Ремонт у вітальні

ремонт у вітальні

 Вітальня це лице квартири тому потребує особливого підходу. Якісно зроблений ремонт у вітальні стане візитною карткою вашого дому.
Загальний ремонт квартири потребує правильного розподілу коштів на всі кімнати та виділити варто вітальню. Найбільшу частину витрат припадає на ремонт кухні та санвузла у квартирі. Витрати включають сантехнічні роботи опалення монтаж плитки та сантехнічних приладів. На кухню та ванну кімнату припадає 70-75% від загальної вартості всіх коштів на ремонтні роботи, будівельні та оздоблювальні матеріали. Наприкінці ще додаємо вартість сантехнічних приладів ванна або душова кабіна, умивальник, змішувачі, рушникосушка та інше.
 Часто після виконання цих необхідних робіт та закупівлі техніки залишається небагато коштів, щоб для оздоблення кімнат. Щоб уникнути такої ситуації варто скласти повний кошторис ремонтних робіт та витрат на матеріали. Маючи на руках кошторис та хоча б мінімальний дизайн проєкт ви зможете слідувати за виконанням кожного послідовного етапу всіх ремонтних робіт у квартирі. Контроль витрат що закладені у весь ремонт квартири дозволить вам чітко вложитися у задуманий бюджет.

сучасні тенденції дизайну

Популярні тенденції в ремонті новобудовах Львова 2021

 Перш за все люди що придбали квартиру у новобудові не женуться за ультра модним дизайном що швидко минає. Здебільшого прагнуть облаштувати вітальню та інші кімнати у стриманому та функціональному стилі. Всі елементи у квартирі мають бути в гармонійні в легких та спокійних пастельних тонах. Потрібно створити у вітальній кімнаті позитивну атмосферу без надлишкових декорів. Одним словом «для життя»

Ідеї дизайну для ремонту вітальні.

Пропонуємо декілька дієвих порад для ремонту у вітальні. Варіанти оздоблення вітальні можуть бути різноманітні залежно від концепції дизайну.

ремонт вітальні у класичному стилі

Вітальня в класичному стилі

 Дизайн та ремонт вітальній кімнаті в класичному стилі варто використати венеціанську декоративну штукатурку або шпалери. Декоративна «венеціанка», «стукко», «марморіно» часто використовується у стриманих класичних інтер’єрах та добре поєднується з класичними дерев’яними меблями та французькими шторами. В дорогих та елітних вітальнях центральним елементом є камін з мармуру або пісковику. Доповненням служать дерев’яні меблі з художньою різьбою та вітражі у дверях.
 Для бюджетного варіанту ремонту можливе часткове оздоблення стін та стелі декоративною штукатуркою. Наприклад, виділяємо одну або дві протилежні стіни з допомогою нанесення декоративної штукатурки, а решта стін під фарбування. Потрібно обрати стін що знаходиться перед та позаду м’якої частини. вдале поєднання кольору та фактури стін з текстурою паркету або паркетної дошки надасть неперевершеного вигляду вашій вітальні за невеликі кошти.

ремонт вітальні в стилі Лофт

Ремонт вітальні в силі Лофт

 Ремонт вітальні у новобудові в стилі Лофт можливо використати недорогу декоративні гіпсову плитку, що імітує цеглу. Цікавий зовнішній вигляд та екологічно чистий матеріал стане оригінальною та сучасною окрасою вашої вітальні. Ще одна перевага на користь декоративної гіпсової плитки це швидкість монтажу та зносостійкість перед зовнішніми подразниками. Також монтаж не потребує попередньої підготовки стіни. Монтується на штукатурену стіну, що дозволяє економити кошти.
 Декорування окремої стіни в поєднанні з грубими дерев’яними елементами дасть неперевершений ефект та буде виглядати стильно та сучасно. Гіпсова плитка під цеглу також добре поєднується з декоративною штукатуркою «бетон» та надасть сучасного індустріального звучання в стилі Лофт.

Ремонт у вітальні

Мінімалізм у вітальній.

 Ремонт вітальні в стилі мінімалізм на сьогодні є досить популярним. Основні риси дизайну вітальні в даному стилі є максимально вільний простір не захаращений меблями та надлишковим декором. Основні особливості мінімум оздоблення та максимум функціональності та комфорту. Присутні максимум 2 кольори на стінах та одинокі акценти у світильнику, геометричній вазі або скульптурі малої форми. Ремонт вітальні в стилі мінімалізм це стандартний ремонт з прямими стінами та стелями. Проте підготовка стін та стелі повинна бути ідеальна.

Скандинавський стиль в ремонті вітальні

Скандинавський стиль в ремонті вітальні.

 Скандинавський стиль з’явився у Данії, Норвегії, Фінляндії, Ісландії та Швеції у 30-х роках. Популярності у світі набув у 50-х роках.  Особливості ремонту інтер’єра вітальні це максимальне використання природних матеріалів. Це дерево натуральний камінь та інші Еко матеріали, присутність каміну та рослин.

 Для оздоблення стін вибирають білий або світло кремовий колір. На підлозі паркетна дошка або паркет з масиву природного кольору. Якщо дозволяє висота приміщення використовують декорування дерев’яними балками. Частину стіни оздоблюють дерев’яними панелями різної конфігурації. Проте кількість елементів дизайну має бути чітко обмежена і мати декоративний та водночас функціональний характер.

Ремонт вітальні в етностилі

Ремонт вітальні в Етностилі

 Етностиль в інтер’єрі вітальні це використання національних та природних мотивів що характеризує той чи інший регіон земної кулі. Різні народи по своєму розуміють комфорт у приміщенні, проте використання мотивів потрібно адаптувати під європейського споживача. Наприклад, в Африканському стилі беруть характерну колористику яка присутня у різних регіонах Африки.

 Оздоблення однієї центральної стіни декоративною штукатуркою що імітує мазанку, підлога можливо вистелена з темної паркетної дошки дерева Мербау. Одна або декілька одиниць характерних меблів бамбукові жалюзі та африканський в’язаний плед, декілька глиняних декоративних глечиків і вітальня в африканському стилі готова. Японський реальний стиль максимально мінімалістичний, тому в європейських та американських інтер’єрах його інтерпретують на власний манір, додаючи максимального комфорту. Це стосується всіх етнічних стилів.

дизайн в етно стилі

 Середземноморський, Український, Мексиканський, іспанський Індійський, Прованс, кантрі далеко не повний перелік. Для ремонту вітальні в етностилі є широкий діапазон для вашої фантазії. Щоб добитися потрібного вигляду знадобиться підібрати характерні мотиви, кольорову гаму та дрібні елементи декору. Всі поєднані елементи дизайну мають задати певний характерний настрій та затишок вашій вітальні.

Що є основним в ремонті вітальні.

 Для виконання всіх видів ремонтних робіт варто скористатись послугами професіоналів. Основне не колір чи декор в ремонті вітальні, а добра технологічно витримана підготовка стін та стель. Колір можливо поміняти з часом, але первинна підготовка стін та стелі повинна бути якісна. Виконані добротно штукатурні та малярні роботи з використанням якісних будівельних матеріалів дають можливість змінювати оздоблення у майбутньому. Рівні стіни прослужать вам протягом багатьох років та ви зможете виконати повторне фарбування без додаткових витрат.

ремонт в квартирі

 Студія ремонту CRAFTART пропонує всі види ремонтних робіт у Львові. Проект, попередній кошторис та злагоджена робота майстрів всіх напрямків допоможе вам отримати бажаний результат у стислі строки.