Мексиканський стиль дизайну інтер’єру

мексиканський-стиль-дизайну-інтер'єру

Сучасний Мексиканський стиль дизайну інтер’єру – цікавий та життєрадісний різновид світових етностилів. Мексиканський спосіб життя спонукає наповнити радісним та оптимістичним настроєм все помешкання. В приміщенні, переважають однотонно пофарбовані стіни, які оживляють присутні яскраві декоративні предмети. Найбільш популярними вважаються оранжеві, охристі, зелені та фіолетові відтінки. Грамотне поєднання кольорів в інтер’єрі створить гармонію та затишок.

Мексиканський-стиль-дизайну-інтер’єру

Великий вплив на культуру Мексики мала Іспанія. Тому дизайн просторих приватних будинків можливо віднести до різновиду колоніального стилю з етнічними ознаками. Ремонт квартири в мексиканській стилістиці передбачає заздалегідь продуманий дизайн – проєкт, врахувавши усі особливості оздоблення. Уникаючи крикливих контрастних тонів на стінах варто компенсувати окремими декоративними предметами. Типовим оздобленням в кімнатах виступають гармонійне співіснування теплої та холодної гами.

мексиканський-стиль-дизайну-нтер’єру

Індіанські мотиви в сучасному мексиканському інтер'єрі

Індіанські мотиви в сучасному інтер’єрі. що зображають побут та спосіб життя древнього корінного населення – популярний тренд, який зустрічається у світі. Дизайнери звертаються до своєрідної культури корінних індіанських поселень на території Мексики.

ацтек-індіанський-мексіканський-стиль-інтер'єру

Культура древніх Ацтеків широко використовуються в оригінальних інтер’єрах різного призначення. Цікавий та неординарний орнамент, барельєфи, вітраж та мозаїка набувають зовсім іншого містичного забарвлення в прогресивному інтер’єрі мексиканського стилю. Характерний колорит, орнаментика та сюжет вигідно виділяється на фоні різноманітних етнічних стилів та має своєрідну упізнаваність.

мексиканський-індіанський-етностиль

Індіанські мотиви в сучасному інтер’єрі використовуються у виготовленні художнього вітража, мозаїки, кераміки, тематичних розписів і скульптур. Нестандартний підхід до створення художніх творів на тему древньої культури Ацтеків — новий подих у декоруванні приміщення. Широке застосування орнаментики та символів широко використовуються декораторами.

сучасний-інтер’єр-мексиканського-етностилю

Сучасний інтер’єр мексиканського етностилю

Сучасний інтер’єр мексиканського етностилю зазнає впливів популярних тенденцій США та сусідніх країн латинської Америки. Наприкінці 20 початку 21 го сторіччя дедалі частіше дизайнери використовують сюжети культурної спадщини древніх Ацтеків. Побутові повсякденні знаряддя праці, керамічного посуду, мисливського спорядження виконують декоративну функцію в інтер’єрі. Непересічний декор ефектно виглядає в сучасному приміщенні.

мексиканський-стиль-дизайну-інтер'єру-ацтек

 Викладена мозаїчним методом плиткою підлога, глазуровані керамічні барельєфи з присутнім індіанським узором створить неповторну своєрідну атмосферу. Ці компоненти формують мексиканський стиль дизайну інтер’єру. Дещо таємничий та екзотичний настрій акцентується окремими сюжетними декорами.

мексиканськи-стиль-дизайну-інтер'єру

Вітальня в Мексиканському стилі

Вітальня в Мексиканському стилі передбачає виконання як в колоніальному варіанті, так і у теперішній актуальній інтерпретації. Колоніальна стилістика надзвичайно вплинула на мистецтво Мексики. Заможні городяни облаштовували свої вілли з вишуканим багатством європейських будинків включаючи елементи місцевого забарвлення.

вітальня-в-мексиканському-стилі

 Оригінальний класичний кам’яний камін посередині вітальні, вишукані різьблені меблі ручної роботи. вітражі на вікнах та дверях – основні атрибути колоніального іспанського впливу в Мексиці. Достатня кількість вишуканих оригінальних свічників, скульптур малих форм розміщують на пріоритетних місцях інтер’єру.

