Виготовлення кухонь у Львові на замовлення

Кухні під замовлення у сучасних квартирах та будинках – вже давно не рідкість. А іноді це навіть невід’ємна необхідність, адже у моді нетипові планування, об’єднання приміщень та складне зонування. Постійно зростає кількість побутової техніки, яку необхідно десь розмістити. А потреби кожного власника відрізняються.

Саме тому готові типові рішення все частіше не задовольняють покупців. Проте альтернатива є: у Львові це кухні на замовлення від Сraftart. Індивідуальний проект враховує всі ваші побажання, матеріали та кольори змінюються за вашим смаком, а начиння шаф та ящиків можна повністю адаптувати під свої потреби.

Вам не обійтися без власного проекту у таких випадках:

 • Якщо жодне з готових рішень у торгівельних центрах не задовольняє ваші потреби;
 • Якщо у вас занадто мала площа і важливо зекономити кожен сантиметр;
 • Якщо готові меблі не подобаються вам якістю чи деталями;
 • Якщо ви полюбляєте авторські дизайн-проекти;
 • Якщо індивідуально спроектований під ваш спосіб життя гарнітур – давня мрія;
 • Якщо кімната відрізняється нетиповими особливостями, які необхідно враховувати під час ремонту.

Переваги кухонь під замовлення у м. Львів

Кухня – приміщення, де вся сім’я збирається зранку та ввечері. Тут проводяться сімейні свята і дружні вечірки. Окрім того, вона обов’язково має бути функціональною, щоб побутові клопоти також були приємними.

Головні переваги кухонь на замовлення у Львові:

 • Кваліфіковані майстри знімають всі розміри, прораховують розташування труб та проводки, виводи розеток, вентиляцію, тощо.
 • Можна варіювати ширину та довжину робочої поверхні, глибину шаф та полиць, висоту розташування навісних модулів.
 • Легко змінити типове розташування робочого трикутника: холодильника, мийки та плити.
 • Нестандартні розміри, оригінальні форми, креативні дизайнерські рішення – все це виготовлення кухонь у Львові від Сraftart.
 • Гарнітури бувають лінійними, Г-подібними, П-подібними чи острівними – в залежності від розмірів та форми кімнати.
 • Іншого такого проекту напевне не буде більше ні у кого в місті чи навіть у країні. Адже кожний гарнітур та ремонт завжди особливий до найменших дрібниць, на кшталт кріплень чи фурнітури.

Важливий критерій розробки кухонь на замовлення – ціна. Вона залежить від обраних матеріалів, конструктивних особливостей модулів, розмірів, оздоблення, декорування, тощо.

Кухні під замовлення у Львові. Ціна за домовленістю

Сraftart – сучасна студія дизайну. Наші майстри розробляють та втілюють у життя найскладніші індивідуальні проекти. Переваги наших кухонь на замовлення – ціна, якість та оригінальність. Мінімалізм, скандинавські інтер’єри, класичний чи сучасний стиль – будь-який з них гармонійно доповнять вишукані меблі.

Кухні під замовлення у Львові виготовляються виключно під ваше планування та розміри. Тож можете не перейматися, що під час монтажу десь не вистачить кількох сантиметрів чи залишаться негарні шпарини. Про все це подбають наші дизайнери.

Планування інтер’єру та виготовлення меблів індивідуально – це гарантія, що ваша кухня буде саме такою, про яку ви завжди мріяли.