Ремонт квартири в центрі Львова

ремонт-квартири-в-центрі-львова

Ремонт житла в старих будинках переважно затратна справа.
Деякі квартири не бачили змін декілька десятків років. До вторинного ринку житлових приміщень у Львові входять будинки створені у різний час. Вік будівель може складати й 400 років.

Частковий ремонт квартири в центрі Львова.

У квартирах старих польських та австрійських будинків кінця 19- початку 20-го століття де в недалекому минулому робився капітальний ремонт якість загальний стан не викликає претензій. Варто перефарбувати стіни, стелю. Замінити стертий ламінат або паркетну дошку новою. Якщо попередні ремонтні роботи були виконані бездоганно тоді при деякій зміні дизайну майбутні витрати будуть мінімальні. Квартири в цегляних будинках, що збудовані в 70-90 роках можна провести частковий ремонт. Для початку потрібний чіткий аналіз приміщень. Після глибокої експертизи складається план дій.

капітальний-ремонт-квартири-в-центрі- львова

Капітальний ремонт квартири в центрі Львова.

Капітальний ремонт квартири в центрі Львова в старому австрійському будинку  потребує особливого підходу. Приміщення складно класифікувати згідно з рівнем зношеності. Деякі знаходяться у жахливому стані, інші — більш задовільному. Основна перевага — просторі кімнати, великі вікна, високі стелі. Це дає можливість втілити цікавий індивідуальний дизайн, можливість відреставрувати історичні елементи декору.  Проте коли власники розпочинають непродумані ремонтні роботи їх чекають деякі неприємні несподіванки. Скласти повний кошторис ремонтних робіт бажано після всіх запланованих демонтажних робіт. Вартість ремонтних послуг зазвичай становить на 50% вищої вартості квартири аналогічної площі у новобудові.

ремонт-та-заміна-підлоги

Ремонт та заміна підлоги в центрі Львова.

Наприклад, зірвали стару підлогу і може виявитись що декілька дощок чорнової підлоги або балки прогнили. Замінити новими дошками супроводжується вигрібанням між балкових заповнень. Там міститься будівельне сміття, пил, можлива цвіль. Монтаж плитки, паркетної дошки чи ламінату передбачає всі роботи вирівнювання підлоги шляхом стяжки та плит OSB. Вкладання плитки на кухні, ванній кімнаті, коридорі супроводжується попереднім демонтажем та заливання нової стяжки. На фундаментальних роботах не можна економити. Якщо дерев’яна підлога у доброму стані можлива реставрація. Паркет який надувся не підлягає реставрації.  Рівний, але пошарпаний паркет можливо перешліфувати та полакувати.

ремонт- підлоги-львів

Електромережа.

Зазвичай починати ремонт квартири в центрі Львова потрібно з повної заміни старої електромережі на нову.
Комплексна заміна електромережі не пов’язана з додатковими труднощами. Розташування розеток, вимикачів та освітлення проводиться за відповідними кресленнями.

демонтаж-заміна-сантехніки

Заміна сантехніки та опалення.

Після демонтажу старих кахельних пічок виникає потреба встановлення автономного опалення. Щоб виконати повну заміну труб водопостачання, каналізації має бути попереднє планування. Для встановлення котла потрібні документацію та креслення розрізів вентиляційних каналів наданих місцевим ОСББ. Обов’язково доведеться виконати гільзування комину. Виконане опалення – експертиза й оформлення документів у Газ заводі.

Монтаж водяного підігріву підлоги потребує заливання додаткової стяжки. Перекриття не надто міцні тому треба врахувати додаткове навантаження та виконати додаткове армування стяжки. Простішим та менш затратним стане електро підігрів підлоги.

стеля-гіпсокартон-квартирі-львів

Монтаж стелі в старій квартирі.

Кімнати в центрі Львова досить високі. Це дає більші можливості виконати ремонт приміщення застосувавши цікавий оригінальний дизайн.  Монтаж підвісної стелі з гіпсокартону візуально не змінить висоти. Якщо присутня гіпсова ліпнина виконання реставраційних робіт надасть приміщенню свіжого автентичного звучання. Найдешевший варіант — монтаж натяжної стелі.

перепланування-малярні-роботи-львів

Перепланування квартири та малярні роботи в центрі Львова.

В основному стару штукатурку на стінах квартирах повністю збивають монтують нову. Якщо стіни більш-менш рівні спочатку варто обдерти стару фарбу та частково пошпаклювати. Перепланування можливе шляхом використання легких будівельних матеріалів. Ні в якому разі неможна демонтувати частини опорних стін. Слід мати на увазі, що для капітального перепланування потрібно дуже багато різного роду дозволів у містобудуванні та архітектури включаючи сусідів.

класичний-ремонт-квартири-в-центрі-Львова

Ремонт квартири в центрі Львова CRAFTART

Перевагою є зручне розташування, високі та просторі приміщення. Товсті цегляні стіни мають добру шумоізоляцію добре ціняться власниками. Великі кімнати дозволяють втілити будь-який дизайн ідею від відновлення атмосфери старої Австрії до ультра сучасного інтер’єру.

Студія ремонту та дизайну CRAFTART виконує весь комплекс ремонтних робіт у квартирах старого фонду Львова. В пакет послуг входять вирішення опаленням, водопостачанням та інше В штаті нашої компанії наявні художники. послуги реставрації та монтаж нової гіпсових ліпнин, карнизів, каміну, вітражу, стінового розпису, дверей та різьба в дереві.

Перелік послуг та ціни на капітальний ремонт в старих квартирах в центрі Львова та реставрації знайдете на сторінках нашого сайту.

ремонт-квартири-в-панельному-будинку

Ремонт квартири в панельному будинку Львова

Панельні будинки мають свої особливості. Встановлення нової електромережі в такій квартирі супроводжується відносно тяжким штробленням каналів бетонних армованих стін. Зазвичай у старій радянській квартирі розводка електрики алюмінієва. Дві, три розетки в кожній кімнаті, світильник та безліч продовжувачів, трійників. При теперішньому навантаженні різних електроприладів алюмінієва проводка не допустима. сучасне помешкання потребує значно більшу кількість розеток.  В новій електромережі використовують тільки мідний дріт відповідного всічення.

Потріскана стяжка потребує демонтажу і заміни на нову. Пластикові вікна обов’язково необхідно оснастити клапанами вентиляції. Це вбереже від можливого утворення стінового грибка. Укоси, зовнішні й внутрішні кути вирівнюються. Досягнувши правильної геометрії, кімнати шпаклюють, фарбуються. Перепади плит перекриття стелі вирівнюються за допомогою штукатурки або монтажем підвісної стелі з гіпсокартону.  В деяких випадках натяжна стеля стане найбільш економним варіантом розв’язання проблеми без втрати висоти кімнат.
Словом співвідношення намірів має відповідати закладеному бюджету на ремонтні роботи старої квартири.