Як сворити цікавий дизайн інтер'єру у Львові

Створити цікавий дизайн інтер'єру

Дизайн інтер’єрів як мистецтво втілювати мрії

Створити цікавий дизайн інтер’єру мріює багато власників квартир новобудов Львова. Українська культурна столиця славиться неабиякою креативністю мешканців. Кожен мріє створити свій власний цікавий дизайн інтер’єру. Бо що може бути більш натхненним і більш відповідальним! Трішки розкажемо вам, як відбувається цей магічний процес розробки дизайну у СRAFTART.

дизайн в квартирі

Створити цікавий дизайн інтер'єру у м. Львів — покроковий рецепт

    Крок перший — розробка якісного та вишуканого дизайн-проекту. Саме з нього розпочинається праця над майбутнім дизайном. Це своєрідний план робіт, у якому дизайнер старається зобразити буквально все: від основної ідеї ремонту (як от, наприклад, стильова направленість) до декорування  приміщення та розташування меблів, від загальної кольорової гами оздоблювальних матеріалів до підбору тональності дрібних деталей інтер’єру. Правильність та чіткість виконання дизайн-проекту напряму впливає на можливість повної реалізації ідей у майбутньому. Крім цього, дизайн-проект дозволяє узгодити всі деталі роботи з замовником: обміркувати, яким саме чином можна виправдати очікування власника житла щодо дизайну інтер’єру.

    Щоб оптимально використати наявний простір та розробити кілька варіантів розміщення меблів, креслять план квартири. Після цього, приміщення розбивається на функціональні зони, які можуть бути відділені одна від іншої різноманітними стелажами, шторами, перегородками й тому подібним — все залежить від мети та завдань проекту. Також ніхто не скасовував деякі фахові хитрощі дизайну інтер’єрів. Так, наприклад, відомо, що біла стеля і світлі стіни створюють візуальний ефект розширення простору, а керамічна плитка великого формату — ефект глибини. Для кожного конкретного випадку є свій професійний «фокус».

інтер'єр

Створення дизайн проекту зекономить вам кошти та застереже від небажаних змін або перероблювання під час ремонту квартири або приватного будинку. В дизайн проект входить: візуалізація, всі креслення демонтажних та монтажних робіт, розведення електромережі, сантехніка, гіпсокартонні роботи, монтаж плитки та підлоги. На кресленнях повинні бути точно позначені усі елементи які будуть виконуватись в процесі ремонту приміщення та супроводжуватись дизайнером. На завершальному етапі це оздоблення та декор вашого інтер’єру.

 Досвідчений дизайнер в процесі розробки проекту бачить кінцевий результат і шляхом візуалізації повинен показати його замовнику. Щоб досягнути доброго результату власнику варто замовити комплексний ремонт з дизайном у студії Сraftart. По перше – при ремонті «під ключ» базовий дизайн проект безкоштовний. По друге – наша команда фахівців виконає всі ремонтні та оздоблювальні роботи. І по третє – ми виконуємо всі види декоративних робіт, які задовільнять навіть найвибагливішого клієнта. Всі роботи від початку та до кінця проводяться під наглядом нашого дизайнера тому помилки в процесі ремонту виключаються. При потребі можна використати декоративну штукатурку, ліпнину, вітраж, камін, художній розпис стін, живопис та інше. Всі ці елементи дизайну виконуються згідно з основним проектом та розробляються в додаткових індивідуальних проектах та зразках матеріалу. Зокрема, ваша безпосередня участь та творчий дух проявиться щоб створити цікавий дизайн інтер’єру та втілити у реальність.

 Перелік розцінок та послуг дизайнера, ремонтних, оздоблювальних та художніх робіт ви зможете знайти на відповідних сторінках нашого сайту.

дизайн студії

  Симетрія, асиметрія, повтор, нюанс, контраст — ось невеличкий словничок дизайнера на наступному етапі роботі. Після розділення на функціональні зони та своєрідного візуального роздроблення простору, визначаються головні та додаткові композиційні акценти інтер’єру. Використовуючи різноманітні засоби композиції, досягається відчуття свободи та динамічності або ж навпаки — додається нотка розміреності та чіткої організованості. Як відомо, зміна атмосфери у домі може кардинально змінити життя.

дизайнерське вирішення

Дизайн квартир у м. Львів: мрії здійснюються

  Майстерна робота дизайнера, що створює цікавий неординарний інтер’єр в якому усі деталі будуть витримані у своєму стилі — основна ціль студії Сraftart.  Наші спеціалісти націлені на виконання проекту та втілення його в життя. Задача нашої студії придумати дизайн інтер’єру квартир у м. Львові, що буде відповідати смаку та вподобанням його характеру та темпераменту.  Студія Крафт Арт допоможе втілити ваше бажання бути сучасним та внесе новий свіжий вигляд помешкання на противагу сірій буденності.

Продуманість та поступове виконання усіх проектних та ремонтних робіт в кінці дасть очікуваний результат. Слідуючи планам дизайн проекту поступово виконуються всі роботи з дотриманням усіх норм та технології.

Створити цікавий дизайн інтер’єру та виконати ремонт квартири під ключ у Львові ви можете замовити саме у нас.