мексиканський-стиль-дизайну-інтер'єру

Сучасна вітальня потребує більш обмежену кількість відтінків. В оздобленні стін вітальні зазвичай використовують структурну декоративну штукатурку. Рельєфна переливчаста поверхня підкреслить задуманий основний настроєвий стан. Виділена одна чи дві протилежні стіни декоративним рельєфним покриттям в теплих тонах виглядає досить доречно.

мексиканський-етностиль-дизайну

Структура стін здебільшого повторює природні матеріали притаманні даній місцевості. Проте яскравими акцентами виступає колоритний текстиль, пледи оздоблені геометричним національним узором.

спальня-в-мексиканському-стилі

Мексиканська стильна спальня

Розкішна спальня виконана в мексиканському традиційному напрямку в різних варіантах зберігає етнічні характеристики. Аристократична мексиканська спальня колоніального типу вирізняється розкішним оздобленням.
Просторе приміщення спальні оснащене великим дерев’яним ліжком з балдахіном. В повністю білій кімнаті розташовані різьблені шафи кольору слонової кістки, туалетний столик, великі дзеркала. Стіни спальні фарбували у світлий нейтральний колір або шпалерами зображеним легким рослинним орнаментом.

мексикнська-традиційна-спальня

Традиційна спальня — яскраві насичені кольором поверхня стін оформлена майстерно витканими килимами та насичена дрібними сувенірами.
Сучасний мексиканський стиль дизайну інтер’єру спальні містить в собі стримані класичні форми та кольорове вкраплення яскравих предметів місцевого декору.

мексиканський-стиль-кухні

Мексиканський стиль кухні.

Мексиканський стиль дизайну інтер’єру кухні передбачає достатньо простору та оптимальну зручність. На стінах зазвичай традиційна декоративна штукатурка, плитка яскравих охристих та темно-червоних відтінках. Підлога вкладена керамічною плиткою насичених здебільшого в теракотових тонах.

кухня-в-месиканському-стилі

Яскрава стильна мексиканська кухня випромінює життєрадісний настрій. Інтер’єр приміщення витриманий в одній гамі облаштований дерев’яними дещо грубуватими меблями оздобленими вітражами, масивним обіднім столом де збирається уся родина. В мексиканській кухні кріплять полички заставлені посудом та сувенірами. Стіни прикрашають численні керамічні декоративні тарілки. Інколи на стелях монтують дерев’яні декоративні балки та кованими або вітражними світильниками.

Мексиканський-стиль-дизайну-інтер’єру

Характерний декор мексиканського інтер’єру

Яскраві кольори та багатство декору – характеризує етнічний мексиканський стиль дизайну інтер’єру. Насиченість та поєднання декількох контрастних кольорів в усіх приміщеннях традиційно використовується мексиканський регіональний орнамент.
Древні індіанські аксесуари. предмети повсякденного вжитку, традиційні елементи одягу та прикраси виступають основними акцентами у дизайні інтер’єру.

мексикнський-стиль-дизайну

Він присутній в текстильних виробах, керамічному посуді та вазах, барельєфах, кольорового скла, кованого металу. Дещо екзотичний мексиканський стиль дизайну інтер’єру вигідно виділить ваше житло серед інших — нудних та надто стандартних. Оригінально оздоблений інтер’єр на противагу безликих одноманітних приміщень може стати цікавим вирішенням особистого простору. Мексиканський стиль створить індивідуальний традиційний шарм звичайній квартирі в новобудові Львова.

ремонт-квартири-в-мексиканському-стилі

Ремонт кватири в мексиканському стилі

Ремонт кватири в мексиканському стилі у Львові рекомендується людям які не бояться експериментувати. Автентичний характер мексиканського стилю — неординарним вирішенням загального оформлення квартири, будинку або окремої кімнати.

мексиканський-стиль-в-дизайні-квартири

Замовити Мексиканський стиль дизайну інтер’єру у Львові

Мексиканський етностиль застосовується в кафе та ресторанах та інших громадських та комерційних приміщеннях. Кваліфіковані дизайнери студії CRAFTART створять та втілять оригінальний проєкт вашого приміщення. Художники-декоратори виконають запропоновані елементи декору зі скла, дерева, кераміки та металу, які органічно впишуться в Мексиканський стиль дизайну інтер’єру.