявність укосів, арок, коробів. Вони оцінюються погонними метрами. Додаткові роботи зі зніманням радіаторів опалення та повторному монтажі оплачуються окремо.

 На ринку Львова пропонується всі види послуг ремонту квартири, будинку. Цінова політика фірм, бригад може суттєво не відрізнятись. Професійний маляр знає вартість своєї якісно виконаної роботи. Пам’ятайте, що тільки після фарбування ви побачите якість шпаклювання. Не варто ці пов’язані між собою етапи робіт віддавати різним майстрам. Як свідчить практика виконання ремонтних робіт різними бригадами майстрів не приведе до очікуваного результату. Виправляння чужих помилок вартує не дешево.

Шпаклювальні роботи

очистка стіни від фарби
Очищення

 До початку шпаклювання стін треба підготовити поверхню. Якщо робота проводиться у квартирі зі старою побілкою ретельно очистити стіни від фарби, шпалер. Тріщини обстукують і розшиваються спеціальним ножем. Попередньо зволоживши площину, фарба здирається за допомогою спеціального гнучкого шпателя скребка. Після достатнього висихання проводиться аналіз на виявлення залишків здертого матеріалу, його усунення.

перевірка стіни правилом
Перевірка правилом.

 Нерівність поверхні перевіряється за допомогою штукатурного правила. Рельєфність виявляється підсвічуванням лампою. Напливи що виступають збиваються. Різкі виступи, нерівності зрізаються гострим заточеним шпателем, рубанком. Контури різного роду заглиблень у структурі відмічаються простим олівцем. Підготовка необхідних інструментів. Міксер, дриль, відро для замісу, шпателі помиті та готові для початку роботи.

вирівнювання стін
Вирівнювання.

 Вирівняти рельєф стіни за допомогою широкого шпателя. Особливу увагу приділяється заглибленням, тріщинам. На поверхню шпателя накладається певна кількість суміші, щоб нанести її в один замах. Розчин наноситься розмашистими рухами рівномірним тиском на площину. Нерівності площини затираються. Процедура повторюється декілька раз. Інструмент треба тримати під кутом 25-40 градусів відносно поверхні. За умови що стіна в загальному рівна товщина суміші становить 2-4 мм. Кут нахилу впливає на товщину шару нанесення матеріалу. Проводиться декілька підходів доки стіна стане ідеально рівною.

Шпаклювання стіни під фарбування
Шпаклювання стіни під фарбування.

 Шпаклювання до подальшого пофарбування квартири вимагає фахових досвідчених майстрів.  Процес повторюється щоб отримати бажаний результат.  3-х разова шпаклівка стін та укосів завершене. Ретельно перевіряються можливі упущені місця. Стіни мають добре висохнути. Стала температура приміщення, вентиляція — основні чинники доброго висихання. Проте не варто надто форсувати процес. Це може призвести до нерівномірного висихання. Зверху шар буде виглядати сухим, тоді як в глибині ще зберігатись вологість.
Для досягнення ідеальної поверхні стіну обробляють фуганком з сіткою. Зернистість структури абразиву позначається номером. Вищий номер означає більш дрібну зернистість. Сітчаста поверхня фуганка поступово замінюється від грубшої до меншої, дрібної. Широко використовуються комплекти сіток марковані Р-80 до Р-140.

 Шліфування поверхні відбувається круговими та поперечними рухами з невеликим тиском. Змінюючи сітку, стіна набуває ідеального стану. Тепер можна приступати до завершального оздоблення.
Підготовка до фарбування дещо відрізняється. додатковим етапом. Наприкінці наноситься фінішний шар шпаклівки та відшліфовується сіткою дуже дрібного абразиву номером не менше Р-150. Дзеркального фарбування потребує полірування замшею. Перед фарбуванням стіни ґрунтуються 2 рази для утворення суцільної плівки.

грунтовка та шліфовка стін
Шпаклювання під шпалери.

 Процес до монтажу шпалер майже не відрізняється. Ціна за роботу трошки нижча. Після декілька разового нанесення суміші вони шліфуються. Наносимо ґрунт. Приступаємо до клеєння шпалер.
Варто знати. що шпалери бувають різного типу. Наприклад, паперові вимагають ідеальної поверхні. Невеликі нерівності можуть проявитись. Грубші потребують менших зусиль. Попередньо визначайтесь у виборі типу шпалер.

 Підготовка стіни до нанесення декоративної штукатурки залежить від фактурності виду. «Венеціанка», «Ottochento» потребують ідеальної гладкої площини. Більш рельєфні — ефект бетону, «марсельський віск», «Марморіно» ідеальне шліфування не обов’язкове. Тому вся послідовність та використання оздоблювальних матеріалів має бути прогнозована.

Шпаклювання кутів, укосів
Шпаклювання кутів, укосів

Монтаж шпаклівки на відкоси має додаткові труднощі. Енергозатратність невеликої площі збільшується через важко доступні місця. Ціна роботи дорівнює вартості квадратного метра.
Внутрішні кути кімнати складніші місця. На невеликій ділянці стику потрібно добитись візуально рівного зламу. Це супроводжується додатковою роботою особливим кутовим шпателем, постійною перевіркою ліхтарем і правилом. Навіть досвідчені майстри малярі роблять це у 2-3 підходи.

Замовити шпаклювання стін у Львові.

 У кожного замовника є одне бажання — якісно зробити ремонт квартири або будинку. Вкластись у прогнозований бюджет і терміни. Студія CRAFTART виконає проект по якому буде складений деталізований кошторис всіх ремонтних робіт та будівельних матеріалів. Виконуємо ремонт під ключ у Львові. Звернувшись в CRAFTART ви отримаєте очікуваний результат за помірну ціну.