Освітлення в інтер’єрі.

освітлення в інтер’єрі.

Освітлення є важливим елементом дизайну будинку.

 Від освітлення в будинку змінюється настрій в кімнаті та впливає на сприйняття розміру кімнати. Розміщення і тип є важливими аспектами дизайну інтер’єру, і вони працюють в поєднанні з виділенням за кольором, розміром кімнати, наявність природного світла і вибору меблів.
 Більш темні відтінки в приміщенні будуть здаватись меншими, в той час як світлі стіни роблять протилежне. Ілюзія простору визначається світлом, відбитим від поверхонь стін. Деякі типи освітлення допомагають цій ілюзії шляхом подальшого висвітлення стін. Крім того, направлене освітлення, таке як доріжки світла, може пом’якшити кольори стіни. Також вбудовуються консервне освітлення, яке має м’яке світло, що світить донизу та висвітлює підлоги, а не стіни.

освітлення в приміщненні

 Освітлення в кімнаті або забезпечує висвітлення для повноти кімнати, або підкреслює дуже конкретні елементи. Спрямоване освітлення є прекрасним прикладом позиційного освітлення. Навислі зі стель, регульовані шиї й лампи можуть вказувати на конкретні елементи, такі як настінний живопис, вазу з квітами на таблицю в під’їзді або в барі. Розглянемо їх установки на також на стінах. Є спеціальні зображення і рами для дзеркал з вбудованим освітленням, щоб виділити конкретні області на стіні. Вбудоване освітлення можна використовувати в підлогах і стелях, щоб створити вертикальні промені світла, на відміну від загального світіння центральних світильників, навислих зі стелі.

 Одним з основних ролей освітлення в обстановці інтер’єру є функціональність. Освітлення має служити меті, або це просто витрачає електроенергію. Люстри використовуються не тільки у великих, відкритих фойє, сходових майданчиках і кімнатах. Настінні світильники додають довжину і розмір, візуально, а також освічують шлях.

світло в інер'єрі

 Для темних кімнат, потрібно знайти способи залучення повного спектра природного світла. Якщо кімната не має достатнього освітлення, вона буде здаватись темною та похмурою, яким би гарним не був її дизайн. Кутові лампи, настінні бра і централізовані вогні на стелі допоможуть скрасити приміщення, якщо природне освітлення не доступне, допоможе створити візуально більше простору. Це відноситься до будь-якого приміщення — вдома чи в офісі. Природне освітлення є кращим за техногенне освітлення, тому що показує колір краще і додає до візуального простору.

денне освітлення

Як правильно розташувати освітлення в квартирі ?

 Варто пам’ятати що крім освітлення в кімнаті ще важливу роль відіграє сам дизайн. Наприклад, коридори переважно самі темні тому що не мають зовнішнього освітлення. Для цього потрібно добавити достатньо ламп. Щоб світло попадало в коридор бажано передбачити монтаж дверей зі склом. Можливо це будуть двері з матовим склом або вітражем про те через них коридор буде частково освітлюватись. Глухі двері зобов’язують у встановленні потужного освітлення тому що це буде найтемніше місце і вдень і вночі.

 Велику роль відіграє кольорова гама інтер’єру Не варто давати темні та дуже насичені кольори в коридор або приміщення яке слабо освітлене. Для коридору та прихожої добре підходить оздоблення декоративною штукатуркою та декоративною гіпсовою плиткою, що імітує цегляну кладку. Ці види декору дуже практичні, зносостійкі та мають оригінальний та привабливий вигляд. Грамотне розташування освітлювальних приладів, кольору та фактури візуально розширить площу будь-якого приміщення. Для спальні добре спланувати два варіанти освітлення: основне та додаткове Якщо у спальній кімнаті розташована шафа купе з дзеркалом варта подбати про додаткове освітлення цього елементу.

штучне освітлення інтер'єру

 Висока та простора вітальня крім природного денного світла повинна мати декілька варіантів штучного освітлення. Основним джерелом світла може бути велика люстра на декілька плафонів. Додатковим світлом треба оснащувати кімнату в залежності від розташування меблів. Попередньо створений проект дизайну інтер’єру розведення електромережі дозволить запобігти
 Розпочинаючи ремонт у квартирі, будинку або офісі варто мати дизайн проект в якому передбачене розташування освітлювальних приладів в загальній електромережі. Дизайнер повинен проаналізувати приміщення перед створенням проекту та передбачити всі проблемні зони слабим денним освітленням в приміщенні. В дизайні інтер’єру всі компоненти є нероздільні та зв’язані між собою. Наприклад, щоб зробити креслення розведення електромережі, освітлення потрібне попередньо розташування меблів та електроприладів в приміщенні.

денне освітлення

Дизайн освітлення кімнат.

 Якщо ви починаєте ремонт у квартирі або будинку варто зробити хоча б базовий дизайн проект, який містить в собі всі креслення з поступовим веденням ремонтних робіт.  Він вам допоможе попередити помилки. Наприклад, починають робити розведення електрики, а потім виясняють де що буде розташовано. Згодом може виявитись що десь не вистачає розеток, а в деяких місцях їх прикриють меблі.  Багато інших прикладів помилок що допускають в ремонті приводить до перероблювання та лишніх витрат.
 Студія CRAFTART професійно займається дизайном інтер’єру та ремонтом квартир, приватних будинків та офісів «під ключ». Наші фахові дизайнери с проектують та майстри виконають ремонт будь-якої складності в обумовлені терміни. Результат зможе задовольнити навіть найвибагливішого замовника. Вишуканий та естетичний вигляд вашого дому буде кінцевим результатом нашої роботи.
Всі види робіт та розцінки ви знайдете на відповідних сторінках сайту.