Інтер’єр будинку в стилі американської класики.

американський класичний стиль інтер'єру

 Якщо замовник бажає спроектувати та втілити ремонт будинку в класичному стилі, але без надлишкової химерності та перенасиченого декору, щоб у приміщенні зберігались звиклі форми та стримана кольорова гамма тоді варто звернути увагу на стиль «американської класики». Для цього потрібно створити дизайн проект що містить в собі узгодженість лаконічних форм та кольору, щоб вигляд всіх приміщень будинку був респектабельний, але не старомодний.

американський класичний інтер'єр

Як створити інтер’єр власного помешкання в класичному стилі, що поширений в центральній частині США?

  В інтер’єрі в стилю американської класики основною є простора вітальня де центральним елементом оздоблення є розкішний камін. Він переважно з мармуру з характерними строгими рисами та рельєфними елементами. Вітальня повинна бути досить місткою та декорованою у світлих парадних тонах, з масивним дерев’яним столом, а оббивка стільців з рослинними орнаментами.

  Спальня оформляється з симетричним розміщенням меблів по обидва боки широкого ліжка. Весь інтер’єр: стіни, штори, паркет та меблі виконані в спокійних благородних тонах з доповненням елегантних аксесуарів. Якщо є можливість у спальні бажано мати окрему ванну кімнату. В дитячій кімнаті використовується зональність місця для сну, ігор та навчання.

 

американський стиль в інтер'єрі

В основі «американського» стилю є англійська класика.

  В архітектурі та інтер’єрах класичний стиль який був привезений з Європи мав тенденцію до спрощення. Спочатку він розвивався як колоніальний стиль. Цей стиль дизайну широко використовувався переселенцями з Європи зокрема з Великої Британії. Основні атрибути будівництва були привезені та адаптовані до нових кліматичних умов англійськими колоністами. Цей стиль закріпився та трансформувався у більш спрощений та прагматичний.

 В кінці 18 сторіччя з утворенням нової держави виникла потреба в розбудові великих міст. Американські федеральні будівлі розвивалась під впливом римського архітектурного стилю. Також стрімко розвивалась меблева індустрія. Нью-Йорк став  центром нових дизайнерських рішень, що можемо спостерігати у  меблях, текстилі та інших ужиткових елементах інтер’єру цього періоду. Нові віяння приходили з Європи та мали значний вплив на стиль життя в американському суспільстві.

американський інтер'єр

  На початку 20-го століття з Європи прийшов «Арт-Деко». Початок розквіту архітектурного проектування в США також дуже змінив інтер’єр того часу. Хмарочоси One Wall Street на Манхеттені, їхні оглядові кімнати з концертним залом Radio City в New York стали новизною, що змінили уявлення про архітектуру та створили свій власний стиль що приводив європейців в захоплення. На даний час багато приватних будинків у Європі проектують в цьому напрямку.

класичний американський стиль

Які матеріали та декори використовуються в класичному американському інтер’єрі?

  В класичному американському інтер’єрі йде широке використання природних натуральних матеріалів. Камінь дерево та метал це основа з якої роблять дані приміщення. Дерев’яні елементи домінують у будинку, це балки на стелі, панелі на стінах які часто фарбують в білий колір.

  Невеликі меблі розташовують по периметру кімнати або розставляють «дзеркально», по двох сторонах від центру композиції. Всі меблі в приміщенні з дерева світлого або темного відтінку, в залежності від загальної кольорового рішення інтер’єру. Меблі повинні нести в собі естетику та стриманість в декоруванні та кольоровій гаммі, обов’язково бути практичними та зручними. З текстилю використовуються натуральні тканини шовк, льон, ситець і бавовну.

  З плином часу дизайнерське вирішення інтер’єру змінюється, проте основа незмінна. Сьогодні використовують такі ж способи в декоруванні, проте зараз вони мають зовсім інше звучання. В будинку або квартирі часто поєднують супер сучасні декорування з натуральним дерев’яним різьбленням, та дещо вінтажними меблями. Цей стиль добре застосовується у просторих та високих приміщеннях з великими вікнами.

класичний американський стиль

Де замовити проект американського класичного інтер’єру у Львові.

  Студія дизайну та ремонту КрафтАрт виконує усі дизайнерські вирішення приватних будинків і квартир та виконує повну проектну документацію ремонтних робіт. Дизайнери нашої студії створять для вас неповторний оригінальний проект, що буде відповідати вашому баченню свого власного дому. Наші проекти передбачають планомірне виконання всіх ремонтних та оздоблювальних робіт.

американська класика

 Фахові майстри CRAFTART під наглядом дизайнера втілять задум оформлення приміщення в стилі «американської класики». Пропонуємо широкий спектр послуг у декоруванні: столярні елементи, ексклюзивні різьблені меблі, виготовлення вітражу, художній розпис стін та інші декори, що є складовими елементами інтер’єру в стилі американської класики.

Замовляйте дизайн та ремонт будинку саме у нас.