Послуги дизайнера. 6 переваг для сучасних квартир

Послуги дизайнера. 6 переваг для сучасних квартир

Є хибна думка, що послуги дизайнера необхідні лише власникам розкішних багатоповерхових котеджів за містом. Насправді ж це чудова можливість раціонально організувати простір, продумати все до дрібниці, попередити типові помилки та зекономити під час ремонту.

Авторський дизайн враховує всі індивідуальні побажання та потреби клієнта. Це і робота з існуючим плануванням, і зміна квартири і цілому шляхом об’єднання чи розділення приміщень.

Ось лише 6 переваг послуг професійного дизайнера для сучасних квартир:

  1. Детальність. Фахівець потрапляє на об’єкт та одразу вимальовує собі багатомірну модель приміщення і потенційні варіанти його оздоблення. Він точно знає, як вигідно використати кожну нішу чи виступ, як приховати комунікації та забезпечити достатнє освітлення. Майбутній інтер’єр розробляється від покриття стін та підлоги до фурнітури і декорування.
  2. Економія. Хоча за послуги дизайнера доведеться заплатити окремо, зрештою ви зекономите значно більше. Фахівець точно знає, як укластися у відведений бюджет, де можна витратити менше, а що замінити. Також він знає, на чому ніколи не можна економити, щоб у майбутньому не втратити більше вже під час експлуатації квартири.
  3. Оригінальність. Дизайнерський інтер’єр завжди особливий. Навіть дві однакові квартири з однаковим плануванням ніколи не будуть повністю ідентичними, адже у них різні власники із різними потребами та поглядами на життя. Зараз це особливо актуально, коли у моді авторський креативний підхід замість нудних типових рішень.
  4. Зв’язки. У професійного дизайнера є свої перевірені контакти: майстри, магазини, студії, виробники, тощо. Вам не доведеться шукати все окремо. А це значна економія часу і коштів. Окрім того, можна не турбуватися через порядність кожного з підрядчиків, адже зазвичай злагоджені бригади працюють разом роками. Це особливо важливо при втіленні в життя будь-яких нетипових рішень. Відшукати матеріали, обладнання та меблі для них самостійно може бути майже неможливо. Щонайменше, на це підуть тижні та місяці.
  5. Сучасні концепції. Дизайнери завжди відстежують тренди на ринку, актуальні новинки та сучасну моду. Фахівець допоможе спланувати інтер’єр так, щоб він водночас був свіжим і сучасним, проте не набрид і не застарів через кілька сезонів. Досягти тонкої гармонії між кітчем та комфортом не так просто.
  6. Об’єктивність. Дизайнер завжди бачить приміщення та його особливість об’єктивно зі сторони. Тож окрім стилістичних вподобань, він чітко розуміє, які рішення і як насправді будуть виглядати та працювати в тому чи іншому просторі. Тож ваша квартира або будинок неодмінно будуть зручними і функціональними.

Дизайн-проект – це деталізована концепція майбутнього інтер’єру з урахуванням всіх особливостей планування приміщення. Сюди входять креслення, промальовані схеми, планування, 3D-визуализация, пояснення, тощо. Тобто дизайн-проект – не лише привабливий малюнок, а прорахування всіх дрібниць, до розкладення плитки та ламінату.

А якщо ви вже визначилися з бажанням замовити дизайн інтер’єру у фахівців, саме час звернутися до нас! Дизайн студія Сraftart допомагає втілювати мрії у життя!