Ремонт квартири-студії в новобудовах Львова.

Ремонт квартири-студії в новобудовах Львова

Як зробити ремонт в квартирі-студії в новобудові.

   Останні десятиріччя диктують нам нові ритми життя тому перейнявши кращі традиції європейських країн в забезпеченні житла молодим людям все частіше стають затребуваними квартири-студії. Покоління яке отримало вищу освіту й робить перші кроки у кар’єрному зрості прагне до фінансової самостійності та незалежності в житловому питанні. 

   Квартира-студія досить затребуваний вид житла у сучасному житті Львова. Переважно її власники або орендарі це молоді амбітні люди які схиляються до простих та лаконічних дизайнерських рішень. Основною перевагою таких квартир є відкритість простору, максимальне використання житлової площі та її функціональність. Всі елементи квартири повинні бути задіяні для комфортного проживання господаря, тому для здійснення та успішного завершення такого ремонту потрібен мінімальний базовий дизайн. За допомогою розробленого дизайн-проекту ви зможете значно зекономити кошти в ремонті вашої студії.

  Також варто подбати про проектну частину ремонту, яка позбавить вас від виконання зайвих робіт та перероблення. Якщо дотримуватись дизайну та креслень після завершення всіх ремонтних робіт та декорування ви отримаєте своє ексклюзивне та комфортне житло. Також потрібно визначитись зі стилем приміщення який буде відповідати вашому внутрішньому світові та підкреслить вашу індивідуальність. Серед  різноманіття багатьох напрямків оформлення зараз популярні стилі для такого виду житла є «лофт», «мінімалізм», «прованс» або часткове поєднання різних стилів.

  Ремонт квартири-студії в новобудові можливо здійснити за досить помірні кошти. Чітко організовані робочі процеси та узгоджені етапи дозволять вам отримати реальний ремонт у запланований термін. Попередній проект, складання кошторису матеріалів та підрахунок усіх ремонтних робіт дасть вам чітке розуміння витрат на ремонт вашої квартири-студії. В даному ремонті використовують такі самі матеріали, що і в звичайних квартирах. Це керамічна плитка паркетна дошка чи ламінат, що гарантує довгу тривалість в експлуатації, проте  грамотний вибір матеріалу та його поєднання зробить вашу домівку гармонійною та довершеною.

  Студія Craftart пропонує виконання комплексного ремонту квартири-студії під ключ у Львові. Попередньо  точно прорахуємо витрати на весь ремонт. Після виїзду на об’єкт та проведення всіх замірів наші кошторисники складуть детальний список потрібних матеріалів для виконання ремонту.  За бажанням можна замовити дизайн проект. При виконанні комплексного ремонту послуга дизайнера на базовий пакет дизайн-проекту буде зі знижкою 30%. Вартість наших послуг по дизайну та перелік креслень ви можете подивитись на відповідній сторінці сайту.

Ремонт квартири-студії в новобудовах Львова

  В студії Крафтарт працює злагоджена команда однодумців, всі наші дії при виконанні ремонтних робіт під ключ продумані та поступові. Наші спеціалісти дотримуються всіх технологічних норм та працюють з якісним перевіреним матеріалом, що забезпечить довговічність вашого ремонту. Велику увагу ми приділяємо  функціональності та зручності всіх елементів інтер’єру.

  В штаті нашої студії працюють високо кваліфіковані майстри. Наші спеціалісти мають вузький профіль і є реальними знавцями своєї справи. При потребі проводимо демонтажні роботи згідно проекту з вивозом будівельного сміття. Наступні заходять сантехніки та електрики. Якщо не передбачений водяний підігрів підлоги тоді ці бригади можуть працювати паралельно. Після виконання робіт по розведенню електромережі та сантехніки до роботи приступають майстри що монтують гіпсокартонні конструкції.  Після завершення малярних та плиточних робіт проводимо фарбування стін або наносимо декоративну штукатурку, монтуємо ламінат або паркетну дошку.

  В дизайні інтер’єру квартир-студій з’явилось багато нових трендів, якщо це стиль Лофт  то бетонні стелі частково покривають та залишають у вигляді грубо обробленого бетону. Є варіанти декорування стель за допомогою дерев’яних грубо обтесаних балок з натурального дерева де можна підключати світильники індустріального типу. Дуже привабливо та оригінально виглядають окремі стіни на які покладена декоративна гіпсова плитка, що імітує цегляну кладку. В поєднанні з гладкою рівною стіною такий грубий декор додає свого неперевершеного шарму приміщенню. На підлогу окрім традиційних плитки. ламінату чи паркету використовують наливну підлогу яку можна забарвити в будь-який колір та текстуру. Також використовують палубну дошку. Це все можуть спроектувати та втілити на студії Craftart. На перший погляд, видається що для квартирного ремонту не потрібні особливі знання, про те щоб ваша домівка була довершеною, комфортною та мала естетичний вигляд краще довіритись професіоналам. Чітко спланована робота дозволить вам позбутись зайвих витрат часу та грошей.