Пошиття штор у Львові

пошиття штор у львові

 Штори – завершальний елемент декорування вашого житла. Коли ваш ремонт квартири або будинку завершився виникає потреба в декоруванні вікон шторами. Після підбору тканини, яка відповідає стилю та кольоровій гамі приміщення виконується пошиття штор у Львові. Зовнішній вигляд вашого дому одразу змінюється неймовірним перевтіленням та довершеністю кімнат. Дизайнерське вирішення інтер’єру передбачає поєднання штор з іншими декоративними елементами дому. Тканина та вид штор повинна грати в унісон з усіма предметами в кімнаті. Наприклад, у спальній крім штор можливо пошити ще декілька подушок з того ж матеріалу, що буде перекликатись між собою на нюансах. Баланс кольору, вдале стильове вирішення штор надасть вашому дому довершеності та затишку.

шторри в спальні

Як вибрати тканину на пошиття штор?

 На ринку є величезний вибір тканини на різний смак та гаманець. Проте підбір якісного матеріалу впливає на довговічність виробу. На вигляд два варіанти тканини можуть бути дуже подібні, але їх вартість буде мати різницю. Різниця появиться при першому ж пранні. Дорожча тканина залишиться такою самою, а дешевша втратить форму та насиченість.

 При пошитті штор у Львові враховуються дизайнерські особливості квартири та бажання замовника. Замовлення виконуватимуться для усіх видів нерухомості: приватний інтер’єр (квартири, будинки), офіс чи адміністративне приміщення, готель пансіонат, це може бути також і бар, ресторан, клуб, чи будинок культури, театр. Окрім штор виготовляються інші додаткові елементи з тканини. Це можуть бути покривала, подушки, дизайнерські пледи, м’які елементи для крісел та диванів.

штори в кухні

 В процесі ремонту квартири чи дому потрібно продумати декорування стін та стель. Бажано мати дизайн проект з візуалізацією всіх приміщень. Планомірність у виконанні всіх ремонтних та оздоблювальних робіт застереже вас від непередбачуваних витрат. Проект дає розуміння кольорової гами та стилю для усіх учасників ремонту та допомагає слідувати задуму вашого дизайну.
 Штори є невіддільною частиною загального дизайну. Функціональний виріб несе в собі індивідуальний декоративну форму та наповнення. Наприклад, в класичному інтер’єрі з великими вікнами добре вибрати Французькі або Італійські види штор. Японські гарно вписуються у квартири в стилі «Лофт» або Мінімалізму. Можливі різні комбінації, проте у вас має бути продуманий та обґрунтований дизайн інтер’єру.

римські штори

Штори поділяються на такі види:

  • Римські;
  • Австрійські;
  • Французькі;
  • Італійські;
  • Японські;
  • Класичні;

 Римські штори – це одне з наймодніших рішень в оформленні вікон. Прості та елегантні, вони будуть органічно вписуватись у приміщення. Завдяки їхнім компактності, їм зазвичай надають перевагу при оформленні невеликих приміщень (кухні, кабінети)
 Австрійські штори – створюють розкішний вигляд. Можуть бути як із суцільних, так і з напівпрозорих тканин. Такі штори ідеально підходять для залів, віталень, спальні чи дитячої кімнати.
Австрійські штори добре компонуються з іншими видами штор. Дуже зручні та універсальні у повсякденному використанні.
 Французькі штори – це парадний варіант оздоблення вікон. Вони додають унікального вигляду інтер’єру.
Притаманний таким шторам текстиль виготовляють з легких та тонких тканин: атлас, шовк, тюль, органза, батист, вуаль. Також виготовляють і з суцільних тканин. Цей вид додає респектабельності приміщенню.
 Італійські штори – мають елегантний і строгий стиль. Добре підходять для спальні та просторої вітальні. Такі штори пасують як до класичного, так і до сучасного інтер’єру та виконують здебільшого декоративну функцію.
 Японські штори – надають інтер’єру завершеності та лаконічності. Східний стиль крізь призму європейського бачення дає цікавий результат в поєднанні.
 Класичні штори прямі, але водночас спонукають до імпровізації. Декоруються різними підхопленнями, магнітами, зшиванням.  Можливо зробити наголос на саму тканину. Вони також піддаються й комбінуванню з іншими видами штор.

штори в дитячу кімнату

Послуги з пошиття штор у Львові.

 До вибору штор на вікнах варто долучити професіоналів своєї справи.
В складі компанії CRAFTART є професійні працівники по дизайну інтер’єру та пошиттю штор на вікна. Наші дизайнери пропонують проектування та виконання усіх елементів оздоблення вашого дому. Пошиття штор один із багатьох видів наших послуг. Запропоновані зразки з каталогу тканини та тюлі допоможуть вам обрати в якій кольорове вирішення. Дизайнер модельєр гармонійно оздобить ваше житло та доб’ється оптимального варіанту ціни на виконані роботи. В результаті ви отримаєте практичний та естетичний вигляд за доступні кошти.