Ексклюзивні сходи під замовлення у Львові

ексклюзивні сходи

Існує лише два основних варіанти вибору сходів: купівля готової модульної конструкції чи сходи під замовлення. На перший погляд, модульні системи здаються вигіднішими. Вони представлені у широкому асортименті, їх можна комбінувати та збирати на власний розсуд та зазвичай вони коштують дешевше.

На практиці ж все не так просто. Сходи – складний функціональний та конструктивний елемент. Вони мають обов’язково бути надійними та практичними. Окрім того, важливо раціонально використовувати простір, щоб масивна конструкція не заважала та не займала зайві метри. Також кожна споруда має свою специфіку і конфігурацію, навіть якщо вона мінімально віддалена від типового проекту.

Все це складно досконало врахувати при виборі модульних систем, які зрештою все одно обмежені певним набором блоків. І саме тоді справжнє спасіння приходить у вигляді сходів на замовлення, з нуля розроблених за індивідуальними замірами та по індивідуальному проекту. У Львові таку можливість пропонує наша професійна дизайн-студія Craftart.

Переваги сходів на замовлення

Поступово сходи під замовлення стають все популярнішими у Львові. На те є кілька основних причин:

  • Можна варіювати матеріали, фактури, кольори та їх комбінації, що забезпечує практично безмежний вибір;

  • Дизайнери розроблять варіант, який бездоганно впишеться в уже існуючий чи майбутній запланований інтер’єр, від звичної класики до екстравагантних сучасних стилів;

  • Навіть найпростіші індивідуальні проекти завжди унікальні та особливі;

  • Всі виміри та розрахунки здійснюються індивідуально і професійно, що повністю викреслює проблему можливої несумісності, тощо;

  • Матеріали, фурнітура, кріплення та інші деталі ретельно обираються під конкретні задачі;

  • Ціна розробки та втілення проекту сповна окупається результатом;

  • На етапі узгодження ідеї її легко вдосконалювати та доповнювати, згідно з власними побажанням та уявленнями;

  • Дизайнери можуть втілити проекти складних форм та конфігурацій, незвичних параметрів, з урахуванням особливих потреб, тощо.

Сходи під замовлення надійніші, довговічніші, безпечніші та, звісно, значно привабливіші, навіть у порівнянні з найкращими типовими рішеннями.

Чому замовити сходи варто саме у нас?

Сходи – центральний і надважливий елемент оселі. Поєднання якісної, надійної конструкції та декору стане основною прикрасою вашого будинку. Наш досвід дозволить втілити проекти у різноманітних напрямках від класичного до ультрасучасного. Функціональність, практичність та стиль – основні критерії розробок Craftart.

Архітектоніка сходових маршів повинна підтримувати загальну концепцію і стилістику сучасного житла. Новітні технології дозволяють втілити будь-який різновид та конфігурацію. Використовуючи різноманітні матеріали, ми успішно реалізуємо ідеї конструктивного задуму.

Дизайн-студія Craftart – це креативність та оригінальність, багатий досвід і сучасні тренди, а також – професійний індивідуальний підхід до кожного проекту. Наші талановиті майстри з легкістю підберуть та втілять у життя навіть найскладніші та найнетиповіші рішення.