Виконання та супровід ремонтних робіт у Львові.

викнання та супровід ремонтних робіт

Виконання і супровід ремонтних робіт: точність та бездоганність

Щоб довгоочікуваний ремонт був виконаним професійно, а результат сповна виправдовував очікування, обов’язково необхідний кваліфікований супровід ремонтних робіт. Його мета:

  • Проконтролювати відповідність результату згідно із проектом;
  • Забезпечити своєчасне виконання всіх етапів та дотримання термінів;
  • Вкластися у відведений бюджет;
  • Слідкувати за якістю результату;
  • Своєчасно виявити розбіжності, непорозуміння та необхідність внести певні зміни.
дизайнерський супровід ремонту

  Дуже часто люди що задумали зробити ремонт у квартирі або будинку повторюють одні й ті ж помилки. Відсутність проекту та креслень задає ще більшої туманності в досягнені цілі. Багато хто вважає, що коли розіб’є всі етапи робіт довіривши їх окремим не зв’язаними між собою бригадам майстрів то вдасться зекономити кошти. Хто хоча б раз робив ремонт у своєму домі таким чином добре пам’ятає чим це грозить. Кожен майстер робить свою роботу, проте його абсолютно не цікавить подальший етап роботи наступних майстрів. Обмежена відповідальність та незлагодженість різних майстрів призводить до затяжного та проблемного процесу.

  Найкраще, коли ремонт квартири виконує одна фірма що має у своєму штаті фахівців вузької та широкої спеціальностей та націлена на загальний результат. Таким чином кожен спеціаліст добре знає свою роботу та залишає підготовлену базу для наступних робіт. Команда майстрів: сантехніків електриків, малярів та плиточників діє як один організм – послідовно та якісно крок за кроком синхронно іде до цілі. Це дозволяє уникнути ризики та непередбачених ситуацій, своєчасно вносити правки та забезпечити досконале втілення дизайнерського проекту в ремонті. Саме цим і займається студія Craftart у Львові. Наші кращі проектанти та майстри зможуть відтворити оригінальні та креативні ідеї будь-якої складності.

супровід ремонту

Авторський супровід для втілення мрій

Детально та до найменших дрібниць відстежити точність виконання проекту може лише його автор. Тому супроводжувати ремонт повинні саме ті люди, які розробляли його концепцію та проект. Авторський супровід дозволяє втілити найскладніші інтер’єри, дотримуючись усіх початкових ідей та планів.

Відтворити у реальному житті віртуальні макети та інші елементи візуалізації разом із розрахунками не так просто. В процесі постійно виникають додаткові питання та нюанси, що потребують негайного вирішення. Створення планів та креслень – це лише початковий етап. Саме від їх перенесення у життя залежить кінцевий результат, який і отримає замовник.

дизайн та супровід ремонту

  Супровід ремонтних робіт передбачає цілий комплекс систематичних заходів, що направлені на успішне втілення проекту на всіх рівнях: технологічному, технічному, інженерному, візуальному, естетичному, тощо. Проектна документація заздалегідь чітко прорахована, розроблена та узгоджена із замовленням, тож її дотримання – принципово важливе.

  Фахівці Craftart водночас запропонують найцікавіші індивідуальні проекти, візьмуться за їх реалізацію та проконтролюють кожний етап ремонту, всі ремонтно-оздоблювальні роботи, аж до презентації готового об’єкту власнику.

процес ремонних робіт

Для чого необхідний супровід ремонтних робіт?

  Розробники проекту постійно навідуються на об’єкт, консультують будівельників та ремонтників, коригують та надають уточнення за необхідності. Також супровід незамінний при виборі матеріалів та витратних компонентів. Проводиться постійний контроль за процесом усіх ремонтних робіт та цільове використання матеріалів. Таким чином значно легше вкластися водночас у заданий стиль та кошторис.

  Супровід ремонту допоможе уникнути таких типових проблем, як неправильний вибір оздоблювальних матеріалів, не той відтінок, помилки у габаритних розмірах, неправильне розташування інженерних мереж, меблів, тощо. Адже значно простіше попередити такі непорозуміння заздалегідь, аніж потім усувати їх наслідки.

супровід ремонту у львові

  Для уникнення небажаних перероблень потрібно замовляти хоча б базовий дизайн проект. В цей пакет документів входять креслення планів в яких позначене всі послідовні дії в ремонті. Це креслення демонтажних робіт, монтаж стін, розташування сантехнічних та електричних приладів, електромережі, вентиляційного обладнання. Майстри повинні точно дотримуватись розмірів та розташування всіх компонентів, які позначені на відповідних планах. Також в дизайн проект містить в собі всі розгортки стін з розташуванням і маркуванням декору та кольору. Проектант повинен попередньо провести експертизу всього приміщення та врахувати та попередити усі проблемні місця.

ремонт спальні

  Якщо чітко та послідовно дотримуватись планів роботи тоді весь процес ремонту пройде швидко та без ексцесів. Замовлення професійного супроводу у Львові обходиться значно дешевше, ніж виправлення пізно виявлених помилок.

  Складові якісного ремонту – оригінальний та практичний проект, якісне та своєчасне його втілення, а також професійний та досконалий контроль. Саме це і пропонуємо ми у Craftart.