Ексклюзивні меблі під замовлення у Львові

Облаштування житла, кабінету, офісу чи будь-якого іншого приміщення – це завжди величезна відповідальність. Хочеться, щоб все було гарно, стильно, зручно та функціонально. У помешканні повинно бути комфортно, на робочому місці – працювати, а до улюблених розваг та дозвілля – повертатися знову і знову.

З кожним роком вимоги до оформлення інтер’єрів все зростають. Разом із ними зростають і вимоги до якісних, надійних, оригінальних меблів. Розмаїття стилів та варіантів зараз майже нескінченне, і зорієнтуватися серед них не так просто.

Саме тому легше одразу звернутися до професійних дизайнерів та виробників. Дизайн-студія Craftart у Львові спеціалізується саме на розробці та втіленні цілісних інтер’єрів, а також на виготовленні окремих дизайнерських та декоративних елементів.

Сьогодні є можливість створити унікальний проект з урахуванням усіх побажань та смаків. Достатньо сформулювати власні думки або звернутися за ексклюзивними варіантами до досвідчених дизайнерів. Після затвердження ідеї вона буде майстерно реалізована в найкоротший термін.

Переваги меблів під замовлення

Замовлення ексклюзивних меблів у Львові має численні переваги, порівняно з готовими серійними моделями:

  • Розмаїття. Можна легко втілити найскладніші та найнетиповіші проекти. Варіюються форми, матеріали, кольори, текстури та оформлення.

  • Швидкість. Не доведеться витрачати дні та тижні на походи магазинами у пошуках чогось більш-менш підходящого.

  • Індивідуальність. Меблі на замовлення завжди виготовляються по індивідуальним замірам. Не доведеться перейматися, що омріяна шафа не влізе у кімнату, а тумба не гарно стикуватиметься зі столом.

  • Стиль. Інтер’єр на замовлення завжди гармонійно витриманий у єдиному стилі. Це може бути традиційна класика чи найсучасніший хай-тек, але всі елементи, включаючи дрібний декор чи фурнітуру, працюють на загальний результат.

  • Вдосконалення. В процесі обговорення проекту в нього легко внести певні правки чи доповнення, додати деталі, зробити концепцію довершеною.

Хоча меблі на замовлення зазвичай дорожчі за серійні, їх вартість сповна виправдана бездоганною якістю, ретельним та індивідуальним вибором матеріалів, раціональним використанням простору та професійним втіленням найбільш сміливих ідей.

Чому замовити меблі варто саме у нас?

При створенні дизайн-проекту інтер’єру, обов’язково повинні враховуватись стиль, габарити та розташування меблів. Наші спеціалісти зможуть розробити проект та виготовити ексклюзивні меблі, або підібрати готові вироби провідних світових брендів. Також є можливість виготовити меблі до існуючих антикварних зразків, чітко дотримуючись заданого стилю.

Наприклад, кабінет виконаний в англійському стилі це створення іміджу керівника. Його стилістика буде продумана і втілена до найменших дрібниць,враховуючи всі нестандартні побажання клієнта. Також, меблі до кухні, спальні, вітальні додадуть оригінальний стиль, комфорт та затишок вашому дому. Елітні меблі виконуються з різних порід дерева. Ручна різьба професійних художників створює неповторну рель’єфну композицію в різних стилях мистецтва.

Працюємо в різних напрямках і стилях. Поєднуючи різні матеріали: дерево, метал, скло, камінь, художник надасть шарму та особистості ваших меблів.

Дизайн-студія Craftart – це креативність, сучасні тренди, оригінальність та професійний індивідуальний підхід до кожного проекту.