Ціни на монтаж паркету та ламінату у Львові

При виконанні комплексного ремонту

Назва робітОдин. виміруЦіна, грн
1 Підлога
Монтаж ОSB плитим²60
Викладання паркетум²150
Викладання Художнього паркетум²договір
Шпаклювання паркетум²60
Шліфування паркетум²120
Лакування 3 разим²120
Монтаж плінтусівм\пвід 80
Укладання паркетної дошким²130
Укладання ламінатум²120
Монтаж ковролінум²75
Реставрація паркетудоговір

Укладання паркету, ламінату

Підлогові роботи – один із найважливіших етапів під час ремонту приміщення, незалежно від його призначення. Оскільки саме на підлогу щоденно припадає найбільше навантаження, важливо правильно обрати матеріали та досконало дотримуватися техніки роботи з ними. Особливо це стосується делікатних процесів, на кшталт укладення паркету. монтаж паркету та ламінату на підлогу потребує професйного підходу.

Сучасні підлогові покриття представлені у величезному різноманітті матеріалів і фактур. Всі вони відрізняються своїми властивостями, характеристиками та зносостійкістю.

Існують як максимально бюджетні так і середнього сегменту ламінати, паркетна дошка, лінолеуми та килимові покриття, а також розкішний художній паркет з рідкісних сортів деревини або шліфованим природнім каменем. Іноді різні матеріали поєднуються між собою для створення оригінальних декоративних рішень. Проте найбільш популярним залишається монтаж паркету та ламінату у Львові.

Не можна забувати і про підготовчі роботи, від яких залежить охайність та довговічність підлоги. Наша перевага у професійності монтажу підлоги у Львові – ціна, що сповна виправдана бездоганним результатом.

Підлогові роботи у Львові: ціна, різновиди та особливості

Технологія проведення та ціна підлогових робіт повністю залежать від обраних матеріалів:

  • Рулонні матеріали. Лінолеум – найпоширеніший, практичний і дешевий. Може імітувати будь-які інші матеріали, так що легко вписується в бюджетний інтер’єр. Він простий в монтажі. Інший варіант – рулонний ковролін на основі натуральних або синтетичних волокон. Зазвичай це полотно з декількох шарів: підкладки, основи і ворсу. Ковролін м’який, комфортний та відрізняється відмінними ізоляційними властивостями.
  • Класичний дерев’яний паркет різноманітного формату та породи дерева. Вишукано вписується  в класичний та сецесійний інтер’єр, але потребує регулярного догляду. Довговічний у використанні, також можливе повторне шліфування та лакування.
  •  Паркетна дошка. Вона складається з декількох шарів. Зазвичай це хвойна деревина, а тонкий поверхневий шпон – з більш міцних і цінних порід. Паркетна дошка, красивий, але вимогливий у догляді. На ринку представлений великий спектр виробників які в свою чергу пропонують різноманіття породи дерева, тонування, товщини слою та ціни.
  • Ламіновані покриття. Ламінат – одне з найпоширеніших і практичних підлогових покриттів для квартири і офісу, яке поєднує в собі міцність, практичність, невибагливість і відмінні декоративні властивості. Навіть бюджетний ламінат при правильному монтажі виглядає акуратно і стильно.

Укладання, шліфування та лакування підлоги від Craftart

Звертайтеся до нас, щоб професійно покласти ламінат, ціна якого у Львові та Львівській області приємно здивує навіть най економніших клієнтів! Сучасне та практичне покриття прослужить роками лише за умови правильного монтажу.

Досвідчена бригада студії дизайну Craftart бездоганно виконає всі ремонтні та оздоблювальні роботи. Навіть якщо ви не визначилися із загальною концепцією, ми розробимо унікальний та оригінальний проект. При цьому враховуються всі побажання замовника, особливості приміщення та бюджет. Монтаж паркету та ламінату проводиться за усіма стандартами ремонту приміщення.

Студія Craftart бере на себе всі етапи підлогових робіт: від проектування, розрахунку та вибору матеріалів до остаточного втілення ідеї . Серед наших послуг –  підготовка підлоги, монтаж, шпаклівка, шліфування та лакування паркету, монтаж плінтусів, викладення ламінату паркетної дошки, робота зі складним художнім паркетом з поєднанням екзотичних порід дерева.

Монтаж паркету та ламінату буде виконано бездоганно за розумну ціну у Львові.