Ремонт котеджу у Львові

ремонт-котеджу-львів

Коли виникла потреба зробити ремонт котеджу у Львові потрібно зважити всі за та проти стосовно вибору ремонтної компанії або бригади майстрів. Залучення до ремонту котеджу на кожен етап різних найманих майстрів не буде гарантувати належної якості. Відсутність злагодженості та відповідальності за остаточний результат конкретно ніхто з них не несе. Витрачені зайві кошти та затягування процесу ремонту не буде тішити. Варто довіритись одній відповідальній компанії яка надає повний об’єм послуг згідно зі складеним кошторисом зазначеним в договорі. Це вбереже від незапланованих витрат і весь процес пройде узгоджено, прозоро та оперативно.

ремонт-котеджу-львів

Замовивши ремонт котеджу або приміському будинку, власник повинен розуміти, що ціна формується залежно від виду робіт. Різниця полягає в їхній складності та вартості. Для реалізації ремонту будинку під ключ вимагається висока кваліфікація працівників та набутий досвід реалізації виконаних проектів. Довіряти створення дизайну будинку до його повної реалізації варто перевіреній компанії.

Котедж — одноквартирна частина 3 поверхового будинку з приватним подвір’ям. На першому поверсі як правило розташована вітальня та кухня. Також внизу знаходяться господарські приміщення, гараж. На другому поверсі – спальні, дитяча, гостьова кімнати.

ремонт-котеджу-будинку

Види ремонту котеджу у Львові.

  • Косметичний ремонт котеджу виконується у стислий термін якщо зовнішній вигляд задовільний. Деколи виникає потреба змінити вигляд дому. Завдавши своєрідну стилістику приміщенням оселя здобуде іншого свіжого звучання. Можливо змінити зовнішнє оздоблення стін, перекласти підлогу, тощо. Наприклад. оздобити деякі стіни декоративною штукатуркою, гіпсовою плиткою, а решта перефарбувати.
  • Капітальний ремонт котеджу, приватного будинку складніший у виконанні. Вартість ремонту котеджу оцінюється поставленою ціллю. При збереженні зовнішнього вигляду проводиться цілий ряд ремонтних робіт: заміна сантехніки, каналізації, опалення та електропроводки. Також можливе часткова або повне перепланування приміщення, що завершується малярними та оздоблювальними роботами.
  • Реконструкція – поєднання двох попередніх типів ремонту котеджу у Львові. Склавши план роботи, визначається які елементи інтер’єру котеджу потребують заміни. Завдяки спеціалістам художникам можлива реставрація та відновлення старих історичних елементів гіпсової ліпнини, художнього розпису, дверей, різьблених меблів, камінів та вітражів.
сходи-в-котеджі

Зробити комплексний ремонт котеджу, особняку у Львові

Зробити комплексний ремонт котеджу у Львові, є значно дорожче ніж у квартирі в новобудові. Вартість ремонту котеджу формують багато чинників — складність запроектованих елементів, тип залученого матеріалу, прибудинкова територія. Сходи обов’язковий елемент який потребує особливої уваги. Конструкція, зовнішній вигляд має бути ергономічною для зручного повсякденного їх використання.

Звернувшись в студію CRAFTART наші працівники нададуть вичерпну консультацію послідовності та реалізації ремонту вашого дому. Ціни ремонтних оздоблювальних робіт знайдете на нашому сайті

ремонт-котеджу-в-класичному-стилі

З чого почати ремонт котеджу у Львові 2021 ?

Якісний ремонт котеджу потребує достатність коштів. Перший крок — створити дизайн котеджу, що відповідатиме індивідуальним запитам. Для його реалізації складається детальний кошторис ремонтних робіт котеджу. Основні ремонтні роботи: розведення електромережі, сантехніка та опалення, система вентиляції, малярка, підлога. Перелічені роботи виконуються у квартирах, проте в приватному будинку більша житлова площа. Якщо ви власник новозбудованого котеджу деякі роботи вже виконані забудовником. Це зекономить ваші кошти надалі.

ремонт-котеджу-малярні-роботи

Ремонтні роботи в заміському будинку.

Старий заміський будинок також реально перетворити на першорядний сучасний витвір архітектури та дизайну. Виконати капітальний ремонт. зробити перепланування та замінити старі комунікації сучасними. Згідно з дизайном оздобити стіни обраними декоративними матеріалами. Як свідчить практика старі особняки можна перетворити на цікаве непересічне місце для життя. Грамотний підхід та врахування усіх чинних особливостей будівлі перевтілиться у зовсім нове та комфортне житло.

Завдяки продуманому дизайну будинку створити дійсно європейську домівку наповнену усіма вигодами, естетичним виглядом. Дизайн будинку відповідатиме кращим світовим аналогам.

дизайн-котеджу-спальн

Сучасний комплексний ремонт котеджу. Львів

Комплексний ремонт котеджу у Львові елітного типу потребує стильового вирішення дизайну. Враховуючи бажання замовника створюється візуалізація інтер’єру будинку. Дедалі частіше в Європі зростає попит на мінімалізм, скандинавський та американський класичний стиль. На основі проекту та робочих креслень складається повний кошторис ремонтних робіт та будівельних матеріалів. Велике значення в ремонті котеджу має оздоблення. Завдання створити індивідуальне середовище, яке характеризує смак та статус замовника. Це може бути ексклюзивний мармуровий камін у вітальній, вітраж на стелі холу. Оздоблення стін кімнат декоративною штукатуркою різного виду, структури та кольору.

декорування-ремонт-будинку

Студія ремонту CRAFTART має значний досвід в ремонті квартир котеджів та будинків у Львові. Надаємо послуги капітального, комплексного ремонту приміщень різного призначення. Використовуємо в процесі роботи тільки якісні перевірені будівельні матеріали. від створення візуалізації дизайн інтер’єру до втілення усіх найдрібніших декоративних елементів вашого дому. Планомірно та відповідально виконуємо всі види ремонту, дотримуючись всіх будівельних норм. Окрім ремонтних робіт охоплюємо широкий спектр художніх та ужитково-декоративних робіт. Художні вироби під замовлення можливо переглянути на сторінках сайту.