Ексклюзивні двері під замовлення у Львові

Ексклюзивні двері під замовлення у Львові

 Ще у недалекому минулому вхідні та міжкімнатні двері були зазвичай однотипними, нецікавими та недостатньо якісними. Типовий випадок – фанері, двері оздоблені штучною шкірою та фігурним малюнком із гвіздків та кнопок.

 Сьогодні ж вибір фактично необмежений. Сталеві, дерев’яні, скляні, двері із комбінованих матеріалів – таке розмаїття дозволяє обрати не лише практичний, а й гарний варіант, що стильно впишеться та доповнить інтер’єр.

 Багатий вибір має й інший бік. Не так просто зорієнтуватися серед асортименту, щоб обрати дійсно функціональну та надійну модель. Але через це не доведеться турбуватися, якщо заздалегідь звернутися до фахівців. Дизайн-студія Craftart у Львові – це чудова можливість доручити всі складні питання досвідченим майстрам. Ми з легкістю допоможемо відшукати ідеальний варіант під будь-які запити та побажання.

Переваги дверей на замовлення

Двері під замовлення щороку стають все популярнішими у Львові. Всупереч поширеним стереотипам, це зовсім не дорога розкіш, а скоріш навпаки – економія власного часу, сил та нервів. Ось лише деякі переваги:

  • Асортимент. Матеріали, кольори, фактури, оздоблення – вибір фактично безмежний. Можна обрати чи спроектувати модель під будь-який інтер’єр.

  • Терміни. Двері на замовлення економлять найдорогоцінніший ресурс – час. Не доведеться витрачати його на тривалі походи по магазинах, коли всі роботи після узгодження проекту будуть виконані у чітко визначені терміни.

  • Оригінальність. Дизайн дверей не менш важливий за дизайн меблів, текстилю, тощо. На замовлення можна втілити дійсно ексклюзивні рішення для дому, офісу, інших приміщень.

  • Стиль. Двері на замовлення легко вписати в стилістику існуючого інтер’єру, від класики до екстравагантного мінімалізму.

  • Індивідуальний проект. Всі заміри робляться індивідуально. Під час узгодження проект можна доповнювати та вдосконалювати за власними побажаннями.

  • Вартість. Ціна замовлення в повній мірі виправдана бездоганною якістю результату.

  • Матеріали. Матеріали, фурнітура та інші дрібниці ретельно обираються під конкретний проект. Це гарантія надійності результату.

Окрім того, виготовлення дверей під замовлення – це єдиний можливий варіант, якщо прохід нестандартної форми, розміру чи розташування.

Чому замовити двері варто саме у нас?

 Двері – невід’ємна частина будь-якого інтер’єру. Дерев’яні двері крім функціональності створюють особливу атмосферу у приміщенні. Різьблений декор свідчить про смак та статус господаря будинку. Натуральний матеріал і природна текстура різних порід дерева додадуть унікальності та витонченості вашому будинку. Цей виріб водночас створює затишок в квартирі і є атрибутом розкоші та харизматичності оселі.

 В залежності від дизайну інтер’єру можна надати перевагу класичним стриманим формам і м’якому тонуванню. Також можливе вирішення форми та кольору, що відповідає сучасним тенденціям світового дизайну.

Розробки наших проектантів та художників охоплюють будь-які можливості та побажання наших клієнтів, і прослужать вам багато років.

 Дизайн-студія Craftart – це креативність, сучасні тренди, оригінальність та професійний індивідуальний підхід до кожного проекту.