Ціни на стелі Армстронг, Грилято у Львові

При виконанні комплексного ремонту

Назва робітОдин. виміруЦіна, грн
 Монтаж підвісної стелі Армстронг / Грильято  
1Монтаж стелі Армстронгм²Від 100
2Монтаж стені Грилятом²Від 120
3Монтаж натяжної стелі( з матеріалом )м² 

Підвісна стеля Грилято

Студія ремонту Craftart пропонує послугу монтажу стелі системи Грилято будь-якої складності. Грилято встановлюється на попередньо підготовлені стіни, також мають бути проведені всі електрокомунікації та система вентиляції. Попередньо на стелю кріпиться каркас, потім монтуються всі сегменти та світильники.

Сталева стеля Грилято завдяки сучасному ,інноваційному вигляду органічно вписується в інтер`єр офісів, торгівельних та спортивних комплексів. Матеріал має протипожежні вогнетривкі властивості та не токсичний. Найпоширеніші кольори : білий, відтінки сірого, металік та чорний графіт. Монтаж грилято є популярним в нових сучасних торгівельних залах та магазинах Львова. Кваліфіковані працівники нашої студії встановлять стелю Грилято якісно та у визначений термін з урахуванням всіх норм безпеки.

Підвісна стеля Армстронг

Підвісні стелі Армстронг широко використовуються в офісах, комерційних приміщеннях та медичних закладах. Основна перевага в тому, що стелі системи Армстронг швидко встановлюються та не потребують додаткового оздоблення, тому що на лицевій стороні плит мають декоративне покриття. Також вони повністю закривають стару або необроблену стелю та мають звукопоглинаючу властивість. Стеля Армстронг закриває всі комунікації та має декілька розмірів модулів.

Студія ремонту Craftart  пропонує якісний монтаж стелі Армстронг у Львові для всіх видів приміщень по доступній ціні у визначений час. При необхідності виконаємо комплексний ремонт приміщення.

Натяжна стеля у Львові

Одним з різновидів оздоблення стель є натяжні конструкції з ПВХ. З розвитком технологій натяжні стелі стали універсальними для багатьох типів приміщень: офісів, комерційно-розважальних закладів, медичних установ, приватних будинків та квартир. В залежності від потреб цього чи іншого інтер’єру підвісну стелю можна використати матову, глянсову, замшеву, дзеркальну, ефектом металік, тощо. Яскраві блискучі покриття органічно впишуться в приміщенні розважальних закладів та молодіжних кафе, блиск металевих та дзеркальних мембран має розкішний вигляд в інтер’єрах у стилі хай-тек, замшеві полотна чудово підійдуть до класичного та сучасного стилю оформлення.

 Натяжні стелі з ПВХ мають багато технологічних переваг: в низьких приміщеннях опуск стелі буде мінімальним, міцність та еластичність матеріалу, монтаж всіх видів світильників, прихованого світла та швидкість монтажу.

Студія Craftart пропонує натяжні стелі у Львові будь якої складності, кольору, простої та складної форми з освітленням. Наші дизайнери допоможуть вам у виборі матеріалу, кольору та фактури. Натяжна стеля допоможе вам у вирішенні технологічних складностей приміщення в короткий термін за помірні кошти.