Вітраж в міжкімнатні двері у Львові.

вітраж у двері

 Вітраж в міжкімнатні двері це окраса інтер’єру. Художній вітраж у вхідні та міжкімнатні двері здавна має попит серед людей з високими естетичними запитами. Дерев’яні міжкімнатні двері з вітражем це ознака високого класу та рівня інтер’єру. При виборі дверей з масиву виникає потреба в монтажі скла або вітражу в отвір полотна. Звичайне матоване скло або імітація вітражу в поєднанні з добротними дерев’яними міжкімнатними дверми виглядає недоречно. Ці дешеві матеріали поєднуються тільки з дешевими дверима. Цінова категорія дверей з масиву вимагає доповнення справжнім вітражем виготовленим з кольорового художнього скла.

вітраж у міжкімнатні двері та мебл

 Вітраж має досить давню історію, що сягає початку ще древнього Риму. Пізніше розквіту набув у оздобленні готичних храмів та фортець. В епоху Ренесансу та до початку 19 сторіччя технологія була незмінна. Стереотипне сприйняття вітражу як елемент церковного декору зламав Луїс Комфорт Тіффані.
 Новий технологічний варіант виготовлення вітражу добавився у 19 столітті та набув нового витку у розвитку декоративно ужиткового мистецтва. Луїс Комфорт Тіффані винайшов метод спаювання фрагментів скла за допомогою мідної фолії. Це дозволило виготовляти дуже деталізовані сюжетні вітражі з найдрібніших елементів скла. Він заснував індустрію елітного бізнесу у Ню Йорку, що пізніше перекинувся у Європу та набув ще одного витку у стилі Сецесія.

 Вітражне мистецтво розвивається та трансформується, набуваючи інших форм та сприйняття. Сьогодні застосування художніх вітражних композицій має широке використання не тільки у приватних будинках, а й у громадських спорудах, торговельних залах, ресторанах та готелях.

варіант вітражу в двері

Придумати варіант вітражу в двері з масиву.

 Попередньо художник вітражист виконує ескіз. Малюнок та кольорова гама скла повинна відповідати стильовому напрямку загального інтер’єру. Якщо ремонт уже готовий пропонується виконати вітраж у міжкімнатні двері з дотриманням наявної кольорової гами. До уваги береться всі наявні декоративні елементи в домі. Найбільше міжкімнатних дверей розташовані в коридорі. Тому основна кольорова та декоративна прив’язка має бути до коридору. Вітраж у міжкімнатні двері також повинен органічно вписатись у дизайн кожної кімнати та кухні. Тональні відношення кольору має бути універсальним для усіх приміщень будинку або квартири.
 Вітраж в двері є активним художнім елементом декору інтер’єру. Вигляд його постійно змінюється протягом доби при різному освітленні. При денному яскравому світлі вітражні елементи скла мають вигляд напівпрозорого мармуру, а коли світло проходить наскрізь він переливається та оживає. Гра світла та кольору створює неповторну атмосферу вишуканості та затишку.

вітраж в двері в японському інтер'єрі

Який вітраж встановити у міжкімнатні двері?

 Вітраж зберігає свою актуальність протягом багатьох століть. За допомогою техніки відомого художника та ювеліра Луїса Тіффані можливо створити вітражі в двері будь-якого стилю та напрямку. Наприклад, в класичному інтер’єрі Львова зі стриманими декоративними елементами, в якому часткова присутня гіпсова ліпнина, венеційська декоративна штукатурка, шпалери гармонійно впишеться вітраж в міжкімнатні дерев’яні двері з відповідним орнаментальним наповненням.
 В сучасних будинках Америки популярністю користується фасетований вітраж в дверях. Це поєднання скла різноманітної фактури та прозорості з ограненим фігурним склом. Скляні композиції з ограненого скла часто зустрічаються в вхідних парадних дверях. Такий вітраж створює легкість та повітряність у приміщенні. Переливання скла та граней сповнює хол легкості та просторовості. Парадний вигляд такого вітражу в двері набуває все більшої популярності в приватних будинках України.

вітражне скло в двері

Сучасні тенденції вітражного мистецтва.

Сьогодні застосування художніх вітражних композицій має широке використання не тільки у приватних будинках, а й у громадських спорудах, торговельних залах, ресторанах та готелях. Вітражі використовуються для оздоблення дверей, ніш, кухонних меблів, шаф-купе, стель та вікон. В ультрасучасних інтер’єрах знайдеться місце для вітража. Присутність на ринку широкого асортименту скла відомих брендових фірм США дозволяє створити унікальний витвір на ваш особистий смак. Технологія виготовлення та фантазія дозволяє виготовити індивідуальний та неповторний вітраж у двері, вікна та стелі.

технологія та вартість вітражу

Технологія та вартість вітражу в міжкімнатні двері.

 В наш час власники будинків та квартир бажають створити свій особистий та комфортний простір.
 Студія CRAFTART виконає вітраж в міжкімнатні двері на замовлення згідно з запропонованим та узгодженим проектом. Художники вітражисти творчої майстерні запропонують варіанти ескізів що відповідатимуть вашим уподобанням та інтер’єру приміщення.
 Під час виготовлення художнього вітража у двері ми використовуємо скло та матеріали, брендових фірм: “Spectrum Glass”, “Wissmach Glass”, “Uroboross Glass Company” виробництва США та Канади. Ціна художнього листового скла залежить від фірми виробника, кольору та фактури. Решта матеріалів відносно сталої вартості. Переважно вартість матеріалу дорівнює 60% від загальної ціни. Ціна готового виробу визначається складністю та кількістю скляних елементів. Наприклад, ціна готового вітражу у великі міжкімнатні двері площею 0,5 м² буде вартувати біля 220 у.о.
 Професійні художники вітражної майстерні CRAFTART виконають та вмонтують вітраж в міжкімнатні двері будь-якої складності та конфігурації у Львові на замовлення.