Перепланування та демонтажні роботи у Львові.

перепланування-та-демонтажні-роботи-у-львові

 Перепланування та демонтажні роботи варто починати, попередньо враховуючи всі нюанси. Часто люди задумуються над переплануванням житла та які демонтажні та оздоблювальні роботи потрібно виконати.  Власників квартир часто не влаштовує старе планування. Хочеться більшого простору та корисно використати загальну площу. Часто демонтують стіни між кімнатою та кухнею для створення з квартири студії. У Львові є багато приміщень які мають незручне планування. Особливо це стосується житла в радянських будинках яких не відповідають сучасним запитам.

  Якщо у вас стара квартира що потребує ремонту та перепланування бажано замовити дизайн проект. Щоб створити цікавий дизайн своєї оселі варто проаналізувати всі деталі цього приміщення. Для досягнення свого омріяного комфортного житла варто продумати всі наступні дії до завершальних ремонтних робіт. Це опорні стіни та перегородки, сантехнічні комунікації та інше. Після детального аналізу потрібно врахувати всі можливі варіанти зміни в переплануванні квартири від демонтажу стін до кінцевого розташування меблів електроприладів та сантехніки.

знесення стін

  Щоб самотужки здійснити перепланування та демонтажні роботи на перший погляд не потрібні особливі уміння. Проте в процесі демонтажу стін можуть виникнути не передбачувані деталі. Згідно з планом  не всі стіни можна зносити або робити в них великі отвори. Всі стіни діляться на опорні та перегородки. Несучі стіни є опорою будинку та не підлягають ніяким змінам. Тоді як стіни-перегородки що служать для розподілу загального приміщення можливо зносити. Вони в основному зроблені не надто товстими та з легких матеріалів. На знесення такого плану стін не потрібний дозвіл. Переважно вони з цегли, каменю, бетонних плит, газоблоків або гіпсових блоків. Перед роботою треба впевнитись у відключенні води опаленні електрики.
Перепланування та демонтажні роботи охоплюють знесення стін, фасування в мішки, виніс, завантаження та вивіз будівельного сміття. Для виконання робіт потрібні необхідні інструменти та вправність. Робота досить трудомістка, проте у фахових працівників займе рівно один день. Варто пам’ятати що вивіз та утилізація сміття повинна здійснюватися у відповідних місцях та суворо забороняється вивантажувати у сміттєві контейнери. Тому краще це довірити професіоналам.

демонтаж перегородок з цегли

Як змінити розташування кімнат?

  Квартири вторинного ринку часто мають застаріле не зручне планування. Деколи в наявності є прохідні кімнати що є досить не зручними. Планування в новобудовах Львова є більш комфортним. У квартирах новобудов простіше зробити деякі зміни в розподілі та призначенні кімнат.  В деяких передбачені гардеробні кімнати, що зменшують потребу в зайвих шафах купе.
  Базовий дизайн-проект містить в собі перелік креслень перепланування та демонтажні роботи до габаритів та розташування меблів та електроприладів. Не потрібно спішити з демонтажем стін варта довірити планування досвідченому дизайнеру. Тільки після виконання та затвердження проєктних робіт можливо приступати до ремонту.В переліку планів ремонту на початку повинні бути креслення плану демонтажних робіт, мурування нових стін перегородок, сантехніки, вентиляції та розведення електромережі.

 Студія CRAFTART виконує проектувальні, загально будівельні та декоративні роботи у квартирі, будинку та інших офісних та торговельних приміщеннях. Організація та продуманість всіх наступних дій приводить до отримання бездоганного результату та позбавляє зайвих витрат в процесі перепланування та ремонту квартири або будинку. Інформація про перепланування та демонтажні роботи та ремонтні роботи на сторінці сайту.

демонтаж плитки

  Знесення дерев’яних стін, перегородок з гіпсокартону що втратили властивості та естетичний вигляд не є складним. Процес видалення та розбору конструкцій з гіпсокартону не складний. Всі металеві профілі, гіпсокартон, дерево не підлягають збереженню.
  Бетонні стіни займають найбільш трудомісткий процес видалення. Для цього необхідний потужний інструмент. Щоб знести бетонну перегородку потрібні перфоратор, відбійний молот та болгарки. Складність обумовлена наявністю арматури в стіні з бетону.
  Цегляні стіни та газоблоки розбираються без збереження. Якщо потрібно зберегти стару австрійську цеглу, тоді вартість демонтажних робіт підлягає перерахунку.

Вартість демонтажних робіт у Львові.

демонтаж та вивіз сміття

  Демонтаж цегляних стін, конструкцій з гіпсокартону, підвісних стель, вибивання отворів у Львові якісно та безпечно виконує компанія КРАФТАРТ. Ми пропонуємо послуги з часткового демонтажу. Наприклад все, що потрібно підготувати перед початком ремонту квартири: збивання старої стяжки, дерев’яної підлоги, старої штукатурки, плитки, дверей та інше.

  Демонтаж та заміна сантехнічних приладів та опалення виконується комплексно. Щоб визначити вартість всіх робіт з демонтажу та вивезення будівельного сміття потрібен весь перелік робіт.

  На сторінці ціни на перепланування та демонтажні роботи ви зможете попередньо підрахувати загальну вартість усіх послуг. Після виконання усіх робіт та вивезення сміття квартира та прилегла територія прибираються.