5 причин зробити ремонт в офісі

5 причин зробити ремонт в офісі

Офіс – це обличчя компанії. Адже саме його в першу чергу бачать гості та партнери. А від атмосфери в офісі залежить комфортна атмосфера в колективі. А отже й ефективність роботи загалом. Тож не варто відкладати ремонт офісу наостанок: це настільки ж важливий крок, як і закупівля обладнання, техніки, тощо.

Ми пропонуємо щонайменше 5 суттєвих причин зробити ремонт в офісі:

1. Ергономіка

Організація робочого процесу – складна і відповідальна справа, яка вимагає комплексного підходу. І ремонт офісу тут займає не останнє місце. Ергономічне облаштування всіх приміщень, зручне зонування, наявність кімнати для відпочинку та обідньої перерви, продумане розташування меблів та техніки – все це безпосередньо впливає на робочий процес.

Вам не доведеться винаходити колесо із нуля. Наші фахівці мають багатий досвід із облаштування офісних приміщень, тож ми точно знаємо, як краще оформити ту чи іншу зону, як прорахувати площу в залежності від кількості співробітників, як розмістити робочі місця так, щоб працівники не заважали один одному.

2. Імідж

Стильний оздоблений офіс – важливий іміджевий атрибут. Гарний та доглянутий ремонт, якісні матеріали, продумані кольори, декор – все це викликає довіру. А саме від іміджу залежить успіх бренду.

Якщо потенційний партнер чи клієнт приходить до вашого офісу та бачить затишну атмосферу та увагу до дрібниць – все це заздалегідь викликає довіру. З такою компанією завжди приємніше мати справу, адже вона виглядає надійнішою та привабливішою.

3.Фірмовий стиль

Продуманий до дрібниць фірмовий стиль завжди грає на руку бренду. Компанію краще впізнають та більше довіряють. Всі великі та серйозні фірми мають так звані брендбуки, де окрім загальної концепції та цінностей прописані кольори, патерни, графічне оздоблення та інші важливі атрибути фірми. Найкращі офіси завжди оздоблені із урахуванням цього. Таку тенденцію легко помітити навіть серед державних установ із численними філіями: пошта, банки, тощо.

4. Увага до працівників

Успіх компанії – це не лише її репутація на ринку, а в першу чергу злагоджена та ефективна праця всіх співробітників. Тому не можна нехтувати потребами та комфортом кожного відділу та працівника окремо. Важливо, щоб у людей були зручні меблі, на пошуки ліфту не потрібно було витрачати чимало часу, а прибирання не викликало додаткових складнощів і не заважало повсякденному розкладу.

Саме із таких дрібниць складається злагоджений колектив, адже жоден сучасний тімбілдинг не налагодить атмосферу в місці, де людям щонайменше постійно незручно.

5. Безпека

Старі приміщення та старі матеріали часто не відповідають актуальним стандартам якості. Ми ж виконуємо ремонт з урахуванням всіх норм пожежної та санітарної безпеки, тощо. Все це – з урахуванням специфіки діяльності та робочого режиму компанії. А отже у вас не буде проблем із контролюючими службами, а всі приміщення будуть максимально безпечними.

А замовити професійний ремонт в офісі у Львові ви можете у нас. Дизайн студія Сraftart втілить у життя будь-який найскладніший проект з урахуванням ваших побажань та потреб.